Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Nasazení rozhodčích

Nasazení rozhodčích

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 2. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na 2. kolo Okresního přeboru v sobotu 24.11.2018 (SH BIOS Slaný): 9:00-12:30 – Adámek, Čikara, Hovorka 12:30-15:25 – Svoboda, Laštovička, Stádník

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 2. kolo OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ I. A II. TŘÍDY

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na úvodní kola  okresních soutěží ve dnech 17. a 18.11.2018 (SH Stochov): sobota 9:00-12:30 – Bázler, Chadima, Říha sobota 12:30-15:25 – Brejník, Douda neděle 9:00-12:30 – Bázler, Brejník, Kalík neděle 12:30-14:50 – Hovorka, Pejša J., Svoboda

Celý článek

Nasazení rozhodčích na 1. kolo okresního přeboru

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na úvodní kolo  Okresního přeboru v sobotu 10.11.2018 (SH BIOS Slaný): 9:00-12:30 – Bázler, Říha 10:45-14:15 – Chadima 12:30-15:25 – Brejník, Douda

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA ÚVODNÍ KOLA OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ I. a II. třídy

AKTUALIZOVÁNO – Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na úvodní kola  okresních soutěží ve dnech 3. a 4.11.2018 (SH Stochov): sobota 9:00-12:30 – Brejník, Chadima sobota 10:45-14:15 – Švagr sobota 12:30-15:25 – Bázler, Brejník neděle 9:00-12:30 – Bázler, Svoboda neděle 10:45-13:40 – Douda neděle 12:30-14:50 – Bázler, Hovorka

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA SOBOTNÍ UTKÁNÍ OP

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na sobotní utkání OP, hraných ve SH BIOS Slaný: dopoledne – Hovorka, Chadima, Štěrba odpoledne – Chadima, Laštovička, Švagr

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA VÍKENDOVÁ UTKÁNÍ OS I. A II. TŘÍDY

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na víkendová utkání OS I. a II. třídy, hraných ve SH Stochov: sobota dopoledne – Bázler, Chadima, Říha  sobota odpoledne – Bázler, Pejša J., Pejša T. neděle dopoledne – Hovorka, Laštovička, Říha neděle odpoledne – Douda, Hovorka (do 13:30), Pejša J. 

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA SOBOTNÍ UTKÁNÍ OP

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na sobotní utkání OP, hraných ve SH BIOS Slaný: 9:00-12:30 Bázler, Chadima, Stádník 12:30-14:50 Štěrba, Smreček, Svoboda

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA BŘEZEN 2018

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  okresní soutěže v březnu 2018: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OP Slaný SO 3.3 9:00-12:30 Chadima, Kalík, Pejša J. 12:30-15:25 Bázler, Kalík, Pejša T. OS I. Stochov SO 10.3. 9:00-12:30 Adámek, Čikara, Navrátilová 12:30-15:25 Říha, Svoboda, Švagr OS II. Stochov NE 11.3. 9:00-12:30 Douda, Hovorka, Stádník 12:30-14:50 […]

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA ÚNOR 2018

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  okresní soutěže v únoru 2018: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OP Slaný SO 3.2. 9:00-13:40 Gryc, Kudrna, Stádník 13:40-17:10 Chadima, Kalík, Švagr OS I. Stochov SO 10.2. 9:00-12:30 Bázler, Hovorka, Pejša J. 12:30-15:25 Pejša T., Říha, Stádník OS II. Stochov NE 11.2. 9:00-12:30 Adámek, Čikara, Douda 12:30-14:50 […]

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA VÍKENDOVÁ UTKÁNÍ OS I. A II. TŘÍDY

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na víkendová utkání OS I. a II. třídy, hraných ve SH Stochov: sobota dopoledne – Adámek, Smreček, Svoboda sobota odpoledne – Hovorka, Chadima, Pejša J. neděle dopoledne – Douda, Říha, Svoboda neděle odpoledne – Adámek, Douda, Navrátilová

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA LEDEN 2018

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  okresní soutěže v lednu 2018: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OP Slaný SO 6.1. 9:00-12:30 Bázler, Chadima, Kalík 12:30-15:25 Laštovička, Svoboda, Švagr OS I. Stochov SO 13.1. 9:00-13:40 Hovorka, Pejša J., Pejša T. 13:40-17:10 Laštovička, Stádník, Švagr OS II. Stochov NE 14.1. 9:00-12:30 Bázler, Říha, Stádník 12:30-14:50 […]

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA SOBOTNÍ UTKÁNÍ OP

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na sobotní utkání OP, hraných ve SH BIOS Slaný: 9:00-13:40 Kalík, Laštovička, Stádník 13:40-17:10 Cílek, Pejša J., Říha

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA PROSINEC 2017

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  okresní soutěže v prosinci 2017: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OS I. Stochov SO 2.12. 9:00-13:40 Laštovička, Pejša J., Pejša T. 13:40-17:10 Bázler, Hovorka, Svoboda OS II. Stochov NE 3.12. 9:00-12:30 Bázler, Pejša J., Svoboda 12:30-14:50 Bázler, Douda, Pejša T. OP Slaný SO 9.12. 9:00-13:40 Cílek, Říha, […]

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 2. KOLO OP

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  2. kolo Okresního přeboru, hraného v sobotu 25.11.11.2017  ve SH BIOS Slaný: sobota 9:00-12:30 – Kudrna, Stádník, Svoboda sobota 12:30-15:25 – Bázler, Říha, Štěrba

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 2. KOLA OS I. A II. TŘÍDY

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  2. kola OS I. a II. třídy, hraných o víkendu 18. – 19.11.2017  ve SH Stochov: Sobota 9:00-12:30 – Bázler, Douda, Pejša T. Sobota 12:30-15:25 – Adámek, Čikara, Chadima Neděle 9:00-12:30 – Bázler, Kalík, Svoboda Neděle 12:30-15:25 – Douda, Pejša J., Bázler

Celý článek