Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Nasazení rozhodčích

Nasazení rozhodčích

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA OP 9.11.2019

Komise rozhodčích OSF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  sobotu 9.11.2019: 9:30 – 14.10 hodin: Bázler, Švagr, Svoboda (jen do 12:00 hodin).

Celý článek

ZMĚNA V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA NEDĚLNÍ UTKÁNÍ OS II. třídy

Komise rozhodčích OSF Kladno provedla z důvodu omluvy změnu v nasazení rozhodčích na nedělní utkání úvodního kola OS II. třídy, hrané ve SH Stochov: sobota 2.11.2019, OS I. třídy, SH Stochov 9:30-14:10 – Bázler, Švagr (do 11:15 Kalík, od 11:15 Douda) – BEZE ZMĚNY neděle 3.11.2019, OS II. třídy, SH Stochov 9:30-14:10 – Bázler, do […]

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 2. a 3.11.2019

Komise rozhodčích OSF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  sobotu 2.11. a neděli 3.11.2019: sobota 2.11.2019, OS I. třídy, SH Stochov 9:30-14:10 – Bázler, Švagr (do 11:15 Kalík, od 11:15 Douda) neděle 3.11.2019, OS II. třídy, SH Stochov 9:30-14:10 – Bázler, Hovorka (do 11:55 Kalík)

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA VÍKENDOVÁ UTKÁNÍ OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na víkendová utkání okresních soutěží, hraných ve SH Stochov: sobota dopoledne – Pejša J., Pejša T., Říha sobota odpoledne – Bázler, Chadima, Stádník  neděle dopoledne – Holý, Laštovička, Pejša J. neděle odpoledne – Kalík, Stádník

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA BŘEZEN 2019

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  okresní soutěže v březnu 2019: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OP Slaný SO 2.3. 9:00-12:30 Bázler, Pejša T., Říha 12:30-15:25 Pejša J., Stádník, Svoboda OS I. Stochov SO 9.3. 9:00-12:30 Pejša T., Říha, Svoboda 12:30-15:25 Bázler, Chadima, Laštovička OS II. Stochov NE 10.3. 9:00-12:30 Holý, Navrátilová, Pejša […]

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA VÍKENDOVÁ UTKÁNÍ OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na víkendová utkání okresních soutěží, hraných ve SH Stochov: sobota dopoledne – Douda, Laštovička, Smreček sobota odpoledne – Holý, Hovorka, Stádník  neděle dopoledne – Kalík, Laštovička, Svoboda  neděle odpoledne – Kalík, Říha

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA ÚNOR 2019

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  okresní soutěže v únoru 2019: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OP Slaný SO 2.2. 9:00-13:40 Gryc, Kudrna, Stádník 13:40-17:10 Bázler, Chadima, Říha OS I. Stochov SO 9.2. 9:00-12:30 Douda, Hovorka, Švagr 12:30-15:25 Kalík, Pejša J., Pejša T. OS II. Stochov NE 10.2. 9:00-12:30 Holý, Navrátilová, Svoboda 12:30-14:50 […]

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA SOBOTNÍ UTKÁNÍ OKRESNÍHO PŘEBORU

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na víkendová utkání OP, hraných ve SH BIOS Slaný: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OP Slaný SO 19.1.19 9:00-13:40 Gryc, Kudrna, Bázler 13:40-17:10 Chadima, Hovorka, Svoboda

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA VÍKENDOVÁ UTKÁNÍ OS I. A II. TŘÍDY

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na víkendová utkání OS I. a II. třídy, hraných ve SH Stochov: sobota dopoledne – Laštovička, Pejša J., Pejša T. sobota odpoledne – Bázler, Kalík, Svoboda neděle dopoledne – Brejník, Douda, Kalík  neděle odpoledne – Říha, Svoboda

Celý článek

ZMĚNY V NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA VÍKENDOVÁ UTKÁNÍ OS I. A II. TŘÍDY

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla z důvodu omluv změny v nasazení rozhodčích na víkendová utkání OS I. a II. třídy, hraných ve SH Stochov: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OS I. Stochov SO 1.12. 9:00-13:40 Laštovička, Pejša J., Pejša T. 13:40-17:10 Bázler, Hovorka, Svoboda OS II. Stochov NE 2.12. 9:00-12:30 Brejník, Čikara, Douda 12:30-14:50 Kalík, […]

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA PROSINEC 2018

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na  okresní soutěže v prosinci 2018: SOUTĚŽ MÍSTO DATUM ČAS ROZHODČÍ OS I. Stochov SO 1.12. 9:00-13:40 Laštovička, Pejša J., Pejša T. 13:40-17:10 Bázler, Hovorka, Svoboda OS II. Stochov NE 2.12. 9:00-12:30 Brejník, Čikara, Douda 12:30-14:50 Říha, Smreček, Svoboda OP Slaný SO 8.12. 9:00-13:40 Gryc, Kudrna, Stádník 13:40-17:10 […]

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 2. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na 2. kolo Okresního přeboru v sobotu 24.11.2018 (SH BIOS Slaný): 9:00-12:30 – Adámek, Říha, Hovorka 12:30-15:25 – Svoboda, Laštovička, Stádník

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA 2. kolo OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ I. A II. TŘÍDY

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na úvodní kola  okresních soutěží ve dnech 17. a 18.11.2018 (SH Stochov): sobota 9:00-12:30 – Bázler, Chadima, Říha sobota 12:30-15:25 – Brejník, Douda neděle 9:00-12:30 – Bázler, Brejník, Kalík neděle 12:30-14:50 – Hovorka, Pejša J., Svoboda

Celý článek

Nasazení rozhodčích na 1. kolo okresního přeboru

Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na úvodní kolo  Okresního přeboru v sobotu 10.11.2018 (SH BIOS Slaný): 9:00-12:30 – Bázler, Říha 10:45-14:15 – Chadima 12:30-15:25 – Brejník, Douda

Celý článek

NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA ÚVODNÍ KOLA OKRESNÍCH SOUTĚŽÍ I. a II. třídy

AKTUALIZOVÁNO – Subkomise rozhodčích OkKF Kladno provedla nasazení rozhodčích na úvodní kola  okresních soutěží ve dnech 3. a 4.11.2018 (SH Stochov): sobota 9:00-12:30 – Brejník, Chadima sobota 10:45-14:15 – Švagr sobota 12:30-15:25 – Bázler, Brejník neděle 9:00-12:30 – Bázler, Svoboda neděle 10:45-13:40 – Douda neděle 12:30-14:50 – Bázler, Hovorka

Celý článek