Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Litoměřice porazily s přehledem Brandýsek

Litoměřice porazily s přehledem Brandýsek

Ve 4. kole přivítal Radobýl Litoměřice na domácí palubovce nováčka soutěže FC Brandýsek. Ten měl za sebou výborný vstup do sezóny, když dokázal porazit týmy Českou Lípu 3:2, Benešov 5:0 a jen těsně podlehl Hradci Králové 2:3.
Hosté přijeli s velmi dobrou taktikou, kdy vycházeli ze zabezpečené obrany a s rychlým přechodem do útoku. Naopak domácí chtěli soupeře dostat pod co největší tlak, s celoplošným presinkem. První branku zápasu vstřelil již ve 4. minutě Jakub Grunert, když v plném běhu zpracoval přihrávku a patou uklidil míč do branky před vyběhnuvším brankářem hostů – 1:0. Hosté ale rychle odpověděli, když zcela osamocený Toman neměl problém trefit odkrytou část Vágnerovy branky – 1:1. V 10. minutě opět Jakub Grunert, tentokrát po nahrávce Novotného, strhl vedení na litoměřickou stranu – 2:1. Ve 12. minutě zvyšoval Novotný po krásně rozehrané standardce – 3:1. V 18. minutě se nádherně trefil Krejza, když tvrdě vypálil pod břevno – 4:1. Litoměřice mohly litovat jen vlastní branky Lukáše Grunerta v poslední minutě prvního poločasu, i tak bylo jejich dvoubrankové vedení zasloužené.

V druhém poločasu domácí hosty nepustili do žádného zdramatizování zápasu, stále si drželi náskok, který ještě do konce zápasu navýšili. Opakoval se stejný průběh utkání jako v první půli, když Radobýl nejdříve zvýšil ve 24. minutě na 5:2, ale vzápětí inkasovali na 5:3. V 30. minutě to bylo opět o tři branky – 6:3. Hosté tak zkusili v posledních minutách hru bez brankáře, ale tu jejich soupeř zvládl velmi dobře a k ohrožení branky se Brandýsek téměř nedostal. Při powerplay domácí dvakrát zkoušeli střelu přes celé hřiště, ale ani Vágner a potom Jakub Grunert nemířili přesně. Na konečných 7:3 upravil v posledních vteřinách Koláček.

Radobýl Litoměřice – FC Brandýsek 7:3 (4:2)

Branky: 4. Grunert J. (Rapavý), 10. Grunert J. (Novotný), 12. Novotný, 18. Krejza, 24. vlastní, 30. vlastní, 40. Koláček (Krejza) – 5. Toman, 19. vlastní Grunert L., 25. Kaválek
Litoměřice: Vágner, Krůta – Novotný Miroslav, Rapavý, Grunert Jakub, Krejza, Grunert Lukáš, Koláček, Mühlfait.
Brandýsek: Šimek, Toman, Lukeš, Grubner, Kaválek, Kroc L., Kroc P., Stibor, Tesař.