Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Satani jsou bez bodů, ale z jihu Čech odjížděli s hořkostí

Satani jsou bez bodů, ale z jihu Čech odjížděli s hořkostí

Tři minuty před koncem přišli futsalisté Kladna o remízu. V hale v Českých Budějovicích podlehli Černému Dubu 3:4 (2:2), když dokázali otočit nepříznivý stav 0:2.

Satani odjeli na jih Čech na základě vládních opatření bez tří hráčů základní čtyřky. Až na začátek utkání, kdy se nemohli dostat do tempa a soupeř byl jasně lepší, byl trenér Jiří Veselý na svůj tým pyšný. „Musím říct, že kluci bojovali nadoraz. Podali týmový výkon,“ řekl.

Domácí se vrátili do zápasu brankou na 3:3 a od té chvíle začaly na obou stranách přibývat fauly. Oba soupeři neproměnili desítku, a to hlavní přišlo v závěru zápasu, kdy byl Vašák před vlastní bránou ostře atakovaný skluzem soupeře, jenž ze situace vytěžil gól. Místo faulu a následné velké desítce ve prospěch hostů, odjeli Satani bez bodů.

To bylo pro emotivního kouče Kladna příliš velké sousto. Za protesty obdržel už třetí žlutou kartu v sezoně!

„Když jsem viděl, jak kluci dřou, bojují a padají na hubu, tak jsem se za ně musel vzít. Bylo to vůči nim hodně nespravedlivé,“ konstatoval Veselý a na druhou stranu si pochvaloval, jak nováček druhé ligy utkání pěkně zorganizoval, včetně nástupu hráčů, kteří vstupovali na hřiště po jednom.

Ocenil také kvalitu Dubu, který má mladý, velmi pohyblivý a důrazný celek.

Kladno teď bude dvakrát hrát doma. Netradičně v neděli přivítá v 15.00 hodin Jerigo Plzeň a pak v pátek zahájí odvety s Turnovem.

Zdroj: https://kladensky.denik.cz/fotbal_region/satani-jsou-bez-bodu-ale-z-jihu-cech-odjizdeli-s-horkosti-20211202.html?fbclid=IwAR1q1cdqNwZf71BOI2_iYbi0TF8OobY58akZsc42QHg8AwEujGRA871PDtA