Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Čechisté veteránský titul neobhájili

Čechisté veteránský titul neobhájili

Včera se v kralupské sportovní hale odehrál druhý a závěrečný turnaj středočeské části soutěže veteránů, který rozhodl o pořadí pěti účastníků a především o tom, kdo postoupí na finálový turnaj Mistrovství ČR do Ústí n.L. Po prvním kole měli největší šanci na postup obhájci loňského prvenství ze slánské Čechie, největším soupeřem jim měl být benešovský Arsenal, rozhodnout pak měl jejich vzájemný duel. A tak se i stalo. Oba týmy totiž svá úvodní vystoupení v kralupském turnaji proměnily v zisk tří bodů, když si Čechisté po bitvě poradili ve slánském derby s 1. DFK, benešovský Arsenal pak přehrál domácí futsalisty. Vzájemný souboj přinesl opravdový vrchol turnaje, hrálo se vynikající utkání, ve kterém se o vedení přetahovaly oba celky. Slánským stačila k postupu i remíza, proto když se ujali devět minut před koncem vedení, vypadalo to pro ně velice nadějně. Jenže v závěru duelu došly Čechistům síly, jeden hráč na střídání je na takovýto turnaj opravdu málo. Benešovští nejenže vyrovnali, v závěru si otevřeli na hřišti střelnici a unaveným slánským borcům nastříleli za sedm minut čtyři branky. O postupujícím tak bylo rozhodnuto. V závěrečném duelu pak ještě hráli vojáci z 1. DFK o třetí místo, ani oni však v utkání s Kolínem neuspěli a museli se tak spokojit s místem čtvrtým.

Slabou náplastí pro naše celky je ocenění nejlepších střelců, kde máme dva zástupce na prvních dvou místech. Nejlepším střelcem soutěže veteránů se stal Karel Lukeš (1. DFK Slaný) s devíti přesnými zásahy, druhý Tomáš Kvapil (R.S.C. Čechie Slaný) se trefil sedmkrát. O jednu branku méně má na svém kontě třetí v pořadí Jan Mrkvička (FC Arsenal Benešov).

AFC Kralupy n.Vl. – FC Arsenal Benešov 2 : 4 (1 : 2)
Branky: Karas, Listík – Karda 2, Kocmata, Janda.
Rozhodčí: Křivka, Trlida. 20 diváků.

1. DFK Slaný – R.S.C. Čechie Slaný 2 : 6 (1 : 3)
Branky: Lukeš, Vyhnánek – Kvapil 3, Stolár, Kozelka, Chadima.
Rozhodčí: Orálek, Křivka. 40 diváků.

SKP Kolín – AFC Kralupy n.Vl. 0 : 0
Rozhodčí: Orálek, Trlida. ŽK: Velclovský (Kolín). 50 diváků.

R.S.C. Čechie Slaný – FC Arsenal Benešov 3 : 6 (1 : 0)
Branky: Stolár 2, Kozelka – Janda 2, Bárta 2, Klabík, Karda.
Rozhodčí: Orálek, Trlida. ŽK: Stolár – Klabík, Bárta. 70 diváků.

SKP Kolín – 1. DFK Slaný 5 : 3 (1 : 0)
Branky: Hnízdil 2, Kuzmeniuk, Velčovský, Vokoun – Lukeš 2, Vyhnánek.
Rozhodčí: Trlida, Orálek. 20 diváků.

Rk. Tým Záp + 0 Skóre    Body
1. FC Arsenal Benešov 4 4 0 0 20 : 12 12
2. R. S. C. Čechie Slaný 4 3 0 1 25 : 10 9
3. SKP Kolín 4 1 1 2 10 : 16 4
4. 1. DFK Slaný 4 1 0 3 15 : 17 3
5. AFC Kralupy 4 0 1 3   3 : 18 1