Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 6. – 8.1.2017

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 6. – 8.1.2017

AKTUALIZOVÁNO – Nejvyšší soutěž – Chance futsal liga – má za sebou čtyři utkání 13. kola. Překvapením je opět ztráta mistrovské Chrudimi remízou s litoměřickým nováčkem, stejně dopadlo i předchozí utkání obou celků. A to mistr doháněl v závěru utkání jednobrankovou ztrátu. Nečekala se rozhodně ani vysoká výhra českolipských Démonů na horké vysokomýtské palubovce, hosté tak učinili rázný krok za záchranou. Bod za remízu s Plzní získal domácí Hodonín, mohl však brát body tři, když hosté vyrovnávali Abrhámem až v předposlední minutě. V boji o záchranu pak neuspěl Hradec Králové, který vysoko podlehl v Berně místnímu Helasu.
V sobotním utkání nestačila domácí pražská Slavia na formu opět chytající zručské Benago, hosté si tak upevnili svou pozici na druhé příčce tabulky.

Výsledky 13. kola Chance futsal ligy a tabulka zde.

Ve 2. lize – západ opět nebodovali kladenští futsalisté, kteří na své palubovce podlehli v dramatickém duelu nečekaně pražskému Wizardsu (více zde). Vedoucí tým soutěže Olympik Mělník si snadno poradil s posledním ústeckým Combixem, plzeňský nováček nadále drží kontakt s čelem tabulky, když přehrál chomutovský Baník. V souboji celků ze středu tabulky byl úspěšnější domácí hradištský HERD, jablonecký GMM tak odjížděl s prázdnou. Poslední páteční utkání mezi Kadaní a Mladou Boleslaví pak skončilo dělbou bodů.

Výsledky 13. kola 2. ligy – západ a tabulka zde.

Výsledky 11. kola 2. ligy – východ a tabulka zde.

Dvanácté kolo divizní skupiny „A“ zatím přineslo jediné utkání, domácí slánský Hrasl v něm v okresním derby přehrál po bitvě Brandýsek.
V sobotu se odehrálo druhé utkání dvanáctého kola divizní skupiny „A“, favorizovaný teplický Svarog v něm osmi zásahy deklasoval poslední Třebenice.
V nedělním dopoledním utkání byl ve slánské sportovní hale k vidění skvělý a ač tomu výsledek příliš neodpovídá, i vyrovnaný futsal. Hosté zvítězili díky větší střelecké potenci a vynikající hře svého kapitána, který v minulosti oblékal i dres domácích, Milana Poláka.

Výsledky 12. kola Divize „A“ a tabulka zde.

Ve Středočeském krajském přeboru se v pátek odehrály pouze dvě utkání, překvapením je výsledek se stochovské sportovní haly, kde kročehlavští futsalisté podlehli do té doby poslednímu bělskému Atmosu. Ve slánské hale si v kvalitním duelu poradil domácí Foboz s hostujícími Dobřichovicemi.
I ve Stč. KP se v sobotu odehrál další duel, příbramská VIVA v něm až překvapivě vysoko porazila třebusické futsalisty.

Výsledky 12. kola Stč. KP a tabulka zde.