Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Televizní duel: Gardenline vyzve na souboj pražskou Spartu

Televizní duel: Gardenline vyzve na souboj pražskou Spartu

Ve středu v 19.05 hodin začíná přímý přenos na ČT Sport, který po desetiminutovém futsalovém programu nabídne parádní souboj 12. kola CHANCE futsal ligy. Ve čtvrt na osm vyzve v lovosické hale domácí Gardenline Litoměřice atraktivního soupeře – AC Sparta Praha.

Sparta sehraje druhé utkání v rychlém sledu. V pondělí porazila Hradec Králové v dohrávce 10. kola 7:1 a částečně tak odrazila své sestupové ohrožení. Nicméně Pražané potřebují sbírat body i nadále. Nejlépe hned ve středu proti Gardenline. „Naším jednoznačným cílem je vítězství,“ řekl sparťanský hrdina pondělního zápasu Miroslav Rott.

Jenže i Rott si uvědomuje sílu Litoměřic: „Soupeř je individuálně výborný. Brazilci jsou silní na míči a umí jeden na jednoho. Gardenline je vyspělý tým, který dobře brání. Bude těžké se prosadit. Víme, jak na ně hrát. Klíčem bude hrát zodpovědně zezadu a nedostávat branky, protože jich moc nedáváme.“ Stihne se Sparta vůbec na středečního soupeře připravit? „Taktiku si připravíme během úterý. Do pondělí jsme měli v hlavách hlavně Hradec Králové. Zápas jsme zvládli a od úterý se začneme připravovat na Litoměřice,“ dodal sparťanský futsalista.

Naopak domácí Litoměřice jsou po reprezentační přestávce odpočatí a brankář Johan Vavrek si dokonce odbyl svou premiéru v reprezentaci. Zda ho to psychicky posílí, uvidíme ve středu.

Litoměřice po šňůře vítězství narazily až v 11. kole, kdy prohrály ve Vysokém Mýtě 2:7. Své páté místo by tak chtěly ve středu vylepšit. V našlapané tabulce je však Sparta jen tři body za nimi. Můžeme se tedy těšit na parádní bitvu. „Středeční televizní zápas samozřejmě chceme vyhrát a rozloučit se v tomto roce s našimi výbornými fanoušky. Ale respektujeme sílu soupeře, kterému se sice momentálně moc nedaří, ale určitě ještě neřekl v této sezóně poslední slovo,“ upozornil trenér Gardenline Vlastimil Bartošek, který k utkání dodal: „Nám se pomalu uzdravují zranění hráči a víme z Mýta, že bez bojovnosti a osobního sebeobětování pro mužstvo to nepůjde.“

Tak se nechme překvapit, kdo středeční televizní bitvu vyhraje. Mírným favoritem jsou Litoměřice, které požene plná lovosická hala. Pokud do ní nedorazíte, pusťte si v 19.05 hodin ČT Sport!