Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 9. – 11.12.2016

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 9. – 11.12.2016

Nejvyšší soutěž – Chance futsal liga – měla díky konání juniorského Turnaje čtyř v Ostravě tento víkend přestávku, pozornost futsalových příznivců tak byla upřena především na duely druhé ligy. V té západní skupině kladenští futsalisté přivítali na své palubovce ambiciózního libereckého nováčka a sehráli s  ním kvalitní partii, byť bez bodového zisku. Vedoucí Mělník si upevnil své postavení v čele tabulky jednobrankovou výhrou v Chocni, Jablonec se opět přiblížil špičce, když deklasoval patnácti zásahy Kadaň. Naopak nečekaně ztrácelo plzeňské Jerigo, když v domácím prostředí nestačila na mladoboleslavské Malibu.

Výsledky 11. kola 2. ligy – západ a tabulka zde.

Výsledky 9. kola 2. ligy – východ a tabulka zde.

Desáté kolo divizní skupiny „A“ zatím není příliš úspěšné pro naše celky. Slánská Čechie se představila na palubovce předposledního benešovského Arsenalu a ač nepodala špatný výkon, díky hrubým chybám v defenzivní činnosti odjíždí bez bodů. Brandýsek pak neudržel své poločasové dvoubrankové vedení a rovněž podlehl domácímu Rakovníku. O jedinou branku zvítězila na příbramské palubovce mělnická rezerva, která si i v této soutěži upevnila tímto ziskem své vedoucí postavení. Poslední celek tabulky Třebenice pak sehrál kvalitní utkání s favorizovaným Turnovem, na body však domácí nedosáhli.

Výsledky 10. kola Divize „A“ a tabulka zde.

Ve Středočeském krajském přeboru si připsali další výhru futsalisté slánského MCE, kteří tentokrát přestříleli kročehlavské borce, v čele tabulky pak již mají pětibodový náskok. V souboji o druhé místo byli úspěšnější třebusičtí, když o jedinou branku přehráli kralupský AFC. V posledním pátečním duelu nestačili překvapivě domácí dobřichovičtí futsalisté na hostující příbramský HFK.

Výsledky 10. kola Stč. KP a tabulka zde.