Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 11. – 13.11.2016

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 11. – 13.11.2016

AKTUALIZOVÁNO – Osmé kolo nejvyšší futsalové soutěže – Chance futsal ligy – přineslo v podstatě očekávané výsledky, když si všechny favorizované celky připsaly na své konto bez problémů zisk tří bodů. Snad k současné formě pražské Sparty je trochu překvapením její vysoká výhra nad solidně vystupujícími českolipskými Démony, naopak to vypadá, že se vrací forma z úvodu soutěže zručskému Benagu, které deklasovalo Plzeň. Daří se i litoměřickému nováčkovi, který rozstřílel královéhradecký Mados, mistrovská Chrudim si poradila s třineckým nováčkem. Jediná remíza se zrodila v utkání pražské Slavie s vysokomýtským Nejzbachem, když hosté v průběhu utkání neudrželi dvoubrankový náskok.

Výsledky a tabulka Chance futsal ligy po 8. kole zde.

V sedmém kole 2. ligy – západ se odehrály v páteční podvečer pouze tři utkání, bohužel kladenští futsalisté díky slabému výkonu v prvním poločase podlehli v domácím prostředí chomutovskému Baníku (více o utkání zde). Kadaň vybojovala důležité tři body v utkání s pražským Wizardem, poslední ústecký Combix opět inkasoval dvouciferný výsledek, tentokrát na palubovce jabloneckého GMM.
Sobotní druholigové duely přinesly zisk cenného bodu pro mladoboleslavské Malibu na půdě silné Chotěboře a vítězství plzeňského nováčka v západočeském derby v Hradišti.

Výsledky 7. kola 2. ligy – západ a tabulka zde.

Výsledky 5. kola 2. ligy – východ a tabulka zde.

Páteční výsledky divizních utkání přinesly pouze dvě remízy, příbramská Legie se rozešla smírně s Brandýskem, dělba bodů nastala i v utkání Benešov – Kolín.

Výsledky 6. kola Divize „A“ a tabulka zde.

V šestém kole Stč. KP se v pátek odehrály pouze tři utkání, ve všech přímo dominovaly domácí celky. Nejpřekvapivější je vysoká výhra slánského MCE nad exdivizním dobřichovickým Sokolem, třebusičtí si bez problémů poradili s předposledním příbramským HFK, rozdělovský nováček pak nedal žádnou šanci poslednímu Atmosu Bělá.
V sobotním utkání přehrála domácí příbramský FK VIVA kročehlavského nováčka divokým výsledkem 13:7.

Výsledky 6. kola Stč. KP a tabulka zde.