Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Chance futsal liga zná své složení pro nastávající sezónu 2016/2017

Chance futsal liga zná své složení pro nastávající sezónu 2016/2017

Poslední otazník ve složení účastníků nejvyšší futsalové soutěže pro příští sezónu vyřešilo čtvrteční zasedání Komise futsalu FAČR. Na něm se rozhodlo o převodu práv k účasti v 1. lize ze zaniklého klubu Rádio Krokodýl Brno na tým FC Démoni Česká Lípa. Jednání o celé věci však nebylo vůbec jednoduché a jednoznačné, když hlasování o převodu skončilo nerozhodně tři ku třem, poprvé v historii jednání nejvyššího futsalového orgánu pak musel použít institut svého druhého hlasu předseda Mgr. Mestek. Česká Lípa se tak tímto rozhodnutím vrací do nejvyšší soutěže, stejně jako SKP Likop Třinec, který nahradil vítěze východní skupiny 2. ligy, jesenický Gamaspol. Další změnou je sloučení klubů FC Tango Brno a Dukla Hodonín, tým by měl vystupovat pod názvem FC Tango Hodonín.

Složení účastníků Chance futsal ligy 2016/2017:

FK ERA-PACK Chrudim
FC Benago Zruč nad Sázavou
SK Slavia Praha
1. FC Nejzbach Vysoké Mýto
AC Sparta Praha
SK Interobal Plzeň
FC Tango Hodonín
Mados MT Hradec Králové
Helas Brno
FC Démoni Česká Lípa
Gardenline Litoměřice
SKP Likop Třinec

Dva otazníky jsou ve složení 2. ligy – západ, ty by měly být vyřešeny do středy 25.5.2016. Jen dodejme, že vítězný celek divizní skupiny „A“ FT Zlej se(n) Liberec i druhý tým tabulky FC Baník Chomutov účast ve druhé nejvyšší soutěži potvrdily.

Definitivní složení účastníků 2. ligy – západ, divizní skupiny „A“ a Středočeského krajského přeboru přineseme do konce příštího týdne.