Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
VÍKENDOVÝM TAHÁKEM DIVIZNÍ DERBY

VÍKENDOVÝM TAHÁKEM DIVIZNÍ DERBY

O nastávajícím víkendu mohou sledovat futsaloví příznivci pouze duely nižších soutěží, neboť kladenští borci se v Chance futsal lize představí v Brně v souboji s velice kvalitním místním Tangem, ve 2. lize se pak Brandýsek představí na palubovce liberecké Slavie. I zde to budou mít naši borci velice těžké, zisk bodů by byl milým překvapením.

Futsaloví příznivci se tak mohou těšit především na divizní duely, kdy tím lákavějším bude místní derby mezi domácími Třebusicemi a v tomto utkání ve slánské hale „hostujícími“ vojáky. Oba celky budou chtít naplno uspět, utkání tak má o náboj postaráno, neměli by chybět příznivci obou táborů. Druhým duelem je pak stochovské utkání mezi domácím MCE Slaný a hostujícím mladoboleslavským Malibu. Ani zde se vítěz nebude hledat snadno, oba celky jsou naprosto vyrovnané, rozhodne zřejmě momentální forma a střelecké štěstí.

Středočeský krajský přebor nabídne pouze jediné utkání, ovšem zase s puncem největší kvality – slánské derby mezi Čechií a Fobozem. Domácím se v poslední době daří, hrají o čelo tabulky, naopak hosté jdou od porážky k porážce. Derby je však derby, v něm může zvítězit každý, i to je ta nejlepší pozvánka pro všechny futsalové příznivce.

O víkendu se ve stochovké hale hrají i nejnižší okresní soutěže, v sobotu Okresní soutěž I. třídy, v neděli pak OS II. třídy.

VÍKENDOVÝ PROGRAM

DIVIZE „A“

 Pátek                          30. listopadu 2012                    19.10 hodin                          SH BIOS Slaný

PK TŘEBUSICE  –  1. DFK SLANÝ        

 Pátek                         30. listopadu 2012                    20.30 hodin                          SH Stochov    

MCE SLANÝ  –  FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV

  

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Neděle                       2. prosince  2012                     11.00 hodin                          SH BIOS Slaný

RSC ČECHIE SLANÝ  –  FC FOBOZ SLANÝ          

OKRESNÍ SOUTĚŽ I. TŘÍDY

 Sobota                       1. prosince 2012                    9.00 – 18.00 hodin                   SH Stochov

OKRESNÍ SOUTĚŽ II. TŘÍDY

 Neděle                       2. prosince 2012                    9.00 – 19.00 hodin                   SH Stochov