Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS Č. 18/2015-2016

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS Č. 18/2015-2016

AKTUALIZOVÁNO – Reprezentační přestávka díky ME 2016 pokračovala i tento víkend, kdy se hrály pouze regionální soutěže. Divize má za sebou kompletní 17. kolo, v němž se odehrál i šlágr kola mezi domácím Hraslem a hostujícím libereckým lídrem. Ten neponechal nic náhodě a své ambice potvrdil i vítězstvím na horké slánské půdě. Nezabodovala ani Čechie, když nestačila na druhý Chomutov, rezerva mělnického Olympiku osmi zásahy deklasovala nekompletní Brandýsek. A tak si jediné tři povinné body připsali třebusičtí futsalisté, a to po vydřené výhře nad posledním ústeckým Relaxem.

Výsledky a tabulka po 17. kole Divize „A“ zde.

Divizní soutěž žen má tento víkend na programu své předposlední jednání, velké překvapení pak připravila slánská děvčata. Ta v domácím prostředí dokázala přehrát několikanásobného vítěze této soutěže, celek FK Rakovník, což čekal asi opravdu málokdo. Rakovník pak zmobilizoval všechny síly a vítězstvím nad českolipskými Démonkami se vrátil do hry o celkové prvenství. Démonkám vůbec tento turnaj nevyšel, když stejně jako čechistky podlehly i druhému rakovnickému celku. Boj o titul tak bude ještě hodně zajímavý.

V dnešním roudnickém turnaji k žádnému překvapení nedošlo, vědomický nováček nejdříve podlehl kadaňskému Betisu, následně si však poradil s teplickou Balticflorou. Teplická děvčata pak podle předpokladů nestačila ani na favorizovanou Kadaň.

Výsledky a tabulka po 5. kole Divize „A“ žen zde.

V rámci 17. kola Středočeského krajského přeboru byla největší pozornost upřena na okresní derby mezi kladenským FC O.K. a Slatinou, po závěrečném hvizdu se z vítězství radovali hostující borci. Kladenský Celtic učinil další velký krok k záchraně, když v divoké přestřelce porazil o jediný zásah mladoboleslavskou Jogu.

Výsledky a tabulka po 17. kole Středočeského krajského přeboru zde.