Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Tomáš Kvapil se stal nejlepším hráčem krajského přeboru

Tomáš Kvapil se stal nejlepším hráčem krajského přeboru

Včerejším slavnostním večerem byl v příbramské sportovní hale definitivně uzavřen letošní ročník Středočeského krajského přeboru. Úvod celé akce patřil exhibičnímu utkání, kdy si vítěz přeboru ISŠ Příbram pozval jako soupeře Výběr Příbramska. Duel se odehrál v opravdu exhibiční atmosféře s výsledkem 7:7 (4:3).

V poločasové přestávce proběhlo vyhlášení ankety o nejlepší rozhodčí Stč. KP, jak byli vybráni na základě hlasování klubů. Tím nejlepším dle nich se stal Martin Cílek ze Slaného, který z rukou předsedy Stč. KKF Ing. Jiřího Chaloupky převzal ocenění. Na druhém místě se umístil Zdeněk Trlida (Josefův Důl), bronzovou příčku obsadil Ladislav Kudrna (Přerov n.L.).

Po utkání následoval pro účastníky slavnostního večera společenský raut, v jehož průběhu byli oceněni nejlepší jednotlivci a celky soutěže. Jako první si pro ocenění z rukou Ing. Chaloupky přišli ti nejlepší v soutěži aktivity. Nejvíce bodů nasbíral Tomáš Kvapil (Čechie Slaný), a to 93 za 54 vstřelených branek a 41 asistencí. Stříbro bral v této kategorii Jan Jeřábek (SK Slatina, 87 b., 43+44), o třetí příčku se se shodným počtem 70 bodů dělili Karel Krejčí (ISŠ Příbram, 46+24) a Josef Průcha (Čechie Slaný, 39+31).

Následovalo ocenění nejlepších střelců soutěže, kde prvenství bral opět Tomáš Kvapil za rekordních 51 vstřelených branek, o pět méně jich pak má na svém kontě druhý v pořadí Karel Krejčí. Čtyřicet čtyři přesných zásahů do sítě soupeřů stačilo na třetí místo Radkovi Rácovi z kladenského Celticu.

Poté přišlo na vyhlášení té nejočekávanější ankety, a to o nejlepší pětici hráčů krajského přeboru dle hlasování klubů. Již potřetí v průběhu tohoto večera byl jako nejlepší oceněn Tomáš Kvapil (Čechie Slaný), který tak získal titul nejlepšího hráče Středočeského krajského přeboru futsalu FIFA 2013/2014. Jen o bod pozadu zůstal v konečném hodnocení Jan Jeřábek (SK Slatina), třetí příčku obsadil v hodnocení klubů Karel Krejčí (ISŠ Příbram). Pro úplnost dodejme, že na čtvrtém místě se umístil Josef Gabčo ml. (SK Olympik Mělník „B“) a pátý skončil Radek Rác (Celtic Kladno).

Na závěr té oficiální části byly oceněny celky na prvních třech místech tabulky Středočeského krajského přeboru 2013/2014. Vítězem a postupujícím do divize (příp. do kvalifikace o ní) se stal tým ISŠ Příbram, jehož zástupce obdržel krásný pohár a hráči zlaté medaile. Za druhé místo převzal ocenění zástupce celku R.S.C. Čechie Slaný, bronz bral SK Olympik Mělník „B“.

Slavnostní večer byl zakončen neformální zábavou všech účastníků, nyní bude následovat další podobná akce v pátek 4.4.2014, kdy se v Neratovicích uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků 2. ligy – západ, spojené s exhibičním utkáním vítězného celku SK Olympik Mělník s Výběrem 2. ligy – západ. Dále se na sobotu 12.4.2014 připravuje do Mladé Boleslavi vyhlášení výsledků Divize „A“ s exhibičním utkáním domácího vítěze FC Malibu s Výběrem Mladoboleslavska, v pondělí 14.4.2014 pak budou ve Slaném vyhlášeny výsledky kladenských okresních soutěží.