Warning: Creating default object from empty value in /home/okfkladno.cz/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32
Kladenská osmnáctka má našlápnuto na postup do Final Four

Kladenská osmnáctka má našlápnuto na postup do Final Four

Čtvrté kolo nejvyšší juniorské soutěže se odehrávalo tento víkend, kladenským juniorům se pak na domácí palubovce nebývale dařilo. Především ti starší ziskem devíti bodů potvrdili své kvality a podpořili cíl vedení celku, kterým je účast na pražském finálovém turnaji o Mistra ČR.

Kladenská osmnáctka zahajovala turnaj duelem se suverénně vedoucím Olympikem Mělník. Utkání bylo především taktickou bitvou, kterou rozhodl jediný zásah kladenského Pudila v prvním poločase. Domácí měli i další brankové příležitosti, v závěru utkání však museli přežít i drtivý závěrečný tlak hostí. To se podařilo, důležité body zůstaly doma. Stalo se tak i v dalším utkání s borci teplické Balticflory, přímými soupeři kladenských o druhé postupové místo. Skóre v tomto duelu se přelévalo z jedné strany na druhou, ve druhém poločase vše směřovalo k dělbě bodů. Šťastné dvě trefy do sítě teplických pak přinesly další tři body aktivnějším domácím. V posledním duelu se kladenští střetli s plzeňským Indossem, i přes snahu hostí byli v tomto utkání lepším celkem domácí, kteří plzeňským přibalili na cestu domů sedm zásahů. V tabulce kategorie U-18 jsou tak mladí SAT-ANi již druzí za vedoucím Mělníkem, a to pouze díky horšímu skóre.

Výsledky a tabulka po 4. kole 1. ligy juniorů U-18 zde.

Dařilo se i kladenským juniorům v kategorii U-16, kteří sice v úvodním duelu turnaje prohráli po bitvě se suverénem této kategorie Olympikem Mělník, pak však čtrnácti zásahy smetli slabý výběr teplické Balticflory, šest branek nadělili i silnému plzeňskému Indossu. Na postup do Final Four v této kategorii to však zřejmě stačit nebude, ztráty z úvodu soutěže jsou nyní citelné.

Na rozdíl od kladenských borců se nadále nedaří našemu dalšímu zástupci v této věkové kategorii, slánské Čechii. Ta na své soupeře stále nestačí, v Praze podlehla domácím celkům Benagu 0:7 a Slavii 0:8 a na své první body do tabulky stále čeká.

Výsledky a tabulka po 4. kole 1. ligy juniorů U-16 zde.

Páté kolo juniorské nejvyšší soutěže se hraje již následující víkend. Kladenští borci v obou kategoriích se opět představí na domácí palubovce, a to v sobotu 11.1.2014 od 9 hodin. Slánští futsalisté pak budou usilovat o zisk prvních bodů v Neratovicích o den později.