Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Změna ve složení OS II. třídy

Změna ve složení OS II. třídy

Těsně po uzávěrce přihlášek do nadcházejícího mistrovského ročníku kladenských soutěží 2024/2025 došlo ke změně ve složení nejnižší okresní soutěže. Svou přihlášku do OS II. třídy zrušil rezervní celek kladenského Brazilu, který nesehnal potřebné finanční prostředky na úhradu startovného. Což je určitě škoda, neboť loni tento tým, složený z mladých, šikovných futsalistů, obsadil v nejnižší soutěži druhou příčku a jeho ambice by tak určitě sahaly mnohem výše.

Na osm pak počet účastníků OS II. třídy doplnil celek zkušených borců FC Velká Buková, který jako každoročně svou účast dlouho zvažoval. Nakonec se rozhodl ve futsalových soutěžích zůstat, což je rozhodně dobře.

V současnosti je aktualizován Rozpis kladenských mistrovských soutěží (RMS) se svými přílohami, především pak  rozlosováním jednotlivých soutěží. Veškeré materiály pak budou účastníkům rozeslány nejpozději do poloviny srpna 2024, přípravu nového soutěžního ročníku pak uzavře říjnové grémium.