Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Uzávěrka okresních soutěží dnes, přihlášeno dvacet osm týmů

Uzávěrka okresních soutěží dnes, přihlášeno dvacet osm týmů

Pouze dnes je ještě možno podat přihlášku do nejnižší okresní soutěže pro následující mistrovskou sezónu 2024/2025, obě vyšší okresní soutěže jsou již obsazeny. Do dnešního termínu uzávěrky se přihlásil do okresních soutěží stejný počet dvaceti osmi týmů, jako v loňském roce, změn se však soutěže dočkají.

Okresní přebor futsalu Kladno

Nejvyšší okresní soutěž bude mít v nastávající sezóně deset účastníků. Úplným nováčkem této soutěže bude exdivizní FC Brazil Kladno, který postoupil do vyšších regionálních soutěží v roce 2017 z okresní soutěže I. třídy. V posledních dvou letech hrál Brazil třetí nejvyšší soutěž – divizi, v níž letos skončil těsně pod medailovými pozicemi. Přesto se nakonec tým rozhodl k účasti pouze v kladenském okresním přeboru. Druhým staronováčkem přeboru bude pětinásobný vítěz OS I. třídy FC Arvato Stochov. Tento tým již jednou účast v nejvyšší okresní soutěži okusil, když v roce 2017 skončil na jedenácté příčce. Přebor pak opouští jeho letošní vítěz R.S.C. Čechie Slaný, který po nějaké době vyzkouší kvalitu krajského přeboru.

Okresní přebor se bude hrát v nové Multifunkční sportovní hale Slaný – Háje, hracími dny jsou nově neděle, zahájit by se mělo 10.11.2024.

Účastníci Okresního přeboru futsalu Kladno: 

PK Třebusice, FC Foboz Slaný, 1. DFK Slaný, Tatran Zlonice, SK Omask Kovo Kladno, FK Union Slaný, TJTZ Atlantic Rakovník, KLC Klobuky, FC Brazil Kladno (nováček), FC Arvato Stochov (nováček).

Okresní soutěž I. třídy futsalu Kladno

Deset účastníků bude mít i nižší okresní soutěž, když jejím jediným nováčkem bude vítěz nejnižší okresní soutěže FC Atletico Slaný.

Okresní soutěž I. třídy se bude hrát v kompletně zrekonstruované SH Stochov, hracími dny jsou soboty, zahájit by se mělo 16.11.2024.

Účastníci Okresní soutěže I. třídy futsalu Kladno:

FC Stochov, FK Slavoj Kladno, FK Sparta Doly Kladno, PK Třebusice „B“, SK Jarpice, 1. DFK Slaný „B“, 1. FC Horní Bezděkov, Sokol Řevničov, FC Hornets Buštěhrad, FC Atletico Slaný (nováček)

Okresní soutěž II. třídy futsalu Kladno

Do nejnižší okresní soutěže se zatím přihlásilo osm týmů, přihlášku zatím nepodal tým FC Velká Buková. Po postupu slánského Atletica do vyšší soutěže pak soutěž do počtu osmi doplnil jako staronováček rezervní tým slánské Čechie. Škoda, že se nerealizovaly avizované přihlášky dvou úplně nových celků, tak snad v příští sezóně.

Okresní soutěž II. třídy se bude hrát rovněž ve SH Stochov, hracími dny jsou neděle, zahájit by se mělo 17.11.2024.

Účastníci Okresní soutěže II. třídy futsalu Kladno:

FC Brazil Kladno „B“, RB Vinařice, 1. FC Slavoj Kladno, FK Union Slaný „B“, Sokol Dobřichovice „B“, TJ Slabce, SK Stehelčeves, R.S.C. Čechie Slaný „B“.