Českému týmu se skvěle povedla první polovina. O přestávce vedl už 3:0, když se postupně na střeleckou listinu zapsali Tichý, Winter a Lemon.

Jenže druhý poločas byl opakem prvního. Finsko snížilo ve 29. minutě, když Kubíček nejprve penaltu chytil, ale z dorážky už neměl šanci. Deset minut před koncem bylo drama na světe. Severský sok snížil na rozdíl jedné branky. Vyrovnání se zrodilo tři minuty před koncem. Český tým už nedokázal reagovat, Bíško penaltu neproměnil.

Ohlas trenéra Martina Brychty

„Konečně jsme zápas začali tak, jak jsme chtěli. Měli jsme ho pod kontrolou. První poločas hráli kluci vše, co jsme do nich celý týden cpali. Hráli dobře na balonu, dobře točili a ve hře byly vidět akce, které jsme nacvičovali. Ve druhém poločase jsme moc neustoupili z naší hry, akorát jsme se po nešťastně inkasovaném gólu zatáhli. Podobně jsme zareagovali proti Německu, jenže soupeři se nakonec podařilo vyrovnat. I přes remízu jsme rádi, že náš výkon byl od začátku takový, jaký jsme chtěli, aby byl.“

Finsko vs. Česko 3:3 (0:3)

Branky Česka: 11. Tichý, 12. Winter, 18. Lemon. 
Česko U19
: Kubíček (Bis) – Bíško, Rešetár, Tichý, Kuta – Pečenka, Lemon, Kočovský, Řezník, Winter, Bárta, Krištof. Trenér Martin Brychta.