Český tým znovu prohrál první poločase 0:2. Stejně jako v úterý proti Chorvatsku. Srbové se prosadili v páté a dvanácté minutě. Po přestávce český výběr prolomil střelecké prokletí po pěkně rozehraném autu, kdy se z gólu na 1:2 radoval Řezník. Byl to však poslední zásah v utkání, a tak Češi prohráli na turnaji i podruhé.

O víkendu si svěřenci Martina Brychty zahrají dva zápasy ve skupině o konečné o 7. až 9. místo. V sobotu od 16 hodin proti Německu a v neděli ve stejný čas proti Finsku.

Ohlas trenéra Martina Brychty:

„Začátek se nám nepovedl. Zase se ve hře objevily chyby, i když jsme sestavu pozměnili. Šanci dostala třetí čtyřka a než se s utkáním a zápasovým rytmem sžila, tak jsme deset minut tahali za kratší provaz. Pak se kluci trochu zvedli a hráli to, co jsme chtěli. Ještě jsme jim některé detaily vysvětlili o přestávce. Kluci se báli hrát to, co jsme po nich chtěli. Druhý poločas už vypadal lépe. Škoda jen toho, že jsme nedokázali vstřelit víc jak jeden gól. Výsledek by pak byl příznivější. S druhým poločasem jsme spokojení, jak s výkonem, tak i předvedenou hrou kluků.“ 

Srbsko vs. Česko 2:1 (2:0)

Branka Česka: 25. Řezník.
Česko U19
: Kubíček (Bis) – Bíško, Rešetár, Tichý, Kuta – Kočovský, Pečenka, Řezník, Šeda, Lemon, Winter, Bárta, Krištof. Trenér Martin Brychta.