Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Rekonstrukce stochovské sportovní haly začala

Rekonstrukce stochovské sportovní haly začala

Jak je vidno z přiložených snímků, ohlášená kompletní rekonstrukce více jak dvacet let staré stochovské sportovní haly započala. V první etapě bude celá budova sportovní haly zateplena, opravena bude střecha, kam budou instalovány fotovoltaické panely, rekonstrukce se dočkají okna, osazeny budou nové automatické vstupní dveře.

Ve druhé etapě pak bude vyměněn celý povrch na hlavní hrací ploše, pokud vystačí finance, měla by být osazená nová LED časomíra.

Odstávka sportovní haly je naplánována v období od 1.7.  do 31.7.2024 (zavřeny budou všechny prostory včetně občerstvení).
Rekonstrukce Sportovní haly města Stochov probíhá dle harmonogramu (nyní se budova zatepluje, pracuje se na položení nového střešního pláště).
Zavřené prostory jsou ve sportovní hale od poloviny května (od 16.5.2024) do konce října 2024 (velká hala, víceúčelová tělocvična, posilovna, kardiozóna, ppl parcel shop, prodej propan – butanu pro veřejnost, relaxační centrum od června).
V provozu jsou prostory bowlingu, squashe, občerstvení, venkovní antukové kurty pro nohejbal, volejbal, plážový volejbal, úniková hra).
Novou mistrovskou sezónu tak začne futsal po letech ve dvou komfortních sportovištích – v nové Multifunkční sportovní hale Slaný – Háje a v zrekonstruované Sportovní hale Stochov. Účastníci kladenských okresních soutěží se mají tak nač těšit 🙂