Oba góly zápasu padly v prvním poločase a hned z kraje utkání. Chorvaté otevřeli skóre už ve 2. minutě. Druhý gól přidali o pět minut později. Od té doby se už fanoušci gólu nedočkali. Český tým zakončí základní skupinu ve čtvrtek v souboji se Srbskem.

Ohlas trenéra Martina Brychty:

„Zápas se mi hodnotí těžce. Rozdělil bych ho na dvě půlky. První nám hrubě nevyšla. Utkání jsme si prohráli tím, že jsme k zápasu nepřistoupili tak, jak jsme měli, i když jsme kluky připravovali celkem dostatečně. V prvním poločase bylo vidět, že na obranné i útočné věci měli kluci postavené své hlavy trochu jinak. Po důrazné domluvě v kabině o přestávce se hra ve druhém poločase zlepšila. Bohužel jsme nedali góly ani z těch nejvyloženějších šancí. Nakonec pro nás výsledek není strašidelný, ale minimálně jeden gól jsme si zasloužili. Za druhý poločas musím kluky pochválit. Líbilo se mi jejich nasazení, přepnutí v hlavě a plnění obranných či útočných činností, které jsme si v přípravě řekli. Doufám, že v příštím utkání navážou a exces z první půle se nebude opakovat.“

Chorvatsko vs. Česko 2:0 (2:0)

Česko U19: Bis (Kubíček) – Bíško, Rešetár, Tichý, Kuta – Kočovský, Pečenka, Řezník, Šeda, Lemon, Winter, Bárta, Krištof. Trenér Martin Brychta.