Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Memoriál 2024: Třetím přihlášeným celkem RB Vinařice

Memoriál 2024: Třetím přihlášeným celkem RB Vinařice

Dvacátý devátý ročník letního turnaje Memoriál Petra Slance se odehraje. Po vítězi nejnižší okresní soutěže celku FC Atletico Slaný a účastníku okresního přeboru FK Union Slaný se včera přihlásil další účastník nejnižší soutěže, tým RB Vinařice. Minimální počet účastníků je tak naplněn, navíc účast garantoval i tradiční účastník PK Třebusice a účast zvažují i slánské celky MCE (obhájce loňského prvenství), Čechie, 1. DFK či Foboz. Do pátku 31. května se pak může do turnaje přihlásit jakýkoliv další zájemce, splňující podmínky (podrobnosti zde).

Turnaj se bude hrát v sobotu 29. června 2024, tedy po ukončení všech futsalových a fotbalových soutěží, a to v nové Multifunkční sportovní hale ve Slaném na Hájích.

Turnaj je hrán na uctění památky jednoho ze zakladatelů celku PK Třebusice a kladenského futsalu vůbec, pana Ing. Petra Slance, který tragicky zahynul v roce 1996.

Historicky nejúspěšnějšími celky memoriálu jsou PK Třebusice, které mají na svém kontě již sedm výher, čtyřikrát se z prvenství radovali futsalisté MCE Slaný a třikrát zvítězil tým 1. DFK Slaný. Jednu výhru si připsalo hned dvanáct týmů, mezi nimi i ligový SK Slavia Praha (jako FC Selp Mladá Boleslav) a druholigový FK Kladno (pod názvem SK Kladno).

Propozice 29. ročníku Memoriálu Petra Slance zde.

Soupiska celku zde.