Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Zahajuje i futsalový Pohár FA ČR

Zahajuje i futsalový Pohár FA ČR

S úvodem nové sezóny se začíná připravovat i nový ročník druhé nejsledovanější futsalové soutěže – Poháru FAČR, a to v době, kdy jde do finále pohár minulé sezóny (finálové utkání je na programu 8. 12.2012 za účasti kamer ČT 4).

Středočeská krajská komise futsalu na svém posledním zasedání schválila propozice krajské části Poháru FAČR (zde), který se i letos bude hrát pod názvem JS Agency Cup. Propozice budou rozeslány všem týmům Středočeského kraje do konce října 2012, uzávěrka přihlášek je pak do 30. listopadu 2012. Start v poháru mají povinný celky 1. a 2. ligy. Středočeská část Poháru FAČR musí být odehrána do 30. července 2013, po tomto termínu musí být znám postupující tým za střední Čechy do celostátní části.

Středočeská krajská komise futsalu na svém posledním zasedání schválila propozice krajské části Poháru FAČR (zde), který se i letos bude hrát pod názvem JS Agency Cup. Propozice budou rozeslány všem týmům Středočeského kraje do konce října 2012, uzávěrka přihlášek (ke stažení zde) je pak do 30. listopadu 2012. Start v poháru mají povinný celky 1. a 2. ligy. Středočeská část Poháru FAČR musí být odehrána do 30. července 2013, po tomto termínu musí být znám postupující tým za střední Čechy do celostátní části.