Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Legendary Cup 2024: Futsaloví veteráni si v neděli užijí novou halu ve Slaném

Legendary Cup 2024: Futsaloví veteráni si v neděli užijí novou halu ve Slaném

S blížícím se termínem konání prvního ročníku turnaje veteránů, který se uskuteční v nové sportovní hale na slánských Hájích tuto neděli, je možné zveřejnit sestavy jednotlivých účastníků. Na palubovce uvidíme vedle dosud aktivních hráčů i řadu těch, kteří sálovky pověsili již dávno na hřebík a nyní je tak budou muset oprášit.

Soupiska celku PK Třebusice obsahuje právě především dosud aktivní hráče, jako jsou bratři Pavel a Martin Kubínovi, kanonýr Jaroslav Hink, Lukáš Kala, Jaroslav Smetana ml., Petr Mladý , Filip Cába či Václav Dráb. Jedinými, kdo v současnosti již třebusický dres neobléká, jsou bratři Václav a Petr Zelenkovi, ti se na palubovku vrátí po nějakém čase …

I za celek 1. DFK Slaný nastoupí řada dosud aktivních hráčů, a to v brance občas i ve svých třiašedesáti letech nastupující Libor Hovorka, dále Petr Laštůvka, kanonýr Dominik Tauš, Jan Scheiner, Pavel Vyhnánek či Petr Šebesta. Velkou posilou budou bývalí hráči vojáků Lukáš Kuhn (nyní Zlonice) a Lukáš Trýbl (nyní Union). Na palubovce se po dlouhé době objeví i kdysi mezinárodní rozhodčí a současný předseda klubu Martin Cílek, bývalá opora Pavel Kubenka či Martin Vykus. Uvidíme, zda budou na soupisku dopsáni zakládající členové klubu Bohouš Malec, František Švásta či Karel Lukeš.

Za kladenský Omask po dlouhé době nastoupí v jednom dresu zakladatel celku Jaroslav Machač st. se svým synem Jaroslavem Machačem ml., ani jeden již dlouho kladenský dres neobléká. Stejně na tom jsou i další bývalí hráči Omasku, kteří se na turnaji představí – Miroslav Kalivoda, Tomáš Vančata, Karel Káranský, Martin Suchý, Václav Kulhánek, Tomáš Radosta či Jan Halwinger. Z těch dosud aktivních do turnaje pak zasáhnou Jindřich Hlůže, Přemysl Bouška a Roman Střela.

Pouze za slánskou Čechii nenastoupí, vzhledem ke svému věku, ani jeden dosud aktivní hráč. Čechisté se tak představí téměř ve shodné sestavě s tou kdysi ligovou (v sezóně 2004/2005), když si turnaj zahrají Pavel Žák, Tomáš Kvapil, Luboš Bůžek, Michal Kozelka, Tomáš Lorenc, Josef Bauer a Ondřej Švásta. Nastoupí i pozdější posily Čechie Juraj Stolár a Aleš Hejkal, představí se i kladenská posila David Hlava.

Účastníci turnaje mohou své sestavy posilovat do zahájení svého prvního duelu, je tak možné, že ještě nějaké legendy na slánské palubovce přibudou. Nejen futsalové příznivce tak čeká naprostá sportovní lahůdka, účastníky turnaje pak sportovní klání v pohodové atmosféře a následně společné posezení v bistru sportovní haly při malém občerstvení.

Dodejme jen, že turnaj budou rozhodovat rovněž legendární sudí, dodnes aktivní, a to Vladimír Stádník, Richard Svoboda a Roman Švagr.

Rozlosování turnaje zde.

Propozice turnaje zde.