Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Zakončete fotbalo-futsalovou sezónu účastí na slánském memoriálu

Zakončete fotbalo-futsalovou sezónu účastí na slánském memoriálu

Jak jsme již informovali, poslední akcí letošní futsalové sezóny bude již 29. ročník letního turnaje, hraného pod názvem Memoriál Petra Slance. Ten se odehraje po skončení fotbalových soutěží v sobotu 29. června v nové Multifunkční sportovní hale ve Slaném na Hájích, podmínkou musí být účast alespoň tří týmů.

Prvním přihlášeným celkem je vítěz nejnižší okresní soutěže FC Atletico Slaný, minimálně další dva týmy přihlášku do turnaje zvažují. Jak jsme informovali, přihláškou do turnaje je úhrada startovného ve výši 1.500,- Kč na účet 169372969/0600, a to nejpozději do 31.5.2024.

Do turnaje se může přihlásit jakýkoliv zájemce z jakékoliv soutěže, a to nejen z kladenského regionu. Turnaje se může zúčastnit maximálně osm účastníků.

Turnaj je hrán na uctění památky jednoho ze zakladatelů celku PK Třebusice a kladenského futsalu vůbec, pana Ing. Petra Slance, který tragicky zahynul v roce 1996.

Historicky nejúspěšnějšími celky memoriálu jsou PK Třebusice, které mají na svém kontě již sedm výher, čtyřikrát se z prvenství radovali futsalisté MCE Slaný a třikrát zvítězil tým 1. DFK Slaný. Jednu výhru si připsalo hned dvanáct týmů, mezi nimi i ligový SK Slavia Praha (jako FC Selp Mladá Boleslav) a druholigový FK Kladno (pod názvem SK Kladno).

Propozice 29. ročníku Memoriálu Petra Slance zde.

Soupiska celku zde.