Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
PŘÍPRAVA KLADENSKÝCH OKRESNÍCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ 2024/2025 ZAHÁJENA

PŘÍPRAVA KLADENSKÝCH OKRESNÍCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ 2024/2025 ZAHÁJENA

Úvodní informace o zahájení organizace nového ročníku kladenských mistrovských soutěží 2024/2025 byly zveřejněny v článku zde. Dnes obdrželi všichni zájemci o účast v kladenských mistrovských futsalových soutěžích v nadcházející sezóně úvodní informační dopis o jejich organizaci, včetně informace o přihlašovacích náležitostech.

Stejně jako v posledních letech, i v sezóně 2024/2025 se počítá se třemi stupni okresních soutěží, kdy tou nejvyšší bude Okresní přebor, následovat bude Okresní soutěž I. třídy, nejnižší soutěží pak bude Okresní soutěž II. třídy. První dvě soutěže by měly mít po deseti účastnících a hrát se budou systémem každý s každým dvakrát, herní systém OS II. třídy bude zvolen podle počtu přihlášených celků. Okresní přebor se bude hrát v nové Multifunkční sportovní hale Slaný – Háje, dvě nižší soutěže pak ve zrekonstruované Sportovní hale Stochov. Všechny soutěže budou odehrány v období od 10. listopadu 2024 do 30. března 2025, hracími dny pak budou soboty (OS I. tř.) a neděle (OP a OS II. tř.).

Zájemci o účast v okresních soutěžích musí nejpozději do 30. června 2024 uhradit na účet Okresního svazu futsalu Kladno startovné ve výši 9.000,- Kč a do stejného  termínu musí na e-mailovou adresu futsalkladno@seznam.cz zaslat vyplněnou přihlášku celku do soutěže.  Ve startovném jsou zahrnuty veškeré náklady na organizaci soutěží, mimo cestovních nákladů účastníků.

Do okresních futsalových soutěží bude zařazen každý celek, který o účast projeví zájem a splní výše uvedené přihlašovací náležitosti.

 

Podrobné informace k přípravě okresních soutěží v úvodním informačním dopise zde.

Přihláška klubu do okresních soutěží zde.

Návrh Rozpisu mistrovských soutěží zde.