Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Libor Volf třetím nejlepším hráčem krajského přeboru

Libor Volf třetím nejlepším hráčem krajského přeboru

V sobotu 13. dubna proběhlo v Příbrami slavnostní vyhodnocení výsledků právě skončeného Středočeského krajského přeboru a zároveň ocenění nejlepších kolektivů a jednotlivců. Mezi nimi pak byli i zástupci našeho regionu.

Předseda Středočeského krajského svazu futsalu Ing. Jiří Chaloupka v úvodu ocenil nejlepší tři celky soutěže, mezi nimiž se na druhé příčce umístil i slánský Hrasl. Druhému slánskému zástupci v soutěži, celku MCE, pak medailová pozice unikla o jediný bod. Jen dodejme, že vítězem přeboru se stala domácí Legie Příbram.

V tabulkách nejlepších střelců a aktivity se naši hráči na předních příčkách neumístili, když nejlépe se vedlo mezi střelci na čtvrtém místě Ondřejovi Kubovi (Hrasl), který se trefil do sítě soupeřů ve 29 případech, o dva zásahy méně má v tabulce kanonýrů pátý Adam Fedrhanc (MCE). V tabulce aktivity pak patří čtvrtá příčka opět Ondřejovi Kubovi za 47 bodů (29+18).

Většího úspěchu dosáhli naši borci v anketě o nejlepšího hráče soutěže, když se na třetím místě umístil Libor Volf (MCE), na sedmém pak jeho spoluhráč Michal Jaráb. Z Hraslu pak byl nejlepší Ondřej Kuba na desátém místě.

V All stars týmu soutěže překvapivě Libor Volf (MCE) chybí, máme zde však dva zástupce v podobě Adama Fedrhance (MCE) a Ondřeje Kuby (Hrasl). V „B“ týmu máme rovněž dva zástupce, a to Jiřího Hrdličku (Hrasl) a Michala Jarába (MCE) a v „C“ týmu se pak konečně objevuje Libor Volf.

Lépe se vedlo našim rozhodčím, když nejlepším v soutěži se stal dle názoru zástupců týmů Richard Svoboda (Smečno), bronz pak získal Stanislav Laštovička (Kladno).

Umístění našich celků v Soutěži fair – play je podobné, jako to celkové – MCE Slaný se zde umístil na třetím, Hrasl pak na čtvrtém místě.

Další ročník krajského přeboru je tak za námi, doufejme, že to nebyla jeho labutí píseň a najde se dost zájemců o účast i v tom následujícím. Bylo by to pro futsal všeobecně potřebné a přínosné, aby tato soutěž zůstala zachována.

Statistiky Středočeského krajského přeboru 2023/2024 zde.