Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Mezi nejlepší divizní hráče se letos zařadil Pavel Dlouhý z kladenského Brazilu

Mezi nejlepší divizní hráče se letos zařadil Pavel Dlouhý z kladenského Brazilu

Před týdnem proběhlo v Roudnici n.L. vyhodnocení právě skončeného soutěžního ročníku divizní skupiny „A“. Po dlouhé době se na medailových příčkách neumístil žádný zástupce našeho regionu, když kladenský Brazil skončil na čtvrté pozici, nicméně oceňované jsme měli mezi jednotlivci.

Za třetí místo mezi střelci si odnesl ocenění Pavel Dlouhý (FC Brazil Kladno), který vstřelil jedenadvacet branek, sedmý pak ve střelecké tabulce skončil jeho spoluhráč Aleš Nesládek s šestnácti zásahy. Lépe se našim borcům dařilo v kategorii asistentů, kde obsadili všechny tři medailové pozice. Nejlepším nahrávajícím hráčem soutěže se stal Tomáš Tesař (F.C. Brandýsek) s 20 asistencemi, druhou příčku získal Radislav Neumann (FC Brazil Kladno) s osmnácti přihrávkami na branku, třetí skončil pak Pavel Dlouhý se sedmnácti přesnými centry.  V soutěži aktivity pak součet branek a asistencí pomohl opět nejvíce Pavlovi Dlouhému, a to na třetí příčku za 38 bodů. Zároveň mu pak jeho úspěchy v počtu vstřelených branek a asistencí pomohli v anketě o nejlepšího hráče divize, kde se dělí v konečném pořadí o čtvrté místo, Tomáš Tesař pak o šesté.

V all stars týmu divize měl náš region hned dva zástupce, a to gólmana Petra Kabeleho (FC Brazil Kladno) a právě Pavla Dlouhého. V „B“ týmu se objevil Radislav Neumann a v „C“ týmu Martin Zelenka (FC Brazil Kladno).

Úspěch náš futsal zaznamenal i v hodnoceních rozhodčích, když na základě posudku delegátů byl oceněn jako nejlepší rozhodčí Ondřej Ježek (Slaný), druhý v tomto hodnocení skončil Jaroslav Říha (Páleček). Je zajímavé, že v hodnoceních klubů se tento fakt nepromítl a nejlepší rozhodčí našeho regionu v tomto hodnocení Jaroslav Říha se umístil až na dvanácté příčce.

Nakonec došlo i k ocenění našeho zástupce v kategorii kolektivů, když cenu za první místo v soutěže Fair – play převzali zástupci celku F.C. Brandýsek. Kladenský Brazil v tomto hodnocení skončil na lichotivém pátém místě.