Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
V sobotu vyhlášení výsledků krajského přeboru, v úterý okresních soutěží

V sobotu vyhlášení výsledků krajského přeboru, v úterý okresních soutěží

Futsalová sezóna na regionální a okresní úrovni skončila, nadchází tak čas ocenit nejlepší kolektivy i jednotlivce. Zatímco vyhlášení výsledků divizní skupiny „A“ se uskutečnilo již minulý týden, vyhlášení a ocenění nejlepších v rámci krajského přeboru a okresních soutěží nás teprve čeká.

Závěrečné vyhodnocení Středočeského krajského přeboru proběhne v sobotu 6. dubna v Pizzerii Atollo v Příbrami, kde budou přebírat stříbrné medaile a pohár za druhé místo  futsalisté slánského Hraslu. Dalšímu slánskému celku MCE utekly medailové příčky o jediný bodík. Z vítězství v krajském přeboru se radují futsalisté příbramské Legie, ocenění za třetí místo si přeberou zástupci rezervy pražské Slavie. Oceněni zde budou i nejlepší tři střelci soutěže, všichni oblékali dres příbramské Legie. Až na čtvrtém místě mezi střelci se s 29 zásahy umístil Ondřej Kuba (Hrasl), o dvě branky méně vstřelil pátý Adam Fedrhanc (MCE).

Přesto si náš okres ocenění mezi jednotlivci odnese, v anketě o nejlepšího hráče krajského přeboru se na hodnoceném místě umístil Libor Volf (MCE), mezi trojicí nejlepších sudích máme Stanislava Laštovičku (Kladno) a Richarda Svobodu (Smečno).

V úterý 9. dubna se pak uskuteční vyhlášení výsledků všech tří kladenských okresních soutěží, oceněny zde budou nejlepší tři týmy a střelci každé soutěže. Akce se uskuteční od 18 hodin v salonku Restaurace Zimák ve Slaném, více o ní se můžete dočíst zde.