Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Regionální média informují o futsale

Regionální média informují o futsale

Další příspěvky o futsalovém dění v nové sportovní hale ve Slaném na Hájích přináší dubnové číslo Slánské radnice. Na straně devět je reportáž z úvodního kola nejvyšší okresní soutěže v tomto novém sportovišti, včetně informace o slavnostním ceremoniálu za účasti předsedy SFČR Ing. Radka Loba a starosty města Mgr. Martina Hrabánka. Dále článek informuje o konání finálového turnaje dorostenecké ligy futsalu, kde se z vítězství radovali mladí futsalisté celku Oxyworld Baník Chomutov.

Další článek na téže stránce pak přináší reportáž z přípravného utkání mezi reprezentací ČR neslyšících a vítězem okresního přeboru, celkem R.S.C. Čechie Slaný, včetně společné fotky obou týmů.

Slánská radnice číslo 4/2024 zde (články o futsalu na stránce 9).

Informaci o působení celku FC Stochov v OS I. třídy, včetně průběžné tabulky soutěže, přináší i druhé číslo Stochovských listů na stránce třináct.

Stochovské listy číslo 2/2024 zde.