Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Výsledky: Kadaň srovnala stav, Hrasl by si měl dojít pro stříbro

Výsledky: Kadaň srovnala stav, Hrasl by si měl dojít pro stříbro

1. FUTSAL liga

Narozdíl od úvodního duelu v Brně nepadlo v Kadani v taktičtěji vedeném utkání mnoho branek,ale jen tři. Domáci Caio a Maur dostali Inter do vedení 2:0 a Helas už dokázal jen snížil v poslední minutě díky Havlově brance. Série je srovnaná na 1:1. Pokračuje se za týden v pátek v Brně.

2. zápas: International FC Kadaň vs. Helas Brno 2:1 (1:0)

Plzeň neinkasovala ani ve druhém zápase v Liberci a po výhře 5:0 doma, vyhrála 8:0 také na palubovce soupeře. Vnuk vysekl hattrick a trefil se i Rešetár, který oznámil blížící se konec kariéry. Mistr může potvrdit postup v úterý v Plzni.

2. zápas: FTZS Liberec vs. SK Interobal Plzeň 0:8 (0:5)

 

Výsledky a další program čtvrtfinále play-off 1.FUTSAL ligy zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Poslední kolo se včera v jednotném termínu odehrálo v rámci krajského přeboru. Futsalisté slánského Hraslu doma deklasovoli oslabené Dobřichovice, vítězství by jim tak mělo přinést druhou příčku. Při rovnosti bodů s rezervou pražské Slavie, která přehrála poslední Kralupy, by měl rozhodovat poměr vzájemných duelů, a ten má Hrasl lepší. Bohužel, nejsou nikde zveřejněny aktuální propozice, aby bylo možno zjistit, zda to tak je. Na borce dalšího slánského celku MCE pak po prohře v Příbrami zbydou pouze bramborové medaile.

Výsledky a tabulka Stč. KP po posledním 20. kole zde.