Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Turnaj veteránů se uskuteční pod názvem Legendary Cup

Turnaj veteránů se uskuteční pod názvem Legendary Cup

Do avizovaného turnaje hráčů nad 40 let se dnes přihlásil další celek, a to PK Třebusice. A protože je to vedle Čechie Slaný a kladenského Omasku již třetí účastník, turnaj se uskuteční. Jmenovat se bude Legendary Cup, neboť se předpokládá, že se na palubovce nové slánské sportovní haly představí řada ve své době populárních a známých futsalistů.

Nicméně tři účastníci turnaje jsou splněnou základní podmínkou, aby mohla být rezervována hala na jeho konání. Možnost přihlášení mají i další zájemci, nejvážnějším jsou pak veteráni 1. DFK Slaný, účast zvažuje i FC Selp Praha a FC Arsenal Benešov. Naopak, svou možnou účast zrušili zástupci celků FC Foboz Slaný a TJTZ Atlantic Rakovník.

Legendary Cup se odehraje v neděli 26.5.2024 (pokud provozovatel haly odsouhlasí žádost o pronájem), a to právě v nové krásné Multifunkční sportovní hale ve Slaném na Hájích. Jedinou podmínkou účasti je úhrada startovného ve výši 1.500,- Kč na účet číslo 5894957399/0800, a to do 20. dubna. Za tým, účastnící se turnaje, pak může nastoupit jakýkoliv hráč, narozený do 31.12.1984 (registrovaný/neregistrovaný za příslušný klub, nemusí mít uhrazen členský příspěvek). Takže se můžeme těšit na další zajímavou akci, která se v nově otevřené hale odehraje. Tou další futsalovou pak bude již 29. ročník tradičního letního turnaje Memoriál Petra Slance, který se v hale uskuteční v sobotu 29. června 2024.