Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Play-off ligy, vyhlášení divize a poslední kolo krajského přeboru

Program: Play-off ligy, vyhlášení divize a poslední kolo krajského přeboru

1. FUTSAL liga

Čtvrtfinále play-off nejvyšší soutěže pokračuje tento víkend třemi duely, zítra jsou na pořadu druhá utkání série Kadaň – Helas Brno a Liberec – Plzeň, v neděli se hraje rovněž druhé utkání série Chomutov – Slavie.

Program čtvrtfinále play – off 1. FUTSAL ligy zde.

DIVIZE „A“

Poslední mistrovský ročník divizní skupiny „A“ 2023/2024 je již minulostí, v sobotu se uskuteční v Krabčicích (cca 1 km od Roudnice)  jeho závěrečné vyhodnocení. To proběhne v Hostinci Pod Řípem, zahájení je naplánováno na 20 hodinu.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Zítra se v jednotném termínu odehraje poslední kolo krajského přeboru, kde je sice jasno na obou pólech tabulky, tři celky však budou stále bojovat o druhou a třetí příčku. A mezi nimi i oba slánské týmy MCE a Hrasl. Ten se představí v domácím prostředí v souboji s dobřichovickými borci, futsalisté MCE pak zajíždějí na palubovku vítězné Příbrami. Těžko lze spekulovat, který tým má ke stříbru blíže, do tohoto boje pak může ještě promluvit i rezerva pražské Slavie.

Program posledního kola Stč. KP zde.

OKRESNÍ SOUTĚŽE

Dohrány jsou i dvě okresní soutěže – okresní přebor a okresní soutěž II. třídy, až za týden se bude posledním hracím dnem dohrávat i okresní soutěž I. třídy, tento týden tak mají okresní soutěže volno.