Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO DOHRÁVCE 16. KOLA DIVIZE „A“

REFERÁTY A STATISTIKY PO DOHRÁVCE 16. KOLA DIVIZE „A“

Události 16.kola

Lídr z Turnova potvrdil roli favorita u České Lípy i bez několika opor. Šlágr kola mezi libereckým Pampuchem a Kladnem v boji o třetí příčku, vyzněl jednoznačně pro liberecké, kteří nyní mají mírný náskok před Brazilem. Souboj dvou celků ze středu tabulky mezi Benešovem a Prahou nepoznal vítěze, Sapě k zisku bodu výrazně pomohla power-play, ze které vstřelili všechny své branky. Z dalšího souboje sousedů v tabulce mezi Brandýskem a libereckými Gazelami vyšli lépe severočeské Gazely, které měly spolehlivější zadní řady. Rezerva mělnické Olympiku míchá s pořadím na čele soutěže, nejprve obrala Turnov o dva body a nyní v dohrávce vyhrála u Roudnice. Turnov má tak na čele dvoubodový náskok, vše se rozhodne v posledním kole, kdy Roudnice na domácí palubovce změří síly právě s Turnovem.

Statistiky: v dalším kole dopadl na palubovkách souboj domácí – hosté lépe pro hostující celky v poměru 1 1 3, svoji palubovku bez bodové ztráty uhájil jen liberecký Pampuch. Toto kolo nenabídlo žádný dvouciferný výsledek, nejblíže k němu měl Mělník B v Roudnici, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 13. K pěti utkáním nastoupilo celkem 91 hráčů, nejvíce jich nominovaly oba liberecké celky, a to po 11, nejméně naopak Česká Lípa, jen 7. Celkem bylo vstřeleno 43 branek, zatím nejméně (průměr na zápas 8,60), domácí jich vstřelili 19 (průměr na zápas 3,80), hosté se trefili 25x (průměr na zápas 4,80). Toto kolo navštívilo celkem 200 diváků, nejvíce jich našlo cestu do liberecké haly na Pampuch, a to 70. Výhodu zahrávání PVK6AF dostal jednou Brandýsek, ten ji ale nevyužil. Uděleno bylo celkem 13 žlutých karet. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíraly Gazely Libereca to 10, nejslušnějšími celky v této činnosti byly Pampuch Liberec a Kladno, jen po 3 faulech.

Překvapivý výsledek s vědomické haly, kde Roudnice přenechala všechny body rezervě mělnického Olympiku, posílené o hráče A celku, hosté získali rychlé a zasloužené vedení ještě do přestávky, hattrickem pomohl Machytka Patrik, hostitel tentokrát nezvládl koncovku a gólové manko nestáhl. Raketový vstup do utkání mělnických, hned v úvodní minutě se ujímají vedení střelou Křížka Filipa. Domácí ve snaze převzít kontrolu nad zápasem brzy vyrovnávají Pokorným Vojtěchem (Výborný Petr), ale to bylo z domácí strany vše. Soupeř s posilami A celku si brzo vrátil vedení Gabčem Josefem ml. (Durdoň Erik) a další pojistku přidal Machytka Patrik (Sváta Jakub). Roudničtí sice dokázali vstřelit po čtvrthodině hry kontaktní branku Macháčkem Martinem (Mešič Muamer), ale hosté pokračovali v dobrém výkonu a do poločasu si zajistili tříbrankové vedení, v samotném konci první půle se trefili Abrhám Tomáš a Křížek Filip. Jak hosté končili první část, tak i začali aktivně druhý poločas, rychle přidali další dvě branky Machytka Patrik, Abrhám Tomáš (Machytka Patrik) a bylo prakticky rozhodnuto. Domácím nevycházela střelba, malou jiskřičku naděje vykřesali až 5 minut před koncem dvěma snižovacími góly od Čížka Václava (Mešič Muamer) a Mrázek David (Čížek Václav), ale to bylo málo. Hosté si po time-outu potvrdili vedení dalšími góly trefili se Sváta Jakub a 2 minuty před koncem si zkompletoval svůj hattrick Machytka Patrik (Sváta Jakub). Mělničtí obrali o body dalšího aspiranta na celkové prvenství, kromě tří bodů si odváží po určité nervozitě i několik žlutých karet. Mělník B má nyní venkovní bilanci 3 2 4, osmým hráčem celkové aktivity je Gabčo Josef ml. 28 (20+8). Roudnice doma poprvé nebodovala (bilance 6 1 1), má pátého hráče celkové aktivity Pokorného Vojtěcha 31 (14+17).

Turnovský Dalmach potvrdil roli favorita i na českolipské palubovce u Reasu, byť nehrál v optimálním složení, na rozdíl od hostitele ale měl daleko lepší střeleckou mušku a také výborného brankáře. Souboj posledního z prvním byl herně poměrně vyrovnaný, ani jeden celek nehrál v tradičním složení, lépe se s tím popasovali turnovští, kteří dokázali trestat hrubé chyby domácí obrany. Domácí se navíc trápili v koncovce, velkou překážkou byl pro ně i gólman Semenský Martin. Poměrně dlouho se hrálo bez branek, první změna skóre nastala po 12 minutách hry, kdy hosté šli do vedení po brance Fedorka Jana. O chvilku později turnovští přidali pojistku Schmeilerem Tomášem. Domácí po čtvrthodině trefili kontaktní branku Konečným Petrem (Nevrlý Ladislav), ale to byl také jediný přesný zásah hostitele. Perger Tomáš (Novák Daniel) vzápětí hostům vrátil dvoubrankové vedení, které si přenesli do druhé části hry. Brzy po změně stran přinesl hostům svoji druhou trefou větší zklidnění Fedorko Jan. Hostitel již výborného turnovského gólmana nepřekonal, navíc hosté v závěru utkání vstřelili i svoji pátou branku Novákem Danielem (Veber Štěpán). Turnov má venkovní bilancí 5 2 1 a s náskokem 7 bodů i lídra aktivity Randáka Matěje 37 (26+11), který bodoval ve všech svých 14 vystoupeních. Česká Lípa s domácí bilancí 3 1 4 a ziskem 10 bodů uzavírá tabulku, nejlepší v klubové aktivitě zůstává Kliment Dan 20 (13+7), který bodoval v 10 utkáních z 11 startů.

Liberecké Gazely uspěly na kladenské palubovce u Brandýsku, hosté šli rychle do vedení, které si udržovali po celé utkání, domácí snaha ztroskotávala na kompaktní liberecké obraně a spolehlivém gólmanovi Lukešovi. Liberečtí šli do vedení hned v úvodní minutě, trefil se Janáček Tomáš (Pokorný Adam). Ten samý hráč se o minutu později trefil podruhé, a po 16 minutách si dokonce zkompletoval čistý hattrick (asistence Abrahám Radek). Hostitel nedokázal překonávat spolehlivou brannou hráz Gazel, navíc za ní stál pozorný gólman Lukeš Jan. Tento tříbrankový náskok si hosté přenesli do druhého poločasu. Do něho vstoupili lépe domácí, neprůstřelnost hostů odstranil Kala Jakub (Chvojka Simon). Poté se dlouho neměnilo skóre, až v závěrečné sedmiminutovce padly celkem 4 branky, po dvou na obou stranách. Nejprve si hosté potvrdili své vedení Abrahámem Radkem (Kordík Jakub), domácí kontrovali brankářem Vokounem Martinem (Tesař Tomáš). 5 Minut před koncem liberečtí přidali pátý úspěch Kordíkem Jakubem. Domácí stihli v závěru jednu snižovací branku, podruhé se prosadil Kala Jakub (Tesař Tomáš). Zasloužená výhra hostů. Gazely Liberec pátou výhrou v soutěži přeskočily Brandýsek a jsou tak prozatím sedmé, venkovní bilanci mají zápornou 2 1 5, na druhém místě aktivity figuruje Abrahám Radek 30 (31+9). Brandýsek poslední tři kola nebodoval, v odvetách má jen jedinou výhru, má sedméhoho hráče celkové aktivity Tesaře Tomáše 29 (9+20).

Duel benešovských Tenisáků s pražskou Sapou nepoznal vítěze, Tenisáci na své palubovce neudrželi nadějné vedení, přišli o něj v posledních vteřinách utkání, všechny branky pražanů přišly při power-play. Vyrovnané utkání výborné úrovně skončilo spravedlivou dělbou bodů, domácí přišli o dvojí dvoubrankové vedení, soupeř vsadil na hru power-play, která mu přinesla alespoň remízový bod. Oba celky hrály s maximální bojovností a enormních nasazení v boji o míč, přesto se ale hráči obou družstev chovali k hráčům soupeře s respektem. Lépe do utkání vstoupili domácí, v 8 minutě překonal pražského gólmana Le Xuana Trunga Kiena Šlejmar Jakub (Rozsypal Lukáš). Dalších branek se diváci v první části hry nedočkali. Také úvod druhého poločasu zvládli lépe domácí, Sklenička Martin (Rozsypal Lukáš) přidal Tenisákům pojistku vedení. Drama a konečné rozuzlení si oba celky nechali na závěrečné minuty. Hosté ve snaze o smazání gólového manka přistoupili na hru power-play a podařilo se jim snížit Nguyenem Tung Anhem (Tran Huy Anh). V té samé minutě, ale hostitel udeřil potřetí, kapitánem Marešem Václavem. Hosté bojovali a při pokračující power-play během dvou minut dorovnali stav, nejprve trefil snižovací branku Doung Thanh Tung (Nguyen Tung Anh), a 4 minuty před koncem srovnává Tran Huy Anh (Plíšek Svatopluk). Domácím následně vrací vedení trefou od své branky opět do prázdné gólman Bára Lukáš. V závěrečných vteřinách ale hosté při své power-play trefují remízu Luongem Nguyenem Baoem (Duong Thanh Tung.) Spravedlivá dělba bodů. Benešov si třetí remízou v soutěži udržel šestou příčku s domácí bilancí 4 2 2, v elitní desítce aktivity má dva hráče šestý je Sklenička Martin 28 (20+8). Pražská Sapa je remízovým králem soutěže, 4x se rozešla smírně a vždy ne cizích palubovkách, nejlepší v klubové aktivitě je Duong Thanh Tung 20 (12+8).

Liberecký Pampuch si na své palubovce poradil s přehledem s brazilským Kladnem, domácí daleko lépe proměňovali své šance, soupeř měl vychýlenou mušku, stál proti nim i dobrý gólman, kladenským nepomohla ani power-play. Začátek tohoto utkání byl vyrovnaný až do vstřelení první branky, kterou si domácí zajistili po 5 minutách hry mazánkem Milanem (Průcha Michal). Zanedlouho si hosté vstřelili vlastence Neumannem Radislavem. Hostitel jim krátce před poločasem vlastní branku vrátil Bendákem Janem. Těsně před poločasový hvizdem domácí potrestali chybu soupeře třetí brankou, kterou střílí Pitloun Stanislav, liberečtí tak jsou do druhé části hry s dvougólovým náskokem. Také úvod druhého poločasu vyšel lépe domácím, vedení navýšil brankář Vik Tadeáš (Průcha Michal). Hosté se snažili snížit, ale překážkou jim byl domácí gólman, nebo vychýlená muška. Kladenští, když měli možnost hráli s brankářem v poli, ale bez účinku. Místo korekce přišly další trefy do kladenské svatyně, trefili se Lochman David (Vik Tadeáš) a v samotném závěru ještě navýšili zasloužený náskok Průcha Michal (Mazánek Milan) a Lochman David se trefil podruhé (Pitloun Stanislav). Pampuch Liberec se devátou výhrou v soutěži posunul na třetí pozici, domácí bilanci má 6 2 0, nejlepší v klubové aktivitě zůstává nadále Lochman David 17 (10+7). Kladno nyní venkovní bilanci vyrovnanou 4 0 4 a je čtvrté, v elitní desítce aktivity má dva hráče, třetí je Dlouhý Pavel 30 (15+15) a devátý Neumann Radislav 25 (10+15).

Střelcem kola se stal se 4 góly Abrahám Radek z Roudnice. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 3 branky, byl Mrázek David také z Roudnice.

Historické statistiky:

Svou 100 branku trefil ve své 6 sezóně Gabčo Josef ml. z Mělníku B.

čekatelé: Kroc Patrik (Brandýsek) – 7 bodů aktivity do dvoustovky, 193 (123+70), 11 sezóna

Sestava 16.kola:

Semenský Martin (Turnov) – Janáček Tomáš (Gazely Lb), Machytka Patrik (Mělník B), Fedorko Jan (Turnov) 2x, Průcha Michal (Pampuch Lb)

O1A1601 SK Roudnice n/L – SK Olympik Mělník B 4 : 9 (2 : 5)

Rozhodčí: Říha Jaroslav (), Vlašič Jiří Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 40 Místo konání: SH Vědomice Datum konání: 28.2.2024 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Hakl Martin Časoměřič: Poncer Vladimír Zdravotník: Neudeker Jakub AF (akumul. fauly): D 5/2 – H 3/4 Fair-play: D 38 – H 33
Branky (asistence): 3. Pokorný Vojtěch (Výborný Petr), 15. Macháček Martin (Mešič Muamer), 35. Čížek Václav (Mešič Muamer), 36. Mrázek David (Čížek Václav) – 1. Křížek Filip, 9. Gabčo Josef ml. (Durdoň Erik), 13. Machytka Patrik (Sváta Jakub), 17. Abrham Tomáš, 20. Křížek Filip, 21. Machytka Patrik, 23. Abrham Tomáš (Machytka Patrik), 37. Sváta Jakub, 38. Machytka Patrik (Sváta Jakub)
ŽK: 0 – Gabčo Josef ml., Machytka Patrik, Sváta Jakub
SK Roudnice n/L: Čížek Václav, Výborný Petr, Mešič Muamer, Mrázek David, Pokorný Vojtěch, Pešek Dominik, Tajč Tomáš, Macháček Martin, Čámský Milan, Hrdý Radek
SK Olympik Mělník B: Taar Peter, Gabčo Josef ml., Abrham Tomáš, Durdoň Erik, Křížek Filip, Machytka Patrik, Sváta Jakub, Bouška Martin Nejlepší hráči: Gabčo Josef ml. (Mělník B), Čížek Václav (Roudnice), Machytka Patrik (Mělník B)
O1A1602 Reas Česká Lípa – TJ FC Dalmach Turnov 1 : 5 (0 : 3)

Rozhodčí: Macháček Jiří (8,4), Lutka Josef (8,4) Delegát: Táborský Josef Diváků: 20 Místo konání: SH Česká Lípa Datum konání: 17.2.2024 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Duman Aydin Časoměřič: Polák Miroslav Josef Zdravotník: Vlasák Štěpán AF (akumul. fauly): D 3/3 – H 2/4 Fair-play: D 37 – H 38
Branky (asistence): 15. Konečný Petr (Nevrlý Ladislav) – 12. Fedorko Jan, 14. Schmeiler Tomáš, 17. Perger Tomáš (Novák Daniel), 25. Fedorko Jan, 37. Novák Daniel (Veber Štěpán)
ŽK: Hrdlička Ondřej – 0
Reas Česká Lípa: Bláha Matyáš, Nevrlý Ladislav, Hrdlička Ondřej, Konečný Petr, Jantač Petr, Kučera Petr, Kapitán Miroslav
TJ FC Dalmach Turnov: Semenský Martin, Vítek Pavel, Perger Tomáš, Veber Štěpán, Mätzelt Petr, Novák Daniel, Fedorko Jan, Schmeiler Tomáš, Špína Marcel, Mencl Jaroslav Nejlepší hráči: Semenský Martin, Fedorko Jan (oba Turnov), Konečný Petr (Č. Lípa)

O1A1603 Futsal Club Brandýsek – Liberecké Gazely 3 : 5 (0 : 3)

Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Svoboda Richard (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 40 Místo konání: SH BIOS Kladno Datum konání: 16.2.2024 Výkop: 20:30 Hlavní pořadatel: Ciniburg Miroslav Časoměřič: Ciniburg Miroslav ml.  Zdravotník: Hroudová Natálie AF (akumul. fauly): D 3/4 – H 4/6 Fair-play: D 37 – H 33
Branky (asistence): 22. Kala Jakub (Chvojka Simon), 34. Vokoun Martin (Tesař Tomáš), 38. Kala Jakub (Tesař Tomáš) – 1. Janáček Tomáš (Pokorný Adam), 2. Janáček Tomáš, 16. Janáček Tomáš (Abrahám Radek), 33. Abrahám Radek (Kordík Jakub), 35. Kordík Jakub
ŽK: Eraković Aleksandar – 0
Futsal Club Brandýsek: Vokoun Martin, Tesař Tomáš, Zíka Jan, Toman Matěj, Kala Jakub, Vaněk Oliver, Kroc Patrik, Chvojka Simon, Eraković Aleksandar
Liberecké Gazely: Lukeš Jan, Abrahám Radek, Janáček Tomáš, Roth Adam, Pokorný Adam, Vávra Lukáš, Kordík Jakub, Tomášek Radek, Kowalík Martin, Moc Jaroslav, Tomášek Aleš Nejlepší hráči: Lukeš Jan, Janáček Tomáš (oba Liberec), Kala Jakub (Brandýsek)

O1A1604 Pampuch Liberec – FC Brazil Kladno 7 : 1 (3 : 1)

Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Nagy Lukáš (8,4) Delegát: Vaněk Václav Diváků: 70 Místo konání: TUL Harcov Liberec Datum konání: 18.2.2024 Výkop: 17:00 Hlavní pořadatel: Soukeník Petr Časoměřič: Aubrecht Jakub Zdravotník: Moravec Dalibor AF (akumul. fauly): D 2/1 – H 1/2 Fair-play: D 37 – H 36
Branky (asistence): 5. Mazánek Milan (Průcha Michal), 8. vlastní, 19. Pitloun Stanislav, 25. Vik Tadeáš (Průcha Michal), 29. Lochman David (Vik Tadeáš), 36. Průcha Michal (Mazánek Milan), 38. Lochman David (Pitloun Stanislav) – 17. vlastní
ŽK: Lochman David – Zelenka Martin, Doležal Jan
Pampuch Liberec: Vik Tadeáš, Mitáč Jan, Průcha Michal, Pitloun Stanislav, Bendák Jan, Barac Vojtěch, Lochman David, Mazánek Milan, Gazquez Joaquín, Novák Vojtěch, Dvorský Michal
FC Brazil Kladno: Kabele Petr, Zelenka Martin, Čampulka David, Dlouhý Pavel, Neumann Radislav, Nesládek Aleš, Doležal Jan, Havlena Tomáš Nejlepší hráči: Průcha Michal (Liberec), Neumann Radislav (Kladno), Pitloun Stanislav (Liberec)

O1A1605 Tenisáci Benešov – FC Sapa Praha 4 : 4 (1 : 0)

Rozhodčí: Orálek Kamil (8,4), Maxián Libor (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 30 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 18.2.2024 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Boťa Josef Časoměřič: Pěkný Petr Zdravotník: Stibůrková Iva AF (akumul. fauly): D 2/3 – H 3/3 Fair-play: D 37 – H 37
Branky (asistence): 1. Šlejmar Jakub, 25. Sklenička Martin (Rozsypal Lukáš), 33. Mareš Václav, 38. Bára Lukáš – 33. Nguyen Tung Anh (Tran Huy Anh), 34. Duong Thanh Tung (Nguyen Tung Anh), 36. Tran Huy Anh (Plíšek Svatopluk), 40. Luong Nguyen Bao (Duong Thanh Tung)
ŽK: Bára Lukáš – Plíšek Svatopluk
Tenisáci Benešov: Bára Lukáš, Mareš Václav, Šlejmar Jakub, Rozsypal Lukáš, Sklenička Martin, Rabiňák Ondra, Matoušek Milan, Průcha Štěpán
FC Sapa Praha: Le Xuan Trung Kien, Tran Huy Anh, Duong Thanh Tung, Le Tuan Anh, Luong Nguyen Bao, Nguyen Tung Anh, Nguyen Xuan Huy, Plíšek Svatopluk, Trajhan Jáchym Nejlepší hráči: Sklenička Martin (Benešov), Duong Thanh Tung (Praha), Mareš Václav (Benešov)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda ObSF „A“