Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 16. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 16.kola

Příbram stvrdila 14 výhrou v soutěži celkové prvenství, 4 kola před koncem, na pohodovou výhru v Dobřichovicích jí stačil první poločas. Přímý souboj o druhé místo vyhrál jednoznačně Hrasl Slaný u rezervy Slavie Praha. Uspěl i druhý slánský celek, MCE, který nadělil desítku Kralupům a také může ještě bojovat o pódiová umístění, zatím je čtvrtý. Kralupům zbývají čtyři kola na první výhru v soutěži. Je již asi rozhodnuto o vítězi aktivity, nyní je na čele s 25 bodovým náskokem Drašnar Ondřej z Příbrami 74 (37+37), který svede souboj se svým spoluhráčem Šrajnem Filipem o krále střelců, zatím má Drašnar Ondřej o jeden gól navíc. Soutěž Fai-play vede také s velkým náskokem 23 bodů Dobřichovice.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté dopadl lépe pro hostující celky v poměru 1 0 2. Domácí palubovku uhájilo jen slánské MCE. Urodil se jeden dvouciferný výsledek, MCE Slaný udělilo Kralupům desítku, v tomto utkání také padlo také nejvíce branek, a to celkem 14. K utkání nastoupilo celkem ve třech utkáních 51 hráčů, nejvíce jich nominoval0 MCE Slaný, a to 11, nejméně jich nasadila Slavia Praha B, jen 7. Vstřeleno bylo celkem 32 branek, zatím nejméně (průměr na zápas 10,66), domácí jich vstřelili 15 (průměr na zápas 5,00), hosté se trefili 17x (průměr na zápas 5,66). Toto kolo sledovalo 70 diváků, nejvíce jich našlo cestu do slánské haly na MCE, a to 35. Tentokrát dostal výhodu hned dvou PVK6AF slánský Hrasl, ale proměnily jen jeden. Uděleno bylo celkem 6 žlutých karet. Tentokrát se hrálo slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Slavia Praha B, a to 12, nejslušnějším celkem v této činnosti bylo MCE Slaný, s 5 fauly.

Slánský Hrasl si veze zaslouženou výhru z Prahy od rezervy Slávie, hosté utkání rozhodli po přestávce, kdy získali převahu, domácí doplatili na menší počet hráčů. První část hry byla celkem vyrovnaná, lépe do něj vstoupili hosté, kteří se po 4 minutách ujali vedení brankou gólmana Klusáčka Petra (Kuba Ondřej). Domácím se podařilo vyrovnal v polovině prvního poločasu Slinkinem Andriem (Pylyp Igor). Do přestávky padla ještě jedna branka, docílili ji hosté těsně před poločasovým hvizdem Rosslerem Lukášem (Kuba Ondřej) a měla podstatný vliv na celé utkání. Po změně stran hosté získali převahu i díky tomu, že měli širší lavičku. K pojištění vedení jim pomohli i pražané, kteří nabídli soupeři dva PVK6AF, jeden z nich proměnil Eichler Tomáš. V samotném závěru slánští ještě 2x překonali domácího brankáře Prokopa Pavla, Brož Marek (Hübst Milan) a Procházka David (Eichler Tomáš). Pohodová výhra hostů. Hrasl má venkovní bilanci aktivní 4 2 2, čtvrtým hráčem celkové aktivity je Kuba Ondřej 32 (18+14). Slavia Praha B má domácí bilanci lehce aktivní 4 1 3, nejlepším v klubové aktivitě je Vursta Mykola 20 (17+3).

Příbramská Legie vyhrála hladce v Dobřichovicích, dostatečný náskok si vytvořila ještě do přestávky a je celkovým vítězem soutěže, domácí vstřelili jen rychlou vedoucí branku, poté již dominoval příbramský favorit, druhý poločas se hrál jen z povinnosti. Hostitel šel rychle do vedení Janouškem Václavem (Rada Jan), ale to bylo z domácí strany na dlouhé minuty vše. Hosté byli od začátku lepším celkem, což potvrzovali i střelecky. Radost z vedení domácím vydržela pouhou minutu, než vyrovnal Mourek František, hosté stříleli jednu branku za druhou a po 10 minutách hry svítil na ukazateli skóre stav 1:6, příbramští šli do vedení vlastencem Janouše Martina, pak se trefili 2x Malý David (Valta Michal, Vančát Milan), Šrajn Filip (Drašnar Ondřej) a Drašnar Ondřej (Šrajn Filip). Další pojistku stihl do půle Bálek Matěj (Valta Michal) a v podstatě bylo rozhodnuto. Druhá část se dohrával v poklidu, vynikal v ní domácí gólman Geissler Jiří, který kapituloval až po 15 minutách od Drašnara Ondřeje. Hostitel se v závěru prosadil třikrát a trochu tak zmírnil hořkost porážky, mezi střelce se zapsali Obermajer Ladislav, Kratina Tomáš (Román Jiří) a Janoušek Václav. Příbram má venkovní bilanci 6 0 2, tři hráče na čele aktivity, Drašnar Ondřej 74 (37+37), bodoval a střílel branky ve všech 12 startech, Šrajn Filip 49 (36+13) a Malý David 39 (23+16), který také bodoval ve všech 12 vystoupeních. Dobřichovice mají domácí bilanci vyrovnanou 4 0 4, mají osmého hráče celkové aktivity Radu Jana 28 (13+15), Janoušek Václav bodoval i střílel branky ve všech svých 11 startech.

MCE Slaný připravilo kralupskému AFC dvoucifernou porážku, hosté si odvezli nepopulární desítku, hned polovinu branek vstřelil futsalový matador Volf Libor, hosté trochu zlobili jen v úvodu druhé části hry. Utkání hrané plně v režii domácího celku, který si rychle vytvořil i potřebný náskok. Vše začal Danda Lukáš, pojistky přidali Říčka Jiří ml. a Volf Libor (Zíma Tomáš). Soupeř kontroval jen gólem Harmáčka Daniela (Valda David). Hostitel se do půle trefil ještě jednou, podruhé se prosadil Volf Libor (Zíma Tomáš) a zajistil tak svému celku tříbrankový náskok do druhé části hry. Druhý poločas začali lépe naopak hosté, snižovací branku vsítil Valda David, ale žádné větší drama domácí nepřipustili. V té samé minutě se trefil podruhé také domácí Danda Lukáš (Volf Libor). Kralupští ještě dvakrát udržují dvoubrankové gólové manko, ale více jim domácí nedovolují. Na branku hostujícího Ocáska Vítězslava (Listík Antonín) odpovídá Říčka Jiří ml. (Zíma Tomáš) a na gól Moravce Lukáše (Valda David) ihned reaguje Jaráb Michal (Zíma Tomáš počtvrté). Závěr utkání se hraje v režii domácího playera Volfa Libora, který dalšími třemi góly (Krampera David, Říčka Jiří ml., Zíma Tomáš) připravuje soupeři dvoucifernou porážku. MCE Slaný má domácí bilanci aktivní 5 0 3, devátým hráčem celkové aktivity je Volf Libor 27 (19+8). Kralupy venku ještě nebodovaly a doma získaly hen dvě remízy, mají ale v elitní desítce aktivity dva hráče, šestý je Vymětalík Vladimír 31 (15+16) a hned za ním je Valda David 30 (16+14).

Střelcem kola se stal s 5 góly Volf Libor z MCE Slaný. Asistentem kola, nahrával na 5 branek byl také hráč MCE Slaný Zíma Tomáš.

Statistiky:

2100 branku Kralup (17 sezóna) trefil Harmáček Daniel.

čekatelé: Hrasl Slaný – 3 branky do sedmistovky, 7 sezóna, Hanáček Martin (Příbram) – 5 bodů aktivity do stovky, 95 (68+25), 6 sezóna, Pospíšil Miroslav ml. (MCE Slaný) – 2 branky do stovky, 9 sezóna, Žahour Martin (MCE Slaný) – 5 bodů do stovky, 95 (64+31), 7 sezóna, Vymětalík Vladimír (Kralupy) – 8 bodů do sedmistovky 692 (386+306), 15 sezóna

Sestava 16.kola:

Geissler Jiří (Dobřichovice) 5x – Volf Libor (MCE Sl) 2x, Zíma Tomáš (MCE Sl), Drašnar Ondřej (Příbram) 10x, Eichler Tomáš (Hrasl Sl) 2x

O1A1601 SK Slavia Praha B – Hrasl Slaný 1 : 5 (1 : 2)

Rozhodčí: Čikara Petr, Maxián Libor Diváků: 20 Místo konání: SH Slavia Praha Datum konání: 24.2.2024 Výkop: 19:00 Hlavní pořadatel: Zlámal Ondřej Časoměřič: Šulek David Zdravotník: Cetkovská Denisa AF (akumulované fauly): D 5/7 – H 1/5 Fair-play (trestné body): D 12 – H 8
Branky (asistence): 11. Slinkin Andrii (Pylyp Igor) – 4. Klusáček Petr (Kuba Ondřej), 20. Rössler Lukáš (Kuba Ondřej), 31. Eichler Tomáš, 37. Brož Marek (Hübst Milan), 38. Procházka David (Rössler Lukáš)
ŽK: 0 – Procházka David
SK Slavia Praha B: Prokop Pavlo, Melnyk Vitalii, Khainas Vladyslav, Fliashko Denys, Slinkin Andrii, Pylyp Igor, Vursta Mykola
Hrasl Slaný: Klusáček Petr, Peška Jan, Eichler Tomáš, Rössler Lukáš, Kuba Ondřej, Procházka David, Hübst Milan, Brož Marek Nejlepší hráči: Eichler Tomáš (Slaný), Slinkin Andrii (Praha), Brož Marek (Slaný)

O1A1602 TJ Sokol Dobřichovice – Legie Příbram 4 : 8 (1 : 7)

Rozhodčí: Laštovička Stanislav, Kalík Michal Diváků: 15 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 28.2.2024 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Velebil Radek Časoměřič: Suchomel Marcel Zdravotník: Žídková Klára AF (akumulované fauly): D 3/5 – H 4/4 Fair-play (trestné body): D 8 – H 12
Branky (asistence): 2. Janoušek Václav (Rada Jan), 31. Obermajer Ladislav, 34. Kratina Tomáš (Román Jiří), 38. Janoušek Václav – 3. Mourek František, 5. vlastní, 7. Malý David (Valta Michal), 8. Malý David (Vančát Milan), 9. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 10. Drašnar Ondřej (Šrajn Filip), 18. Bálek Matěj (Valta Michal), 35. Drašnar Ondřej
ŽK: 0 – Chytka František, Malý David
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Jan, Kratina Tomáš, Román Jiří, Janoušek Václav, Šírl Lukáš, Obermajer Ladislav, Janouš Martin, Černý Daniel
Legie Příbram: Vančát Milan, Šrajn Filip, Chytka František, Mourek František, Valta Michal, Malý David, Bálek Matěj, Drašnar Ondřej Nejlepší hráči: Geissler Jiří (Dobřichovice), Valta Michal, Drašnar Ondřej (oba Příbram)

O1A1603 MCE Slaný – AFC Kralupy 10 : 4 (4 : 1)

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Kalík Michal Diváků: 35 Místo konání: SH Slaný Datum konání: 23.2.2024 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Fojt Radek Časoměřič: Staněk Ladislav Zdravotník: Snovická Jindra AF (akumulované fauly): D 4/1 – H 4/4 Fair-play (trestné body): D 7 – H 12
Branky (asistence): 1. Danda Lukáš, 9. Říčka Jiří ml., 14. Volf Libor (Zíma Tomáš), 18. Volf Libor (Zíma Tomáš), 24. Danda Lukáš (Volf Libor), 27. Říčka Jiří ml. (Zíma Tomáš), 28. Jaráb Michal (Zíma Tomáš), 37. Volf Libor (Krampera David), 38. Volf Libor (Říčka Jiří ml.), 39. Volf Libor (Zíma Tomáš) – 17. Harmáček Daniel (Valda David), 24. Valda David, 25. Ocásek Vítězslav (Listík Antonín), 28. Moravec Lukáš (Valda David)
ŽK: Nejedlý Samuel – Listík Antonín, Moravec Lukáš
MCE Slaný: Pražák Dominik, Volf Libor, Jaráb Michal, Krampera David, Říčka Jiří ml., Zíma Tomáš, Nejedlý Samuel, Janega Lukáš, Danda Lukáš, Žahour Martin, Snovický Jan ml.
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Harmáček Daniel, Valda David, Kaňka Jan, Tetiva Martin, Listík Antonín, Ocásek Vítězslav, Moravec Lukáš Nejlepší hráči: Volf Libor, Jaráb Michal, Zíma Tomáš (všichni Slaný)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KP