Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Futsalisté Kladna dostali v Brně na cestu „bůra“

Futsalisté Kladna dostali v Brně na cestu „bůra“

SAT-AN se v Brně na hřišti Helasu představil v nejsilnějším složení a – prohrál. V utkání dvou mužstev, která dosud nevyhrála, se radovali Brněnští, kteří přehráli Kladno 5:3.

Brněnští hráči byli v zápase aktivnější a také lépe naložili se svými gólovými šancemi než mužstvo SAT-ANu. Tomu se sice po delší době rozstřílely největší opory, ovšem ani zlepšený výkon v útoku ke třem bodům nevedl.

Kladenský osud se naplnil ve druhém poločase. Mezi třiadvacátou a pětadvacátou minutou čelil Konečný čtyřem nebezpečným střelám, z nichž mu dvě skončily v síti. V tu chvíli vedli domácí o dvě branky a výhru si až do konce pohlídali.

Branky: 14. Svoboda, 24. Sýkora, Ovčačík, 34. Cupák David – 23. Fitzel (Šnídl), 29. Junek (Fitzel), 37. Fujdiar (Abrham)

Helas Brno: Tuháček (Večeřa) – Cupák D., Cupák V., Ratiborský, Svoboda, Chalupský, Lerch, Ovčačík, Lidmila, Vlach, Švihálek, Klimeš

SAT-AN Kladno:Konečný – Junek, Hafenrichter, Müller, Výborný, Fitzel, Abrham, Fujdiar, Šnídl, Hlava, Haviár. Trenér: Petr Hlaváč.

Zdroj: Kladenské listy