Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 16. KOLE DIVIZE „A“

Události 16.kola

Lídr z Turnova potvrdil roli favorita u České Lípy i bez několika opor. Šlágr kola mezi libereckým Pampuchem a Kladnem v boji o třetí příčku, vyzněl jednoznačně pro liberecké, kteří nyní mají mírný náskok před Brazilem. Souboj dvou celků ze středu tabulky mezi Benešovem a Prahou nepoznal vítěze, Sapě k zisku bodu výrazně pomohla power-play, ze které vstřelili všechny své branky. Z dalšího souboje sousedů v tabulce mezi Brandýskem a libereckými Gazelami vyšli lépe severočeské Gazely, které měly spolehlivější zadní řady. Utkání Roudnice s rezervou mělnického Olympiku bylo na žádost hostů odloženo.

Statistiky budou zkompletovány po dohrávce tohoto kola.

Turnovský Dalmach potvrdil roli favorita i na českolipské palubovce u Reasu, byť nehrál v optimálním složení, na rozdíl od hostitele ale měl daleko lepší střeleckou mušku a také výborného brankáře. Souboj posledního z prvním byl herně poměrně vyrovnaný, ani jeden celek nehrál v tradičním složení, lépe se s tím popasovali turnovští, kteří dokázali trestat hrubé chyby domácí obrany. Domácí se navíc trápili v koncovce, velkou překážkou byl pro ně i gólman Semenský Martin. Poměrně dlouho se hrálo bez branek, první změna skóre nastala po 12 minutách hry, kdy hosté šli do vedení po brance Fedorka Jana. O chvilku později turnovští přidali pojistku Schmeilerem Tomášem. Domácí po čtvrthodině trefili kontaktní branku Konečným Petrem (Nevrlý Ladislav), ale to byl také jediný přesný zásah hostitele. Perger Tomáš (Novák Daniel) vzápětí hostům vrátil dvoubrankové vedení, které si přenesli do druhé části hry. Brzy po změně stran přinesl hostům svoji druhou trefou větší zklidnění Fedorko Jan. Hostitel již výborného turnovského gólmana nepřekonal, navíc hosté v závěru utkání vstřelili i svoji pátou branku Novákem Danielem (Veber Štěpán). Turnov má venkovní bilancí 5 2 1 a s náskokem 7 bodů i lídra aktivity Randáka Matěje 37 (26+11), který bodoval ve všech svých 14 vystoupeních. Česká Lípa s domácí bilancí 3 1 4 a ziskem 10 bodů uzavírá tabulku, nejlepší v klubové aktivitě zůstává Kliment Dan 20 (13+7), který bodoval v 10 utkáních z 11 startů.

Liberecké Gazely uspěly na kladenské palubovce u Brandýsku, hosté šli rychle do vedení, které si udržovali po celé utkání, domácí snaha ztroskotávala na kompaktní liberecké obraně a spolehlivém gólmanovi Lukešovi. Liberečtí šli do vedení hned v úvodní minutě, trefil se Janáček Tomáš (Pokorný Adam). Ten samý hráč se o minutu později trefil podruhé, a po 16 minutách si dokonce zkompletoval čistý hattrick (asistence Abrahám Radek). Hostitel nedokázal překonávat spolehlivou brannou hráz Gazel, navíc za ní stál pozorný gólman Lukeš Jan. Tento tříbrankový náskok si hosté přenesli do druhého poločasu. Do něho vstoupili lépe domácí, neprůstřelnost hostů odstranil Kala Jakub (Chvojka Simon). Poté se dlouho neměnilo skóre, až v závěrečné sedmiminutovce padly celkem 4 branky, po dvou na obou stranách. Nejprve si hosté potvrdili své vedení Abrahámem Radkem (Kordík Jakub), domácí kontrovali brankářem Vokounem Martinem (Tesař Tomáš). 5 Minut před koncem liberečtí přidali pátý úspěch Kordíkem Jakubem. Domácí stihli v závěru jednu snižovací branku, podruhé se prosadil Kala Jakub (Tesař Tomáš). Zasloužená výhra hostů. Gazely Liberec pátou výhrou v soutěži přeskočily Brandýsek a jsou tak prozatím sedmé, venkovní bilanci mají zápornou 2 1 5, na druhém místě aktivity figuruje Abrahám Radek 30 (31+9). Brandýsek poslední tři kola nebodoval, v odvetách má jen jedinou výhru, má šestého hráče celkové aktivity Tesaře Tomáše 29 (9+20).

Duel benešovských Tenisáků s pražskou Sapou nepoznal vítěze, Tenisáci na své palubovce neudrželi nadějné vedení, přišli o něj v posledních vteřinách utkání, všechny branky pražanů přišly při power-play. Vyrovnané utkání výborné úrovně skončilo spravedlivou dělbou bodů, domácí přišli o dvojí dvoubrankové vedení, soupeř vsadil na hru power-play, která mu přinesla alespoň remízový bod. Oba celky hrály s maximální bojovností a enormních nasazení v boji o míč, přesto se ale hráči obou družstev chovali k hráčům soupeře s respektem. Lépe do utkání vstoupili domácí, v 8 minutě překonal pražského gólmana Le Xuana Trunga Kiena Šlejmar Jakub (Rozsypal Lukáš). Dalších branek se diváci v první části hry nedočkali. Také úvod druhého poločasu zvládli lépe domácí, Sklenička Martin (Rozsypal Lukáš) přidal Tenisákům pojistku vedení. Drama a konečné rozuzlení si oba celky nechali na závěrečné minuty. Hosté ve snaze o smazání gólového manka přistoupili na hru power-play a podařilo se jim snížit Nguyenem Tung Anhem (Tran Huy Anh). V té samé minutě, ale hostitel udeřil potřetí, kapitánem Marešem Václavem. Hosté bojovali a při pokračující power-play během dvou minut dorovnali stav, nejprve trefil snižovací branku Doung Thanh Tung (Nguyen Tung Anh), a 4 minuty před koncem srovnává Tran Huy Anh (Plíšek Svatopluk). Domácím následně vrací vedení trefou od své branky opět do prázdné gólman Bára Lukáš. V závěrečných vteřinách ale hosté při své power-play trefují remízu Luongem Nguyenem Baoem (Duong Thanh Tung.) Spravedlivá dělba bodů. Benešov si třetí remízou v soutěži udržel šestou příčku s domácí bilancí 4 2 2, v elitní desítce aktivity má dva hráče sedmý je Sklenička Martin 28 (20+8) a desítku uzavírá Rozsypal Lukáš 23 (12+11). Pražská Sapa je remízovým králem soutěže, 4x se rozešla smírně a vždy ne cizích palubovkách, nejlepší v klubové aktivitě je Duong Thanh Tung 20 (12+8).

Liberecký Pampuch si na své palubovce poradil s přehledem s brazilským Kladnem, domácí daleko lépe proměňovali své šance, soupeř měl vychýlenou mušku, stál proti nim i dobrý gólman, kladenským nepomohla ani power-play. Začátek tohoto utkání byl vyrovnaný až do vstřelení první branky, kterou si domácí zajistili po 5 minutách hry mazánkem Milanem (Průcha Michal). Zanedlouho si hosté vstřelili vlastence Neumannem Radislavem. Hostitel jim krátce před poločasem vlastní branku vrátil Bendákem Janem. Těsně před poločasový hvizdem domácí potrestali chybu soupeře třetí brankou, kterou střílí Pitloun Stanislav, liberečtí tak jsou do druhé části hry s dvougólovým náskokem. Také úvod druhého poločasu vyšel lépe domácím, vedení navýšil brankář Vik Tadeáš (Průcha Michal). Hosté se snažili snížit, ale překážkou jim byl domácí gólman, nebo vychýlená muška. Kladenští, když měli možnost hráli s brankářem v poli, ale bez účinku. Místo korekce přišly další trefy do kladenské svatyně, trefili se Lochman David (Vik Tadeáš) a v samotném závěru ještě navýšili zasloužený náskok Průcha Michal (Mazánek Milan) a Lochman David se trefil podruhé (Pitloun Stanislav). Pampuch Liberec se devátou výhrou v soutěži posunul na třetí pozici, domácí bilanci má 6 2 0, nejlepší v klubové aktivitě zůstává nadále Lochman David 17 (10+7). Kladno nyní venkovní bilanci vyrovnanou 4 0 4 a je čtvrté, v elitní desítce aktivity má dva hráče, třetí je Dlouhý Pavel 30 (15+15) a osmý Neumann Radislav 25 (10+15).

O1A1601 SK Roudnice n/L – SK Olympik Mělník B: (dohrávka kola)
O1A1602 Reas Česká Lípa – TJ FC Dalmach Turnov 1 : 5 (0 : 3)

Rozhodčí: Macháček Jiří (8,4), Lutka Josef (8,4) Delegát: Táborský Josef Diváků: 20 Místo konání: SH Česká Lípa Datum konání: 17.2.2024 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Duman Aydin Časoměřič: Polák Miroslav Josef Zdravotník: Vlasák Štěpán AF (akumul. fauly): D 3/3 – H 2/4 Fair-play: D 37 – H 38
Branky (asistence): 15. Konečný Petr (Nevrlý Ladislav) – 12. Fedorko Jan, 14. Schmeiler Tomáš, 17. Perger Tomáš (Novák Daniel), 25. Fedorko Jan, 37. Novák Daniel (Veber Štěpán)
ŽK: Hrdlička Ondřej – 0
Reas Česká Lípa: Bláha Matyáš, Nevrlý Ladislav, Hrdlička Ondřej, Konečný Petr, Jantač Petr, Kučera Petr, Kapitán Miroslav
TJ FC Dalmach Turnov: Semenský Martin, Vítek Pavel, Perger Tomáš, Veber Štěpán, Mätzelt Petr, Novák Daniel, Fedorko Jan, Schmeiler Tomáš, Špína Marcel, Mencl Jaroslav Nejlepší hráči: Semenský Martin, Fedorko Jan (oba Turnov), Konečný Petr (Č. Lípa)

O1A1603 Futsal Club Brandýsek – Liberecké Gazely 3 : 5 (0 : 3)

Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Svoboda Richard (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 40 Místo konání: SH BIOS Kladno Datum konání: 16.2.2024 Výkop: 20:30 Hlavní pořadatel: Ciniburg Miroslav Časoměřič: Ciniburg Miroslav ml.  Zdravotník: Hroudová Natálie AF (akumul. fauly): D 3/4 – H 4/6 Fair-play: D 37 – H 33
Branky (asistence): 22. Kala Jakub (Chvojka Simon), 34. Vokoun Martin (Tesař Tomáš), 38. Kala Jakub (Tesař Tomáš) – 1. Janáček Tomáš (Pokorný Adam), 2. Janáček Tomáš, 16. Janáček Tomáš (Abrahám Radek), 33. Abrahám Radek (Kordík Jakub), 35. Kordík Jakub
ŽK: Eraković Aleksandar – 0
Futsal Club Brandýsek: Vokoun Martin, Tesař Tomáš, Zíka Jan, Toman Matěj, Kala Jakub, Vaněk Oliver, Kroc Patrik, Chvojka Simon, Eraković Aleksandar
Liberecké Gazely: Lukeš Jan, Abrahám Radek, Janáček Tomáš, Roth Adam, Pokorný Adam, Vávra Lukáš, Kordík Jakub, Tomášek Radek, Kowalík Martin, Moc Jaroslav, Tomášek Aleš Nejlepší hráči: Lukeš Jan, Janáček Tomáš (oba Liberec), Kala Jakub (Brandýsek)

O1A1604 Pampuch Liberec – FC Brazil Kladno 7 : 1 (3 : 1)

Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Nagy Lukáš (8,4) Delegát: Vaněk Václav Diváků: 70 Místo konání: TUL Harcov Liberec Datum konání: 18.2.2024 Výkop: 17:00 Hlavní pořadatel: Soukeník Petr Časoměřič: Aubrecht Jakub Zdravotník: Moravec Dalibor AF (akumul. fauly): D 2/1 – H 1/2 Fair-play: D 37 – H 36
Branky (asistence): 5. Mazánek Milan (Průcha Michal), 8. vlastní, 19. Pitloun Stanislav, 25. Vik Tadeáš (Průcha Michal), 29. Lochman David (Vik Tadeáš), 36. Průcha Michal (Mazánek Milan), 38. Lochman David (Pitloun Stanislav) – 17. vlastní
ŽK: Lochman David – Zelenka Martin, Doležal Jan
Pampuch Liberec: Vik Tadeáš, Mitáč Jan, Průcha Michal, Pitloun Stanislav, Bendák Jan, Barac Vojtěch, Lochman David, Mazánek Milan, Gazquez Joaquín, Novák Vojtěch, Dvorský Michal
FC Brazil Kladno: Kabele Petr, Zelenka Martin, Čampulka David, Dlouhý Pavel, Neumann Radislav, Nesládek Aleš, Doležal Jan, Havlena Tomáš Nejlepší hráči: Průcha Michal (Liberec), Neumann Radislav (Kladno), Pitloun Stanislav (Liberec)

O1A1605 Tenisáci Benešov – FC Sapa Praha 4 : 4 (1 : 0)

Rozhodčí: Orálek Kamil (8,4), Maxián Libor (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 30 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 18.2.2024 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Boťa Josef Časoměřič: Pěkný Petr Zdravotník: Stibůrková Iva AF (akumul. fauly): D 2/3 – H 3/3 Fair-play: D 37 – H 37
Branky (asistence): 1. Šlejmar Jakub, 25. Sklenička Martin (Rozsypal Lukáš), 33. Mareš Václav, 38. Bára Lukáš – 33. Nguyen Tung Anh (Tran Huy Anh), 34. Duong Thanh Tung (Nguyen Tung Anh), 36. Tran Huy Anh (Plíšek Svatopluk), 40. Luong Nguyen Bao (Duong Thanh Tung)
ŽK: Bára Lukáš – Plíšek Svatopluk
Tenisáci Benešov: Bára Lukáš, Mareš Václav, Šlejmar Jakub, Rozsypal Lukáš, Sklenička Martin, Rabiňák Ondra, Matoušek Milan, Průcha Štěpán
FC Sapa Praha: Le Xuan Trung Kien, Tran Huy Anh, Duong Thanh Tung, Le Tuan Anh, Luong Nguyen Bao, Nguyen Tung Anh, Nguyen Xuan Huy, Plíšek Svatopluk, Trajhan Jáchym Nejlepší hráči: Sklenička Martin (Benešov), Duong Thanh Tung (Praha), Mareš Václav (Benešov)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda ObSF „A“