Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Ve slánské sportovní hale se utká reprezentace neslyšících s Čechií Slaný

Ve slánské sportovní hale se utká reprezentace neslyšících s Čechií Slaný

Nastávající víkend mají zcela výjimečně všechny okresní futsalové soutěže volno, mimo duelů vyšších soutěží ale čeká sportovní příznivce i jedna lahůdka. V nové slánské sportovní hale na Hájích se totiž utká tuto sobotu reprezentační tým ČR neslyšících s momentálním lídrem okresního přeboru, celkem R.S.C. Čechie Slaný.

Reprezentace neslyšících se během nastávajícího víkendu bude připravovat ve sportovních halách ve Slaném a v Chýni na své vystoupení na zimní deaflypiádě v Turecku, která se zde uskuteční v termínu 2.-12. března 2024 a na níž je futsal poprvé zařazen.  Losování základních skupin proběhne dnes od 12 hodin. Připomeňme si jen, že reprezentace neslyšících se v roce 2021 umístila na ME na 4. místě, o dva roky později pak neslyšící obsadili 7. místo na mistrovství světa.

Slánské futsalisty tak v sobotu čeká jistě silný soupeř, nicméně Čechisté by měli být nabuzeni svými posledními výsledky v duelech kladenského okresního přeboru. V nich zvítězili v městském derby s celkem FK Union Slaný, následně přehráli i borce Klobuk a díky zisku šesti bodů a zaváhání Třebusic postoupili do čela tabulky.

Samotné utkání se odehraje v sobotu 17. února 2024, výkop je stanoven na 10.15 hodin. Řídit ho bude zkušená dvojice rozhodčích Jaroslav Říha – Richard Svoboda.

Reprezentace ČR neslyšících – R.S.C. Čechie Slaný
Sobota 17.2.2024, 10.15 hodin
Multifunkční sportovní hala Slaný – Háje
Rozhodčí: Jaroslav Říha, Richard Svoboda