Přímý přenos losu | PO 11. prosince 2023 | 14:00 h.

Informace k rozlosování

  • Vyjma skupiny 1 se ve všech ostatních skupinách losuje regionální osmifinále;
  • skupina 1 vzhledem k nízkému počtu účastníků začne regionálním čtvrtfinále;
  • skupiny 2-6 mají nenasazené týmy, které budou vylosovány na pozice domácího týmu;
  • skupiny 2-6 mají nasazené týmy, které budou vylosovány na pozice hostujícího týmu;
  • ve skupinách 2-6, ve kterých není plný počet 16 účastníků, jsou volná místa nahrazena „volným losem“, který znamená automaticky postup do další fáze;
  • regionální osmifinále se odehraje od 2. ledna do 26. února 2024.

Systém losování Poháru SFČR 2024 – 11. prosince 2023

Regionální skupina 1 – čtvrtfinále
Skupinu losuje kapitánka vítězek Poháru SFČR žen 2023 Denisa Kabourková.
Zápas Domácí Hosté
1 nasazený vs. nasazený
2 nasazený vs. nasazený
3 nasazený vs. nasazený
4 volný los vs. nasazený
NASAZENÍ
Oxyworld Baník Chomutov 1. Futsal liga
International FC Kadaň 1. Futsal liga
FC Jerigo 1994 Plzeň 2. Futsal liga
FK Kladno 2. Futsal liga
FC Betis Kadaň 2. Futsal liga
Termiti Loket n. O. KP
HERD Hradiště KP
Regionální skupina 2 – osmifinále
Skupinu losuje předseda ligového Grémia a člen VV Karel Kruliš.
Zápas Domácí Hosté
1 nenasazený vs. nasazený
2 nenasazený vs. nasazený
3 nenasazený vs. nasazený
4 nenasazený vs. nasazený
5 nenasazený vs. nasazený
6 nenasazený vs. nasazený
7 nenasazený vs. nasazený
8 nenasazený vs. nasazený
NASAZENÍ NENASAZENÍ
FTZS Liberec 1. Futsal liga Děčín – NOTA KP
SK Olympik Mělník 1. Futsal liga TJ Proboštov KP
FC Rapid Ústí n. L. 1. Futsal liga FSC Tygříci Ústí n. L. OP
FC Malibu Mladá Boleslav 2. Futsal liga POP servis Děčín OP
FC NY Tiradores Ústí n. L. 2. Futsal liga FC Slovanka Korado SW Děčín OP
Liberecké gazely Divize Bodlo Děčín OP
TJ Oldřichov KP FC Sporting Mladá Boleslav OP
FT Jokers Česká Lípa KP TJ Slavoj Vrdy OP
Regionální skupina 3 – osmifinále
Skupinu losuje předseda SFČR Radek Lobo.
Zápas Domácí Hosté
1 nenasazený vs. nasazený
2 nenasazený vs. nasazený
3 nenasazený vs. nasazený
4 nenasazený vs. nasazený
5 nenasazený vs. nasazený
6 nenasazený vs. nasazený
7 nenasazený vs. nasazený
8 volný los vs. nasazený
NASAZENÍ NENASAZENÍ
SK Slavia Praha 1. Futsal liga FC Sapa Praha Divize
Wizards DDM Praha 10 2. Futsal liga S.U.D. Světlá n. S. Divize
FK Boca Chotěboř 2. Futsal liga Tenisáci Benešov Divize
Bohemians Praha 1905 2. Futsal liga Tex-Color České Budějovice KP
Absolut Černý Dub 2. Futsal liga 1.FC COLORGRIF Budweis KP
Sparta Praha 2. Futsal liga Benfika Hranice KP
Futsal klub Havlíčkův Brod 2. Futsal liga ČAFC Praha – futsal KP
Arsenal Benešov 2. Futsal liga volný los
Regionální skupina 4 – osmifinále
Skupinu losuje desetinásobný vítěz Poháru SFČR Lukáš Rešetár.
Zápas Domácí Hosté
1 nenasazený vs. nasazený
2 nenasazený vs. nasazený
3 nenasazený vs. nasazený
4 nenasazený vs. nasazený
5 nenasazený vs. nasazený
6 nenasazený vs. nasazený
7 nenasazený vs. nasazený
8 nenasazený vs. nasazený
NASAZENÍ NENASAZENÍ
FK Chrudim 1. Futsal liga FC Santus Dobruška KP
AC Hlinsko 2. Futsal liga FK FOSP Řešetova Lhota KP
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto 2. Futsal liga Spielmachers Chrudim OP
Juniors Přelouč FC Divize Šmoulové Slatiňany OP
Legia Hradec Králové Divize TJ Dynamo Rosice OP
SK Zvoneček Stojice Divize FC Stera Pardubice OP
STARTIP Řečany n. L. Divize FC Mazáci Přelouč OP
TFT Pardubice KP FC Nasavrky OP
Regionální skupina 5 – osmifinále
Skupinu losuje předseda Pohárové komise a člen VV SFČR Jaroslav Bílek.
Zápas Domácí Hosté
1 nenasazený vs. nasazený
2 nenasazený vs. nasazený
3 nenasazený vs. nasazený
4 nenasazený vs. nasazený
5 nenasazený vs. nasazený
6 volný los vs. nasazený
7 volný los vs. nasazený
8 volný los vs. nasazený
NASAZENÍ NENASAZENÍ
Žabinští Vlci Brno 1. Futsal liga STŽ Brno OP
FC Tango Hodonín 2. Futsal liga Dynamo Čížovky Boskovice OP
FC Atraps Brno 2. Futsal liga Orel Řečkovice OP
SK Amor Kloboučky Vyškov 2. Futsal liga Pablo Escobar Brno OP
F.C. Arsenal Brtnice KP FT Starobrno OP
NASAN Brno Nový Lískovec KP volný los
FK Eliška Brno KP volný los
FFK KOBRA Blansko OP volný los
Regionální skupina 6 – osmifinále
Skupinu losuje nejlepší střelec futsalové reprezentace Michal Seidler.
Zápas Domácí Hosté
1 nenasazený vs. nasazený
2 nenasazený vs. nasazený
3 nenasazený vs. nasazený
4 nenasazený vs. nasazený
5 nenasazený vs. nasazený
6 volný los vs. nasazený
7 volný los vs. nasazený
8 volný los vs. nasazený
NASAZENÍ NENASAZENÍ
SK UP Olomouc 1. Futsal liga 1. FC Chachaři Ostrava 2007 KP
FC Baník Ostrava 2. Futsal liga FC ComProMiS Ostrava KP
AC Gamaspol Jeseník 2. Futsal liga Forza Zubří OP
Real Top Frýdek-Místek Divize Dragons Nový Jičín OP
KFV Roub Vítkovice Divize FC Smíšené 2003 Fulnek OP
Baracuda Jakubčovice Divize volný los
RIFC DRIVERS Nový Jičín KP volný los
Fénix Budišov n. B. KP volný los