Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
PROGRAM: 1FL nabídne severočeské derby, ale také souboj o záchranu

PROGRAM: 1FL nabídne severočeské derby, ale také souboj o záchranu

Páteční večer patří západočeskému měření sil Plzně s Kadaní a Slavii, která doma přivítá Mělník. Náskok na čele tabulky bude v sobotu chtít navýšit Chrudim v zápase s Libercem. Futsalové pondělí nabídne duel Žabinských Vlků s Olomoucí, komu se z těchto celků podaří odlepit ode dna tabulky?

SK Interobal Plzeň – International FC Kadaň

Peter Kozár (hráč, SK Interobal Plzeň): „V domácím utkání budeme chtít potvrdit a navázat na výhru z Liberce. Kadaň hraje velmi útočně a dává mnoho branek, takže doufám, že tento tlak zvládneme. Tímto zápasem se chceme nastartovat do zápasového kolotoče a propracovat se na vrchol.“

Japa (hráč, International FC Kadaň): „V pátek nás čeká utkání, které vyžaduje mnoho pozornosti a soustředění. Jsme si vědomi kvality, které budeme v tomto utkání čelit. Aktuální šampion ligy má skvělý tým s hráči národního týmu a několika Brazilci. Náš tým má také velmi dobré hráče a v každém utkání máme jediný cíl. Tím je vítězství. Určitě nás čeká skvělé utkání a doufáme, že nás naši fanoušci doprovodí také do Plzně.“
__________________________
PÁ 19:00 | SH Lokomotiva

SK Slavia Praha – SK Olympik Mělník

Jan Žežulka (brankář, SK Slavia Praha): „Na zápas s Mělníkem se velmi těším. Strávil jsem tam část své kariéry a rád na to období vzpomínám. V pátek to ale půjde stranou a od první vteřiny zápasu se budeme snažit získat naší hrou další tři body v boji o čelo tabulky. Mělník v létě dobře doplnil tým zkušenými hráči a v kombinaci s mladými kluky letos minimálně na domácí palubovce moc neztrácí. I když je jejich venkovní forma horší, nesmíme se na to spoléhat a musíme od začátku diktovat tempo hry. Moc rád bych pozval všechny slávistické fanoušky v pátek do haly!“
_____________________
PÁ 20:00 | SH Eden

FK Chrudim – FTZS Liberec

Jackson (brankář, FK Chrudim): „Budeme hrát doma, a tak samozřejmě chceme vyhrát, abychom se udrželi na špici tabulky. Věřím, že utkání zvládneme za tři body. Jdeme prostě dál, futsal je náš život, naše práce a my ji chceme dělat dobře, jak nejlíp umíme.”

Karel Vrabec (trenér, FTZS Liberec): „V sobotu v podvečer nás čeká další těžký zápas s Chrudimí. Pokusíme se vyvarovat, nebo alespoň udělat méně chyb, než v zápase s Plzní a uhrát co nejlepší výsledek. Zápasy s takovými týmy jsou pro nás obrovská škola, sbírání zkušeností a na každý zápas se musí všichni těšit.”
_____________________________
SO 18:00 | SH Heřmanův Městec

Oxyworld Baník Chomutov – FC Rapid Ústí n. L.

Lukáš Vlach (hráč, Oxyworld Baník Chomutov): „V neděli nás čeká další domácí derby, na které se všichni moc těšíme. Na zápas budeme stoprocentně připraveni. Velké poděkování patří našim fanouškům za jejich podporu. Věřím, že nás opět poženou, udržíme si domácí neporazitelnost a tři body zůstanou v Chomutově.”
____________________________
NE 19:00 | MSH Chomutov

Žabinští Vlci Brno – SKUP Olomouc

Lukáš Kočiš (hráč, SKUP Olomouc): „Tentokrát nás čeká důležité utkání v nedalekém Brně. Chceme určitě urvat první vítězství. Do zápasu dáme opět všechno a snad se nám to povede.”
_________________________________________________
PO 19:30 | SH Modřice | živě YouTube a ČT sport Plus

V pražském derby hostí Bohemians rivala z Wizards

Máme tady další porci druholigových zápasů a vy si můžete přečíst ohlasy samotných aktérů. Uvidíme severočeské i pražské derby. Na Moravě dojde na souboj rivalů Helasu s Tangem.

2. Futsal liga západ

PÁ 19:30 FC Betis Kadaň – FC NY Tiradores Ústí n. L. MSH Kadaň

Jaroslav Mezera (Kadaň): „Čeká nás utkání se sousedem v tabulce. Situace začíná být kritická a pokud nechceme, aby nám utekl střed tabulky, tak musíme doma získat tři body!“

Dušan Stíbal (Tiradores): „Doufám, že po debaklu s Benešovem pojedeme do Kadaně s pokorou. Pokusíme se alespoň herně vrátit do lepších časů. Betis bude těžký oříšek, ale v druhé lize jiní nejsou.“

PÁ 20:30 FK Boca Chotěboř – Absolut Černý Dub SH Světlá n. S.

Miloš Moravec (Chotěboř): „V pátek nás čeká další kvalitní soupeř z jihu Čech. Očekávám vyrovnaný souboj, kde budou rozhodovat maličkosti. Chceme se soustředit především na sebe a zabojovat o další body do tabulky. Pokud se vyvarujeme hrubých chyb a budeme proměňovat šance, které si dokážeme vyprodukovat, věřím, že utkání zvládneme.“

Stanislav Pacholík (Absolut): “Čeká nás další těžký venkovní duel. Po Malibu navíc narazíme podruhé v řadě na přímého souseda v tabulce. Při poslední příležitosti jsme konečně vezli domů nazpět body a rádi bychom na to navázali.”

NE 15:00 Bohemians Praha 1905 – Wizards DDM Praha 10 SC Řepy

Jaroslav Pytloun (Bohemians): „Čeká nás další pražské derby, tentokrát proti Wizardům. Po úspěšném utkání proti Kadani budeme chtít na toto utkání výsledkově navázat. Sice bude chybět kvůli kartám Daniel Kosina, ale jeho absenci nahradíme jinými hráči. Oproti poslednímu utkání však musíme daleko zlepšit náš herní projev. Bude důležité toto utkání zvládnout především v našich hlavách. Cíl je pro nás jednoznačný a stále stejný, i v tomto utkání chceme získat tři body.“

Michal Hloušek (Wizards): „Čarodějové si připravují kouzla na lídra tabulky! Říká se, že kdo dá více gólů, ten vyhraje – pokud tedy opět nebudeme střílet do vlastní kasy, což z nás dělá remízového krále 2. Futsal ligy západ. Společně s Bohemkou máme oba pouze jednu prohru ze sedmi zápasů, klokani však na domácí palubovce ještě neprohráli. Bude to poprvé? Ani jeden si rozhodně body dělit nechceme! Tuto neděli, další pražské derby!“

NE 19:00 Sparta Praha – FC Jerigo 1994 Plzeň SH Zruč n. S.

Marian Baláž (Sparta): „Proti Jerigu Plzeň chceme první výhru a odrazit se k lepším výsledkům. Věřím, že když mladí ukážou svůj potenciál a přidají efektivitu společně se zkušenými hráči, tak to bude správný elixír k výhře.“

Ondřej Vitouš (Jerigo): „Asi bych nevěřil, že si ještě někdy zahraju proti Spartě. Natož ve druhé lize. Soupeř v letošní sezoně ještě nevyhrál a my pevně věříme, že nebude platit, že každá série jednou končí.“

NE 19:30 FTZS Liberec B – Arsenal Benešov SH Dukla

Filip Razák (Liberec B): “V nedělním domácím zápase se budeme chtít vrátit na vlnu kvalitních výkonů, kdy všichni táhneme za jeden provaz a potvrdit tak formu, kterou letošní sezónu máme. Benešov bude určitě silným soupeřem a nenechá nám nic zadarmo. Očekávám velmi vyrovnané utkání, které mohou rozhodovat maličkosti.”

Lukáš Matoušek (Arsenal): „Čeká nás doposud neporažený tým, takže do Liberce jedeme s pokorou. Jedná se však o souboj o průběžně druhou příčku a pokud chceme pomýšlet na dobré umístění na konci sezóny, i taková utkání musíme umět zvládat. Věříme, že navážeme na výkon proti Ústí.“

PO 20:30 FC Malibu Mladá Boleslav – FK Kladno MSH Ml. Boleslav

Jakub Maryška (FC Malibu MB): „Tři kola bez vítězství pro nás znamenají jediné – v pondělním zápase doma porazit Kladno. Bez zbytečných chyb v obranné fázi a při proměňování vyložených šancí se nám to snad podaří. Doufáme, že si diváci najdou cestu do haly a přijdou nás podpořit.“

2. Futsal liga východ

PÁ 20:00 AC Gamaspol Jeseník – AC Hlinsko MSH Jeseník

Patrik Plhák (Gamaspol): „V pátek nás čeká třetí domácí zápas v řadě a přivítáme nováčka z Hlinska. O soupeři nevíme skoro nic, takže nevím co nás čeká. S jistotou ale mohu říct, že nás nečeká nic jednoduchého a soupeř nám nedá nic zadarmo, jak to u nováčků bývá. Jak už jsem říkal už minule, chceme ze tří domácích zápasů urvat devět bodů a s tím také do zápasu jdeme.“

Radek Vašek (trenér AC Hlinsko): „V bouřlivém prostředí chceme domácím divákům nabídnout atraktivní futsal.“

SO 19:00 SK Amor Kloboučky Vyškov – 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto ZŠ Purkyňova
Vladimír Štrublík (Amor): „V sobotu k nám dorazí Vysoké Mýto a jsem zvědavý v jaké sestavě. My to skrz poslední fotbaly budeme opět lepit, ale věřím, že se nám podaří poskládat sestavu, která Mýto dokáže obrat o body.“

Jaroslav Kubát (Nejzbach): „V sobotním utkání jedeme do dalekého Vyškova, kde bychom chtěli navázat na domácí vítězství s Helasem. Jelikož jsou ještě velké fotbaly, tak se nám sestava nedaří stabilizovat. Soupeře vůbec neznám, ale věřím, že budou chtít hrát ofenzivní futsal a společně předvedeme divákům, kteří dorazí do haly, pěknou podívanou.“

NE 18:30 Helas Brno B – FC Tango Hodonín Starez aréna

Roman Pyrochta (Helas B): „Očekáváme opět velmi těžké utkání. Tango zatím hraje v pohodě, daří se mu, což se o nás říct nedá. Pokusíme se zásadně zlepšit naši hru, abychom mohli pomýšlet na bodový zisk.“

Jiří Štěrba (Tango): „Klasický derby zápas, bez ohledu na skutečnost, že Tango již v Brně delší dobu nepůsobí a jde o utkání druhé ligy. Všichni se dlouho známe a nemáme se moc čím překvapit. Béčko Helasu může porazit kohokoliv, takže musíme být ve střehu. Rádi bychom potvrdili důležité body s Baníkem.“

NE 19:30 Futsal klub Havlíčkův Brod – FC Atraps Brno SH Havl. Brod

Jakub Henek (hráč Havlíčkova Brodu): „Brněnští Atraps letos hrají ve velmi dobré formě a navíc mají v týmu výrazné individuality, v čele se dvěma hráči brazilského původu. Pokud chceme v neděli na domácí palubovce uspět, musíme uhlídat největší ofenzivní zbraně Atrapsu a podat zodpovědný týmový výkon. Myslím si, že fanoušci uvidí zajímavé utkání a pevně věřím, že body zůstanou v Havlíčkově Brodě.“

Zdeněk Pekárek (Atraps): „Další těžký výjezd tentokráte do Havlíčkova Brodu. Domácí se dobře nastartovali v předešlých zápasech a budou to chtít potvrdit v domácí hale. Náš tým pojede s pokorou a budeme se snažit domácím co nejvíce znepříjemnit utkání.“

| Výsledky a tabulka 2. FL západ

| Výsledky a tabulka 2. FL východ