Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: V sobotu zahajuje další ročník okresních soutěží

Program: V sobotu zahajuje další ročník okresních soutěží

1. FUTSAL liga

Nejvyšší soutěž bude mít o víkendu na programu své osmé kolo, pozornost bude upřena především na severočeské derby. V chomutovské sportovní hale se utkají místní Baník s ústeckým Rapidem.

Program 8. kola 1. FUTSAL ligy zde.

2. FUTSAL liga

Osmé kolo má na programu tento víkend i západní skupina druhé nejvyšší soutěže, kladenští futsalisté v něm zajíždějí na horkou půdu mladoboleslavského Malibu.

Program 8. kola 2. FUTSAL ligy – západ zde.

Program 5. kola 2. FUTSAL ligy – východ zde.

DIVIZE „A“

Divizní skupina „A“ má o víkendu na programu své čtvrté kolo, v domácím prostředí se pak představí zítra Brandýsek. Ten bude hostit českolipský Reas, naopak kladenský Brazil se představí v neděli na palubovce roudnického nováčka.

Program 4. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Až ve třetím kole krajského přeboru se na své palubovce poprvé představí futsalisté slánského MCE, kteří přivítají borce dobřichovického Sokola. Druhý slánský celek Hrasl pak zajíždí na palubovku kralupského AFC. Obě utkání se hrají zítra.

Program 3. kola Stč. KP zde.

OKRESNÍ SOUTĚŽE

V sobotu 11. listopadu zahajuje nový ročník okresních soutěží, konkrétně se bude ve stochovské sportovní hale hrát úvodní kolo Okresní soutěže I. třídy.

Rozlosování OS I. třídy zde.

Nasazení rozhodčích na 1. kolo OS I. třídy:

OS I. SH Stochov Sobota 11.11.2023 9:00 – 14:30 Kalík, Hartig, Mareš