Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 3. KOLE DIVIZE „A“

REFERÁTY A STATISTIKY PO 3. KOLE DIVIZE „A“

Události 3.kola

Po třetím odehraném kole již není žádný celek s plným bodovým ziskem, zároveň již také všechny celky nějaké body posbíraly, což svědčí o velké vyrovnanosti letošního divizního ročníku. První radost z výhry mají dva celky, oba uspěly na svých palubovkách, Brandýsek po přestávce přehrál Roudnici, která nezvládla hru power-play, a Liberecké Gazely zvládli lépe závěr utkání s Kladnem, které neproměnilo dva PVK6AF. První bodová ztráta pro Benešov přišla na Mělníku, gólová přestřelka přinesla spravedlivou remízu. První dva body ztratil i Turnov v duelu s Prahou, doma neuhájil dvoubrankové vedení z poloviny utkání. Šťastnou výhru České Lípy proti libereckému Pampuchu vychytal gólman. Aktivitě nadále vévodí benešovský kanonýr Rozsypal Lukáš 11 (7+4), který společně s Vokounem Martinem z Brandýsku ovládá i střelce.

Statistiky: v dalším kole dopadl na palubovkách souboj domácí hosté lépe pro domácí celky v poměru 3 2 0, venku dokázali uhrát remízy jen Benešov u Mělníka a Praha v Turnově. Toto kolo nenabídlo žádné dvouciferné výsledky, nejvíce branek padlo v remízovém zápase Mělník-Benešov, a to celkem 16. K pěti utkáním nastoupilo celkem hráčů 90 hráčů, nejvíce jich nominovaly Liberecký Pampuch, Česká Lípa, Turnov a Liberecké Gazely a to po 11, nejméně naopak Brandýsek a Kladno, jen po 7. Celkem bylo vstřeleno 54 branek (zatím nejvíce), (průměr na zápas 10,80), domácí jich vstřelili 32 (průměr na zápas 6,40), hosté se trefili 22x (průměr na zápas 4,40). Toto kolo navštívilo celkem 166 diváků (zatím nejméně), nejvíce jich našlo cestu do liberecké haly na Gazely, a to 60. Jeden celek dostal výhodu hned dvou PVK6AF, Kladno je ale neproměnilo. Uděleno bylo celkem rekordních 17 žlutých karet. Hrálo se slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů nasbíraly Liberecké Gazely, a to 10, nejslušnějšími celky v této činnosti byly Turnov, Roudnice a Kladno, jen se 4 fauly.

Brandýsek přehrál nováčka z Roudnice až po změně stran, domácí ofenzivu řídil Vokoun Martin, roudnickým nevyšla hra power-play a odjeli s nakonec s vysokou porážkou. V prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná, akce se přelévaly z jedné strany na druhou, hrálo se v poklidném duchu. Jako první se radovali z vedení hosté, když se po 7´hry trefil Malič Lukáš, kterému přihrával brankář Čížek Václav. Radost roudnickým vydržela jen chvilku, vyrovnávací branku trefil Toman Matěj, po asistenci kapitána Tesaře Tomáše. Po čtvrthodině hry dal o sobě poprvé vědět domácí kanonýr Vokoun Martin, po další příhře Tesaře Tomáše. Hosté nakonec v závěru poločasu trefili vyrovnávací branku Výborným Petrem, kterému asistoval Malič Lukáš. Spravedlivý poločasový výsledek. Po změně stran se však domácí utrhli, během 4´mezi 25–29 minutou hned čtyřikrát překonali roudnického gólmana Čížka Václava a prakticky rozhodli tento duel. Opětovné vedení hostiteli trefil Vokoun Martin, pojistku kapitán Tesař Tomáš, kterého vyslal do zakončení Zíka Jan, ve 27´si zkompletoval svůj hattrick Vokoun Martin a vedení ještě navýšil Steinbach Vojtěch, po nahrávce Tesaře Tomáše (třetí asistence). Hosté ve snaze zvrátit nepříznivý stav začali hrát power-play s brankářem v poli, ale tato činnost jim vůbec nevycházela. Místo zdramatizování vývoje utkání hned třikrát inkasovali, další dvě branky přidal Vokoun Martin (další asistence Zíky Jana). Hosté jen korigovali druhou trefou Výborného Petra. Vše uzavřeli domácí v poslední minutě, devátou branku vsítil Zíka Jan, kterému na ni přihrával brankář Dvořák Pavel. Nakonec zasloužené vítězství favorita lepší koncovkou ve druhé části hry.

Českolipský Reas porazil na své palubovce také liberecký Pampuch, domácím na výhru stačila sedmiminutovka z poloviny utkání, závěrečný finiš hostů při power-play přinesl již jen snížení, šťastnější domácí vytěžili z minima maximum, podržel je i gólman. Celý první poločas byli liberečtí lepším celkem, hráli kompaktněji. Hostitel se dostával do šancí pouze sporadicky. První změna skóre nastala po 14´ hry, se se dostali do vedení zaslouženě hosté Hybnerem Janem, kterému asistoval Gazguez Joaguin. To že skóre nebylo vyšší měl největší zásluhu domácí strážce svatyně, 57 letý Neuman René. Když to již vypadalo že hosté půjdou do poločasové pauzy s těsným náskokem, udeřili domácí, a to hned dvakrát. Vyrovnání zařídil po přihrávce kapitána Klimenta Dana Ramisch Richard a o pár vteřin později strhl vedení na domácí stranu Konečný Petr po příhře Kapitána Miroslava. Jak skončil první poločas, tak začalo i druhé dějství, domácí přidávají brzy pojistku vedení Nevrlým Ladislavem, po asistenci Kapitána Miroslava. A to ještě nebylo vše, hostitel navyšuje dále své vedení, trefuje se Kašubiak Jakub (Ramisch Richard) a ve 27´Reas přidává ještě pátou trefu od Konečného Petra, kterému přihrává Kašubiak Jakub. To přinutilo hosty vzít si time-out a od 30´začali hrát bez brankáře. Brzy dostávají liberečtí výhodu penalty, kterou proměňuje kapitán Čeřovský Lukáš. A začíná stíhačka, domácí na hru s pěti hráči v poli nedokáží reagovat a soupeř v rychlém sledu stahuje gólové manko na rozdíl jediné branky. První snižovací gól dává Lochman David, po příhře Čermáka Lukáše a 6´před koncem trefuje kontaktní branku Čeřovský Lukáš, kterému přihrává Průcha Michal. Ve zbývajícím čase se ale již skóre nezměnilo, domácí mohou za to děkovat hlavně svému gólmanovi, který svými zákroky přiváděl hosty k údivu. Vybojované tři body pro Reas, soupeř herně lepší, ale vychytal je Neuman René.

Vyrovnaný duel mělnické rezervy Olympiku s benešovskými Tenisáky nakonec nepoznal vítěze, obraty ve skóre, hodně branek, domácí režíroval Gabčo Josef ml., hosty zase Průcha Štěpán, domácí konečnou remízu trefují 2´před koncem. Průběžně vedoucí celek soutěže z Benešova začal tento duel lépe, brzy udeřil Průchou Štěpánem, kterému asistoval Navrátil Lukáš a v 5´již hosté vedli o dvě branky, trefil se Matoušek Milan, po nahrávce Průchy Štěpána. Domácí však bleskově zareagovali snižovací trefou Bačinského Štěpána, po příhře kapitána Babováka Jana. Mělnický kapitán měl podíl i na vyrovnávací brance, kterou připravil pro posilu z A celku Gabča Josefa ml. Pro změnu rychle kontrovali hosté, vedení jim vrátil Průcha Štěpán, po přihrávce Matouška Milana. Závěrečné minuty první půle přinesly branky na obou stranách. Nejprve hostitel srovnává Gabčem Josefem ml. (Babovák Jan), hosty do třetího vedení posílá Rozsypal Lukáš (Matoušek Milan), ale poločasovou remízu stíhá Gabčo Josef ml. svým čistým hattrickem během 10 minut. Druhé dějství začali pro změnu lépe domácí, první vedení trefuje Šiler Radek po asistenci Babováka Jana (4 nahrávka na gól) a vzápětí pojistku přidává svým čtvrtým gólem Gabčo Josef ml. (Šiler Radek). Brzy ale opět bylo srovnáno, dvě slepené branky hostů vstřelili Matoušek Milan (Sklenička Martin) a Boťa Josef ml. (Průcha Štěpán) a od 27´se začínalo znova. Po půl hodině hry jdou domácí do dalšího vedení, zařizuje ho Nedostup Alexandr, po příhře Šilera Radka. Benešovští ale otáčí skóre na svoji stranu, nejprve srovnali Průchou Štěpánem (dokonaný hattrick, po nahrávce Skleničky Martina a 3´před koncem se po samostatné akci trefuje Rozsypal Lukáš. Spravedlivou remízu zajišťuje domácím minutu poté kapitán Babovák Jan, po přihrávce Gabča Josefa ml.

Turnovský Dalmach si rozdělil body s pražskou Sapou, domácí neudrželi dvojnásobné vedení o dvě branky, v první půli trefovali i brankovou konstrukci pražské branky, hosté srovnali dvěma slepenými góly během 1 minuty. Do utkání lépe vstoupili domácí, první velkou šanci propásli v 6´, kdy nejprve trefili tyč a dorážka do opuštěné branky se zastavila na břevně. O minutu později se již Dalmach radoval z vedení, po pěkné akci na jeden dotek vstřelil úvodní branku Novák Daniel, po asistenci Schmeilera Tomáše. V 11´hosté zahrávali standartní situaci u domácí branky hodně nešťastně, následoval rychlý protiútok a domácí si pojistili vedení brankou Špíny Marcela. Zanedlouho domácí trefili opět tyč roudnické branky, ale už se naplnilo pravidlo nedáš-dostaneš. Po čtvrthodině hry hostující hráč Duong Tung Thanh proměnil samostatný únik na domácího brankáře v kontaktní branku. Domácí tak vyhráli první dějství o jedinou branku. Po přestávce si domácí vrátili dvoubrankové vedení po trefě Fedorka Jana, kterému nahrával Mätzelt Petr a zdálo se si již hostitel vítězství pohlídá, ale hosté se nevzdali a po pěkných akcích během jediné minuty hned dvakrát překonali domácího brankáře Fillu Jakuba, obě branky pražanů zajistil Trajhan Jáchym, v obou případech asistovala nová posila Le Tuan Anh. Přestože do konce utkání zbývalo ještě dlouhým 12´, další branka již nepadla, přestože k tomu měly oba celky několik možností. Nakonec utkání skončilo asi spravedlivou remízou.

Liberecké Gazely se radují z první výhry, po přestávce zdolali na své palubovce kladenský Brazil, dva domácí hattricky, hosté v závěru odmítli vyrovnání neproměněním dvou PVK6AF. Do utkání vstoupili lépe domácí, na první změnu skóre se čekalo do 8´, kdy se prosadil kapitán Abrahám Radek, po asistenci Bohaty Tomáše. Poté přišel i pojišťovácí gól od Kordíka Jakuba, kterému přihrával Abrahám Radek. Soupeř ale brzy kontroval snižovácí trefou Jungmanna Štefana po příhře Čampulky Davida. Minutu před poločasem Čampulka David připravil i druhý gól svého celku, vyrovnání vystřelil Zelenka Martin a soupeři šli tak do šaten za nerozhodného stavu. Hned v úvodu druhého dějství domácím vrací vedení Kordík Jakub (Abrahám Radek), další změny skóre si oba celky schovaly na závěrečnou osmiminutovku. Ve 32´hosté srovnávají Danylychem Denysem, ale hostitel využívá několika rychlých a přesných protiútoků k nakonec rozhodujícímu tříbrankovému vedení. Dvakrát se trefuje liberecký kapitán Abrahám Radek (zkompletovaný hattrick), po nahrávce Kordíka Jakuba a 2´před koncem připojuje šestý úspěch Kordík Jakub. Kladenští vzápětí snižují na rozdíl dvou branek Zelenkou Martinem, po asistenci Dlouhého Pavla a hostitel jim nabízí dva PVK6AF. V jejich proměňování však hosté zklamali, neproměnili ani jeden a v závěrečné minutě završuje gólový účet tohoto utkání domácí Vávra Lukáš. Celé utkání se hrálo v přátelském duchu, oba celky se sportovně přiznávaly k tečím, které rozhodčí nemohli vidět, diváci je za to několikrát odměnili potleskem.

Střelcem kola se stal s 5 góly Vokoun Martin z Brandýsku. Nejlepším asistentem, nahrával celkem na 4 branek, byl mělnický kapitán Babovák Jan.

Historické statistiky:

Stou 100 Libereckých Gazel trefil ve 2 sezóně Kordík Jakub.

Svůj 200 bod aktivity, 200 (110+90), 11 sezóna, si vystřelil Tesař Tomáš z Brandýsku

čekatelé: Brazil Kladno – 4 branky do stovky, 2 sezóna, Sapa Praha – 5 branek do stovky, 2 sezóna, Gabčo Josef ml. (Mělník B) – 13 branek do stovky, 6 sezóna

Sestava 3.kola:

Neuman René (Česká Lípa) – Vokoun Martin (Brandýsek), Gabčo Josef ml. (Mělník B), Abrhám Radek (Lb Gazely), Průcha Štěpán (Benešov)

O1A0301 Futsal Club Brandýsek – SK Roudnice n/L 9 : 3 (2 : 2)

Rozhodčí: Lafek David (8,4), Adámek Filip (8,4) Delegát: Kalík Michal Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Kladno Datum konání: 3.11.2023 Výkop: 20:30 Hlavní pořadatel: Kroc Patrik Časoměřič: Ciniburg Miroslav Zdravotník: Grubnerová Nelly AF (akumul. fauly): D 3/3 – H 1/3 Fair-play: D 36 – H 36
Branky (asistence): 9. Toman Matěj (Tesař Tomáš), 15. Vokoun Martin (Tesař Tomáš), 25. Vokoun Martin, 26. Tesař Tomáš (Zíka Jan), 27. Vokoun Martin, 29. Steinbach Vojtěch (Tesař Tomáš), 30. Vokoun Martin (Zíka Jan), 33. Vokoun Martin, 40. Zíka Jan (Dvořák Pavel) – 7. Marič Lukáš (Čížek Václav), 19. Výborný Petr (Marič Lukáš), 38. Výborný Petr
ŽK: Tesař Tomáš – Čížek Václav, Výborný Petr
Futsal Club Brandýsek: Dvořák Pavel, Tesař Tomáš, Toman Matěj, Zíka Jan, Eraković Aleksandar, Vokoun Martin, Steinbach Vojtěch
SK Roudnice n/L: Čížek Václav, Výborný Petr, Malý Štěpán, Trejbal Aleš, Nebeský Karel, Marič Lukáš, Pocner Vladimír, Hakl Martin Nejlepší hráči: Vokoun Martin (Brandýsek), Výborný Petr (Roudnice), Tesař Tomáš (Brandýsek)

O1A0302 Reas Česká Lípa – Pampuch Liberec 5 : 4 (2 : 1)

Rozhodčí: Macháček Jiří (8,4), Lutka Josef (8,3) Delegát: Milner Michal Diváků: 30 Místo konání: SH Česká Lípa Datum konání: 5.11.2023 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Nevrlý Ladislav st. Časoměřič: Ježková Vanesa Zdravotník: Řezáč Jaroslav AF (akumul. fauly): D 2/5 – H 5/2 Fair-play: D 37 – H 38
Branky (asistence): 19. Ramisch Richard (Kliment Dan), 20. Konečný Petr (Kapitán Miroslav), 21. Nevrlý Ladislav (Kapitán Miroslav), 25. Kašubiak Jakub (Ramisch Richard), 27. Konečný Petr (Kašubiak Jakub) – 14. Hybner Jan (Gazquez Joaquín), 30. Čeřovský Lukáš, 31. Lochman David (Čermák Lukáš), 34. Čeřovský Lukáš (Průcha Michal)
ŽK: Konečný Petr – 0
Reas Česká Lípa: Neuman René, Kliment Dan, Nevrlý Ladislav, Konečný Petr, Kašubiak Jakub, Kapitán Miroslav, Švec Martin, Ramisch Richard, Pajkrt Dennis, Uličný Václav, Havlásek Jan
Pampuch Liberec: Svinka Pavel, Čeřovský Lukáš, Průcha Michal, Mitáč Jan, Hybner Jan, Gazquez Joaquín, Beňo Daniel, Barac Vojtěch, Lochman David, Čermák Lukáš, Dvorský Michal Nejlepší hráči: Neuman René (Č. Lípa), Čeřovský Lukáš (Pampuch Lb), Pajkrt Dennis (Č.Lípa)

O1A0303 SK Olympik Mělník B – Tenisáci Benešov 8 : 8 (4 : 4)

Rozhodčí: Zlatník Jakub (8,4), Prágl Martin (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 16 Místo konání: SH Mělník Datum konání: 5.11.2023 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Šuba Pavel Časoměřič: Šubová Veronika Zdravotník: Hamáček Stanislav AF (akumul. fauly): D 1/5 – H 2/3 Fair-play: D 33 – H 37
Branky (asistence): 6. Bačinský Štěpán (Babovák Jan), 10. Gabčo Josef ml. (Babovák Jan), 19. Gabčo Josef ml. (Babovák Jan), 20. Gabčo Josef ml. (Nedostup Alexandr), 22. Šiler Radek (Babovák Jan), 24. Gabčo Josef ml. (Šiler Radek), 30. Nedostup Alexandr (Šiler Radek), 38. Babovák Jan (Gabčo Josef ml.) – 3. Průcha Štěpán (Navrátil Lukáš), 5. Matoušek Milan (Průcha Štěpán), 12. Průcha Štěpán (Matoušek Milan), 20. Rozsypal Lukáš (Matoušek Milan), 26. Matoušek Milan (Sklenička Martin), 27. Boťa Josef ml. (Průcha Štěpán), 35. Průcha Štěpán (Sklenička Martin), 37. Rozsypal Lukáš
ŽK: Charvát Vlastimil, Gabčo Josef ml., Šiler Radek – Průcha Štěpán
SK Olympik Mělník B: Bouška Martin, Babovák Jan, Charvát Vlastimil, Gabčo Josef ml., Voljanskij Michal, Nedostup Alexandr, Bačinský Štěpán, Šiler Radek
Tenisáci Benešov: Bára Lukáš, Verner David, Sklenička Martin, Průcha Štěpán, Rozsypal Lukáš, Matoušek Milan, Navrátil Lukáš, Boťa Josef ml. Nejlepší hráči: Gabčo Josef ml. (Mělník B), Rozsypal Lukáš, Verner David (oba Benešov)

O1A0304 TJ FC Dalmach Turnov – FC Sapa Praha 3 : 3 (2 : 1)

Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Nagy Lukáš (8,4) Delegát: Gryc Leoš Diváků: 50 Místo konání: SH Turnov Datum konání: 5.11.2023 Výkop: 19:00 Hlavní pořadatel: Krejčík Jiří Časoměřič: Pecka Josef Zdravotník: Fridrichová Nina AF (akumul. fauly): D 3/1 – H 1/4 Fair-play: D 34 – H 35
Branky (asistence): 8. Novák Daniel (Schmeiler Tomáš), 10. Špína Marcel, 24. Fedorko Jan (Mätzelt Petr) – 15. Duong Thanh Tung (Le Tuan Anh), 26. Trajhan Jáchym (Duong Thanh Tung), 27. Trajhan Jáchym (Le Tuan Anh)
ŽK: Novák Daniel, Tvrdý Vojtěch, Špína Marcel – Nguyen Tung Anh, Luong Nguyen Bao
TJ FC Dalmach Turnov: Filla Jakub, Vítek Pavel, Schmeiler Tomáš, Perger Tomáš, Mätzelt Petr, Novák Daniel, Tvrdý Vojtěch, Fedorko Jan, Špína Marcel, Jíra Pavel, Mencl Jaroslav
FC Sapa Praha: Le Xuan Trung Kien, Tran Huy Anh, Duong Thanh Tung, Le Tuan Anh, Trajhan Jáchym, Nguyen Tung Anh, Nguyen Dinh Nam, Luong Nguyen Bao Nejlepší hráči: Mätzelt Petr (Turnov), Trajhan Jáchym (Praha), Filla Jakub (Turnov)

O1A0305 Liberecké Gazely – FC Brazil Kladno 7 : 4 (2 : 2)

Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Adámek Filip (8,3) Delegát: Šmíd Jiří Diváků: 60 Místo konání: SH Arena Liberec Datum konání: 5.11.2023 Výkop: 18:30 Hlavní pořadatel: Tomášek Radek Časoměřič: Tománek Jaroslav Zdravotník: Vele Ester AF (akumul. fauly): D 3/7 – H 0/4 Fair-play: D 36 – H 36
Branky (asistence): 8. Abrahám Radek (Bohata Tomáš), 13. Kordík Jakub (Abrahám Radek), 21. Kordík Jakub (Abrahám Radek), 34. Abrahám Radek (Kordík Jakub), 37. Abrahám Radek (Lukeš Jan), 38. Kordík Jakub, 40. Vávra Lukáš – 15. Jungmann Štefan (Čampulka David), 19. Zelenka Martin (Čampulka David), 32. Danylych Denys (Zelenka Martin), 39. Zelenka Martin (Dlouhý Pavel)
ŽK: Kordík Jakub, Henzl Pavel – Doležal Jan, Zelenka Martin
Liberecké Gazely: Lukeš Jan, Abrahám Radek, Kordík Jakub, Gschwentner Roman, Kowalík Martin, Bohata Tomáš, Sluťák Josef, Henzl Pavel, Roth Adam, Moc Jaroslav, Vávra Lukáš
FC Brazil Kladno: Doležal Jan, Čampulka David, Neumann Radislav, Dlouhý Pavel, Jungmann Štefan, Zelenka Martin, Danylych Denys Nejlepší hráči: Abrhám Radek, Lukeš Jan (oba Lb Gazely), Čampulka David (Kladno)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda ObSF „A“