Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Tahákem souboj pražské Slavie s brněnským Helasem

Program: Tahákem souboj pražské Slavie s brněnským Helasem

1. FUTSAL liga

Nejvyšší futsalová soutěž má o víkendu na programu své sedmé kolo, největší pozornost bude zřejmě upřena do Brna. Tady se utká domácí Helas s pražskou Slavií, tedy týmy z čela tabulky.

Program 7. kola 1. FUTSAL ligy zde.

2. FUTSAL liga

Sedmé kolo má o víkendu na programu i západní skupina druhé nejvyšší soutěže, v něm pak zítra přivítají kladenští futsalisté pražskou Spartu. Té se zatím v soutěži překvapivě nedaří, povinnost domácích je tak zisk tří bodů.

Program 7. kola 2. FUTSAL ligy – západ zde.

Program 4. kola 2. FUTSAL ligy – východ zde.

DIVIZE „A“

Třetí kolo se o víkendu hraje v rámci třetí nejvyšší soutěže, z našich celků se v domácím prostředí představí zítra Brandýsek, který se střetne s nováčkem z Roudnice. Kladenský Brazil pak zajíždí v neděli na palubovku libereckých Gazel.

Program 3. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

I ve druhém kole krajského přeboru se v domácím prostředí představí opět slánský Hrasl, tentokrát zítra přivítá příbramskou Legii. Futsalisté MCE Slaný opět vyjíždějí na palubovku soupeře, v hlavním městě se utkají v sobotu s rezervou Slavie.

Program 2. kola Stč. KP zde.