Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Slánský Hrasl přivítá v krajském přeboru rezervu pražské Slavie

Program: Slánský Hrasl přivítá v krajském přeboru rezervu pražské Slavie

LIGA MISTRŮ

Ve víkendové nabídce nabízíme netradičně utkání Ligy mistrů, jejíž jedna ze skupin se hraje v Plzni, na pořadu jsou pak dnes a v sobotu celkem čtyři duely.

Další program skupiny 6 LIGY MISTRŮ

ČT 26. 10. KMF Radnik Bijeljina – JB Futsal Gentofte 16:00 h.
ČT 26. 10. SK Plzeň – Riga FC 19:00 h.
SO 28. 10. Riga FC – KMF Radnik Bijeljina 16:00 h.
SO 28. 10. SK Plzeň – JB Futsal Gentofte 19:00 h.

 

1. FUTSAL liga

Nejvyšší soutěž pokračuje tento víkend svým šestým kolem, Plzeň si pochopitelně svůj duel odložila. Tahákem tohoto kola pak bude souboj Chrudimi s brněnským Helasem.

Program 6. kola 1. FUTSAL ligy zde.

2. FUTSAL liga

Šesté kolo má na pořadu i západní skupina druhé nejvyšší soutěže, kladenští futsalisté v něm pak zajíždějí na palubovku rezervy libereckého FTZS.

Program 6. kola 2. FUTSAL ligy – západ zde.

Program 3. kola 2. FUTSAL ligy – východ zde.

DIVIZE „A“

Ve druhém kole divizní skupiny „A“ se z našich týmů poprvé v domácím prostředí představí kladenský Brazil, jehož borci na své palubovce přivítají futsalisty ještě nedávno druholigového Dalmachu Turnov. Brandýsek pak zajíždí do Liberce, kde se utká s místním Pampuchem.

Program 2. kola Divize „A“ zde.

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ PŘEBOR

Úvodním kolem zahajuje tento víkend i Středočeský krajský přebor, slánský Hrasl v něm přivítá hned lukrativního soupeře, a to rezervu pražské Slavie. Škoda jen, že se právě toto utkání odehraje ještě ve staré  sportovní hale BIOS, slušela by mu již nově budovaná hala na Hájích. Futsalisté druhého slánského celku MCE zajíždějí ke svému premiérovému souboji v soutěži do Kralup.

Program 1. kola Stč. KP zde.