Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Program: Po přestávce pokračuje 1. FUTSAL Liga, zahajuje divize „A“

Program: Po přestávce pokračuje 1. FUTSAL Liga, zahajuje divize „A“

1. FUTSAL liga

Po čtrnáctidenní reprezentační přestávce pokračuje svým 5. kolem nejvyšší soutěž, na programu má však pouze čtyři utkání. Plzeňský Interobal se totiž již připravuje na své duely v základní skupině Ligy mistrů, která se odehraje v Plzni ve dnech 24. – 29. září.

Program 5. kola 1. FUTSAL ligy zde.

2. FUTSAL liga

Pátým kolem pokračuje i západní skupina druhé nejvyšší soutěže, ve které bude největším tahákem souboj prvních dvou celků tabulky – mladoboleslavského Malibu a pražských Bohemians. Kladenští futsalisté si budou po porážce s Benešovem v posledním kole napravovat reputaci v tom aktuálním v souboji s nováčkem soutěže, ústeckými Tiradores.

Program 5. kola 2. FUTSAL ligy – západ zde.

Program 2. kola 2. FUTSAL ligy – východ zde.

DIVIZE „A“

Premiéru bude mít o tomto víkendu další soutěžní ročník divizní skupiny „A“, ve kterém má Kladensko již tradičně dva zástupce – F.C. Brandýsek a FC Brazil Kladno. V domácím prostředí se představí Brandýsek, který přivítá nováčka soutěže Tenisáky Benešov, kladenský Brazil se představí na palubovce rezervy mělnického Olympiku.

Program 1. kola Divize „A“ zde.

OKRESNÍ SOUTĚŽE

Finišuje i příprava kladenských okresních soutěží, po včerejším zásadním zasedání Výkonného výboru OSF Kladno (krátkou informaci přineseme později), bude příprava nového mistrovského ročníku zakončeno Grémiem týmů okresních soutěží (uskuteční se v pondělí 23. října) a seminářem rozhodčích (koná se o týden později).