Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Nový ročník divize s deseti, krajský přebor s pěti účastníky

Nový ročník divize s deseti, krajský přebor s pěti účastníky

Jak jsme již informovali, do nového soutěžního ročníku divizní skupiny „A“ se přihlásilo deset celků. Z loňska tak učinilo všech sedm zbylých účastníků – Pampuch Liberec, Liberecké Gazely, SK Olympik Mělník „B“, Reas Česká Lípa, Futsal Club Brandýsek, FC Sapa Praha a FC Brazil Kladno. Z 2. ligy – západ sestoupil do divize FC Dalmach Turnov, dva celky postoupily z krajů – SK Roudnice n.L. z Ústeckého a Tenisáci Benešov ze Středočeského. I přes snahu řídícího svazu se pak již další zájemce o účast zajistit nepodařilo, divize se tak bude hrát v solidním počtu deseti týmů.

Více o přípravě nového soutěžního ročníku Divize „A“ ve druhém informačním dopise zde.

Bohužel, v případě Středočeského krajského přeboru je situace o dost smutnější. Do nastávajícího soutěžního ročníku se přihlásilo z loňských účastníků pouze pět celků, a to TJ Sokol Dobřichovice, AFC Kralupy n.Vl., MCE Slaný, Hrasl Slaný a Legie Příbram. Úplně opačné mají pak osudy další dva účastníci loňského ročníku – celek Tenisáci Benešov využil nabídky a postoupil do divize, naopak N.P.C. Kutná Hora ukončil svou činnost. Jiný zájemce o účast v krajském přeboru z těch okresních se nenašel.

Krajský svaz tak připravil pro pět účastníků herní systém každý s každým čtyřikrát, každý účastník si tak zahraje v období od října 2023 do února 2024 celkem šestnáct utkání.

Více o přípravě nového soutěžního ročníku Středočeského krajského přeboru ve druhém informačním dopise zde.