Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Memoriál ukončí letošní okresní futsalovou sezónu

Memoriál ukončí letošní okresní futsalovou sezónu

V neděli 25. června se v areálu Sportovní haly BIOS Slaný odehraje již 28. ročník Memoriálu Petra Slance, v případě příznivého počasí se bude hrát na venkovním hřišti s umělým povrchem, v opačném případě ve sportovní hale. Touto akcí tak bude zakončena letošní sezóna kladenského okresního futsalu.

A dle soupisek, které celky předložily k potvrzení, to bude akce velice kvalitní a zajímavá. Favorit turnaje se mezi pěti účastníky hledá složitě, nicméně by jím měli být zřejmě borci celku MCE Slaný. Ti vedle standardních opor Libora Volfa, Miroslava Pospíšila, Michala Nykla, Jana Snovického, Adama Fedrhance či Jana Marouška představí i několik mladíků – Adama Cimrmana, Filipa Novotného, Radka Fojta, Matyáše Marka či Samuela Nejedlého. A chybět nebudou ani povolené posily – z druholigového Kladna do týmu přestupující Michal Jaráb či jeho kladenský spoluhráč Marek Vašák a brandýský David Čížek. Sestava tedy určitě nabitá ….

Velkým soupeřem MCE by měl být FC Foboz Slaný, ten však tak početnou soupisku nenabízí. Foboz představí kádr, který zvítězil v okresním přeboru – gólmana Davida Krále a hráče do pole Michala Kratinu, Martina Fitka (s ligovými zkušenostmi z Kladna), mladíka Jana Sudu, bratry Václava a Patrika Baža (když se Václav stal nejlepším střelcem OP), Zdeňka Muchu a jedinou povolenou posilu, ale za to o to zvučnější – Matěje Hudouska z pražské Sparty.

Dalším aspirantem na prvenství je silný a zkušený kádr celku PK Třebusice, který si vystačí pouze se svými akvizicemi. Ve hře tak uvidíme zkušené borce Radka Šeráka, Pavla Kubína, Václava Drába, Lukáše Kinského, Ondřeje Měkotu či Václava Hansla, k utkáním nastoupí i zde několik nadějných mladíků.

Velice širokou soupisku by měl na turnaji představit FK Union Slaný, rovněž tento tým se spolehne pouze na své hráče. V brance se bude střídat osvědčená dvojice Martin Augustin a Jaroslav Malec, v poli nastoupí především zkušení borci jako Lukáš Fanta, Michael Kučera, Vojtěch Štěrba, Bohumil Štugel, Adam Ďurčanský, Tomáš Formáček, Martin Gil, Daniel Hovorka, Jan Paluka, Erik Rezek a pak pochopitelně i zde nastoupí několik mladých adeptů dresu Unionu.

Posledním účastníkem je pak vítěz nejnižší okresní soutěže, celek FC Atletico Slaný. Ten má na soupisce pouze devět hráčů, mezi nimi však střelce Mikhaila Sbitnieva a Vasyla Yatsuru, či posilu ze zlonického Tatranu Oleksandra Shulhu.

Do soupisek je pak možno před, ale i v průběhu turnaje dopisovat další hráče, a to dle příslušného článku propozic turnaje.

První utkání memoriálu má výkop v 10 hodin, zde přinášíme kompletní rozlosování turnaje:

10.00 Atletico : MCE
10.35 Třebusice : Foboz
11.10 Union : Atletico
11.45 MCE : Třebusice
12.20 Foboz : Union
12.55 Atletico : Třebusice
13.30 Union : MCE
14.05 Foboz : Atletico
14.40 Třebusice : Union
15.15 MCE : Foboz

 

Všechna utkání bude řídit trojice zkušených rozhodčích ve složení Stanislav Laštovička (1. FUTSAL liga), Jiří Bázler (Divize „A“) a Michal Kalík (Středočeský krajský přebor).

Vyhlášení výsledků a ocenění celků a jednotlivců (střelci, nejlepší brankář) je naplánováno na 16 hodinu. Po celý den bude k dispozici základní občerstvení (točené pivo Svijany, párky, limo, sušenky), což ve spojení s výše uvedeným a s příznivým počasím, které má v neděli být, přináší předpoklad kvalitní zábavy.

Všichni sportovní příznivci jsou tak na tuto akci srdečně zváni.