Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
MEMORIÁL: NASAZENÍ ROZHODČÍCH, SOUPISKY, OBČERSTVENÍ

MEMORIÁL: NASAZENÍ ROZHODČÍCH, SOUPISKY, OBČERSTVENÍ

Komise rozhodčích OSF Kladno provedla nasazení rozhodčích na utkání 28. ročníku Memoriálu Petra Slance, který se odehraje v neděli 25. června 2023 v areálu SH BIOS Slaný. Všech deset utkání bude řídit trojice zkušených sudích Jiří Bázler, Michal Kalík a Stanislav Laštovička. Nejzkušenějším z nich je posledně jmenovaný, který je v současnosti jediným rozhodčím našeho regionu, nastupujícím k duelům v nejvyšší soutěži – 1. FUTSAL lize. Jiří Bázler pak pravidelně řídí divizní utkání, Michal Kalík pak duely Středočeského krajského přeboru.

Ze strany rozhodčích je tak na turnaji zajištěna opravdová kvalita.

Již jen do zítřka musí všichni účastníci zaslat na e-mailovou adresu pořadatele turnaje vyplněné soupisky. Tuto povinnost zatím splnil pouze slánský Foboz.

Soupiska celku k dispozici zde.

Podařilo se zajistit i občerstvení, které bude v tradiční místnosti v hale. K dispozici bude točené pivo Svijany, párky, nealko.