Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Satani si připomněli zapomenuté pocity vítězů

Satani si připomněli zapomenuté pocity vítězů

Futsalisté Kladna zvládli zřejmě nejdůležitější zápas sezony. Ve své hale porazili Turnov 4:2 a přepustili mu poslední příčku tabulky II. ligy Západ. Radost z výhry pocítili po devíti duelech, v nichž získali pouze bod.

Satani to ale neměli snadné. Poločas prohráli 0:1, pak nechali Východočechy srovnat na 2:2 a až v posledních dvou minutách strhli výhru na svoji stranu.

Na lavičce vítězů byl kouč Petr Hlaváč, jenž zaskočil za Jiřího Veselého, který si plnil pracovní povinnosti. „Chtěl bych Petrovi i hráčům poděkovat, že důležitý zápas zvládli,“ řekl Veselý.

Jeho kolega prohlásil, že ho Turnov překvapil. „Určitě to není tým na poslední místo. My jsme však utkání díky herní disciplíně zvládli a závěr si zkušeně pohlídali.“

Kladno nastoupilo do zápasu s dvěma posilami s prvoligovými zkušenostmi. Miroslava Rotta a Martina Sopa bude mít k dispozici i v posledních čtyřech zápasech sezony.

„S posilami jsem to měl trošku jednodušší, než Jirka Veselý,“ mínil Hlaváč, jenž měl být druhým trenérem hned od prvního kola.

Z jeho zájmu ale záhy sešlo. „Nebaví mě chodit na zápasy, když se netrénuje. To není pro mě,“ prohlásil s tím, že teď už to opět není na něm.


Zdroj: https://kladensky.denik.cz/ostatni_region/satani-si-pripomneli-zapomenute-pocity-vitezu-20230131.html