Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
MCE Cup 2012 se uskuteční v pátek na Stochově

MCE Cup 2012 se uskuteční v pátek na Stochově

Jako součást probíhajících stochovských posvícenských slavností se v místní moderní sportovní hale uskuteční v pátek 28. 9.2012 premiérový ročník turnaje MCE Cup 2012. Jak napovídá název, jeho pořadatelem je účastník třetí nejvyšší soutěže MCE Slaný, který si za domácí prostředí zvolil právě stochovskou halu.

Turnaje se zúčastní pět kvalitních celků, které se střetnou systémem každý s každým jednou, přičemž hrací doba je propozicemi stanovena v délce 1x 20 minut.

Účastníky turnaje jsou dva divizní celky MCE Slaný a nováček této soutěže AFC Kralupy n.Vl., další tři týmy hrají Středočeský krajský přebor – FC Foboz Slaný je jeho tradičním účastníkem, nováčky této čtvrté nejvyšší soutěže jsou 1. FC Slavoj Kladno a FC O.K. Kladno.