Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 13. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

REFERÁTY A STATISTIKY PO 13. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 13.kola

Předposlední kolo základní části přineslo definitivní složení obou skupin nadstavbové části, o titul se střetne nejlepší čtveřice Benešov, Hrasl Slaný, Příbram a Kralupy, ve skupině o 5-7 místo se utkají Dobřichovice, MCE Slaný a Kutná Hora. Tabulkově nejlepší celky si tentokrát daly pauzu, Benešov měl volno, Hrasl Slaný s torzem nestačil v Kralupech po přestávce, podobně dopadla Příbram v duelu u slánského MCE. Dobřichovice zvládly střeleckou přestřelku s Kutnou Horou. Na čele aktivity se situace zdramatizovala Volf L. se 8 získanými body přiblížil vedoucímu Průchovi Š. z Benešova na dva body, stejnou ztrátu má nyní na benešovského kanonýra i ve střelecké tabulce. Soutěž Fair-play vede s těsným náskokem Příbram před Benešovem.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté opět jednoznačně pro domácí celky, byly 100 %, v poměru 3 0 0. Jediný dvouciferný výsledek přišel ze Slaného, kde domácí MCE nadělila 15 branek Příbrami, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 21. K utkáním nastoupilo celkem 46 hráčů, nejvíce jich nominovaly Kralupy, Dobřichovice a Kutná Hora, a to 9, nejméně jich nasadil slánský Hrasl, jen 6. Vstřeleno bylo celkem rekordních 48 branek (průměr na zápas 16,00), domácí jich vstřelili 32, nový rekord (průměr na zápas 10,67), hosté se trefili 16x, (průměr na zápas 5,33). Toto kolo sledovalo celkem 105 diváků (nový rekord), nejvíce jich našlo cestu do kralupské haly, a to rekordních 75. Jeden celek zahrával dva PVK6AF, Dobřichovice proměnily jeden. Uděleno bylo celkem 7 žlutých karet. Tentokrát se hrálo slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Kutná Hora, a to 12, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Příbram, jen se 3 fauly.

Kralupské AFC zlepšilo po přestávce koncovku proti torzu slánského Hraslu a zaslouženě vysoko vyhrálo, hosté dorazili k utkání jen s jedním hráčem na střídání, a tak to také na kralupské palubovce vypadalo, jasná převaha domácího celku ale nebyla v první půli patřičně oceněná efektivní střelbou. První udeřili hosté již po 3 minutách se prosadil kapitán Peška J. Trápení v zakončení domácí trochu napravili až po 16 minutách hry Harmáčkem D. Hosté ale brzy si vrátili vedení Kubou O., hostitel stihl ještě do pauzy alespoň vyrovnat Valdou D. a s tímto stavem byli určitě spokojenější oslabení hosté. Přestávka přinesla domácím zklidnění v přesnosti zakončení a jen oni stříleli branky. Brzy hostitele poslal do vedení Koláček L., a pojistky přidávali v pravidelných intervalech Valda D. podruhé, Ocásek V. a šestou branku trefil Hruška L. Soupeř se k ničemu již nedostal a asi toužebně čekal na konečný hvizd. V závěrečné šestiminutovce se domácí ještě trefili 2x, Moravec L. a Vymětalík V. Bylo z toho nakonec přesvědčivé a zaslouženě vysoké vítězství. Kralupy si ziskem 19 bodů pojistily minimálně 4 místo tabulky a účast v čelní skupině nadstavbové části, která bude hrát o titul, mají čtvrtého hráče celkové aktivity Vymětalíka V. 21 (12+9), který bodoval ve všech svých devíti odehraných zápasech. Slánský Hrasl si připsal druhou porážku v soutěži (obě na cizích palubovkách) a ztrácí jen jeden bod na čelo tabulky, nejlepším v klubové aktivitě je nyní kapitán Peška J. 17 (8+9).

Slánské MCE jen s jediným náhradníkem zničilo příbramskou Legii, která měla o jednoho hráče navíc, kanonádou 11 branek po změně stran, dva slánští hráči se trefili hned 4x a k tomu přidali i 4 asistence, Volf L. a Fedrhanc A., hattricky si navíc vystřelili Pospíšil M. ml. a Nykl M. Utkání dvou celků v silně okleštěných sestavách začalo ve velkém tempu, hra se přelévala z jedné strany na druhou. V začátku dominovali hosté, kteří se také velice brzy ujali vedení Čechem J. Hostitel se do dostával postupně a vyrovnat se mu podařilo až po 10 minutách hry Fedrhacem A. Zanedlouho domácí přidali i vedoucí branku Nyklem M. Další trefy si oba celky schovaly na závěr první půle. Dvoubrankový náskok domácích po další střele Nykla M. ale vydržel jen krátce, hosté dvěma slepenými góly Šrajna F. a Tošovského J. srovnali stav. Přesto šli spokojenější do poločasové přestávky domácí, pár vteřin před ní vrátil domácím vedení Pospíšil M. ml. Velká změna na slánské palubovce ve druhé části hry, kterou opanovali domácí hráči, kteří pokořili příbramského gólmana Vančáta M. hned 11x a bylo z toho nakonec dvouciferné vysoké vítězství, se kterým se po první části hry moc nepočítalo. Dominance na hostitelské straně, pravidelný přísun branek v příbramské síti. Hned v úvodní části druhého dějství domácí přidávají pojistky vedení, Nykl M. si trefuje hattrick, Pospíšil M. ml. svoji druhou branku a mezi střelce se zapisuje také Volf L. Soupeř odpověděl jen jedinou brankou, podruhé se prosadil Tošovský J. Osmou branku domácího celku vstřelil Fedrhanc A. který se s Volfem L. přetahoval do konce utkání o body do aktivity, nakonec tento duel skončil nerozhodně 4+4, doplnil se zkompletovaným hattrickem Pospíšil J. ml. a prosadil se také gólman Hnízdil D., brankostroj se zastavil na patnáctce. Příbramští kontrovali v závěrečné desetiminutovce jen druhým gólem Šrajna F. a 4 minuty před koncem přesně zamířil také Zákoucký V. MCE Slaný si doma připsalo druhou dvoucifernou výhru, která ale stačí na šesté místo tabulky a bude mít šanci v nadstavbě ještě bojovat s Dobřichovicemi o konečnou pátou příčku, má druhého hráče celkové aktivity Volfa L. 36 (20+16), který se přiblížil k prvnímu místu aktivity na dva body, je také jediný v soutěži se 100 % bodovou aktivitou. Příbram si přerušila čtyřzápasovou sérii výher a na třetím místě má jen tříbodovou ztrátu na čelo, nejlepším v klubové aktivitě zůstal Drašnar O. 16 (10+6), kterému na to stačily pouhé dva starty v soutěži.

Dobřichovický Sokol vyhrál na své palubovce přestřelku s kutnohorským N.P.C. o jedinou branku, obraty ve skóre, rozhodl šestiminutovka ve druhé části hry, na šťastné výhře hostitele se podílel 4 góly v řadě Černý D., hattrick kutnohorského Mukařovského D. na body nestačil. Oboustranně útočně laděný futsal přinesl nejvíce práce zapisovateli, oběma celkům nestačily dvoubrankové náskoky, drama do poslední minuty. Lépe začali domácí, kteří po pěti minutách hry vedli o dvě branky, o které se přičinili Plzák M. a Román J. Soupeř kontroval snižovací trefou brankáře Vokouna R. Hostiteli vrátil dvoubrankové vedení Meloun J., které však nemělo dlouhé trvání, po další kontaktní brance trefené Mukařovským D. ve 12 minutě srovnává stav Laštovka D. a obrat v závěru dokonávají hosté góly Mukařovského D. podruhé a Laštovkou L. Ale ani tento náskok netrval dlouho, domácí ho stihli do poločasu smazat dvěma góly Černého D., jednou se prosadil z PVK6AF. Oba celky tak šly do pauzy za nerozhodného stavu. Lepší vstup do druhé části měli pro změnu hosté, kteří po dvou trefách kapitána Krále M. měli opět dvougólovou výhodu. To se ale nelíbilo domácímu kanonýrovi Černému D., který navázal na střelecké manévry z konce první půle a po půlhodině hry bylo po jeho dalších dvou gólech opět srovnáno. Hostitel také obrací stav ve svůj prospěch, Meloun J. trefuje další vedení a devátou branku, jak se později ukázalo vítěznou, střílí Rada J. 6 minut před koncem zápasu. Hosté vyvinuli závěrečný tlak, ve kterém se potřetí trefil Mukařovský D., ale domácí s notnou dávkou štěstí uhájili nejtěsnější výhru. Hosté kromě bodů přišli o zraněného hráče Lagrona M. (podvrknutý kotník). Dobřichovice si touto čtvrtou výhrou v soutěži zajistily kladnou domácí bilanci 3 1 2 a končí po základní části tabulky na 5.místě, mají pátého hráče celkové aktivity Radu L. 20 (12+8), který bodoval ve všech svých šesti vystoupeních. Kutná Hora bude mít ještě jeden pokus získat v základní části první výhru, zatím s jediným bodem uzavírá tabulku, nejlepším v klubové aktivitě je Mukařovský D. 16 (8+8).

Střelci kola se stali se 4 góly dva hráči MCE Slaný Volf L., Fedrhanc A. a také Černý D. z Dobřichovic. Asistenty kola, nahrávali celkem na 4 góly, byli opět zmiňovaní dva hráči slánského MCE Volf. L., Fedrhanc A.

Statistiky:

Svou 100 branku, nyní 101, si v 5 sezóně vystřelil Tošovský J. z Příbrami.

Svůj 300 bod aktivity a dvoustou branku i stou asistenci, nyní 303 (203+100) trefil ve své 5 sezóně Fedrhanc A. z MCE Slaný.

čekatelé: Benešov – 1 branka do šestistovky, 6 sezóna, Hrasl Slaný – 12 branek do šestistovky, 5 sezóna, Hocek P. (Benešov) – 3 body do stovky 97 (62+35), 6 sezóna, Pospíšil M. ml. (MCE Slaný) – 8 branek do stovky, Moravec L. (Kralupy) – 5 asistencí do dvoustovky, 16 sezóna, Drašnar O. (Příbram) – 11 asistencí do stovky, 7 sezóna

Sestava 13.kola:

Hnízdil D. (MCE Slaný) 2x – Fedrhanc A. (MCE Slaný) 2x, Volf L. (MCE Slaný) 3x, Černý D. (Dobřichovice), Mukařovský D. (Kutná Hora) 2x

O1A1301 Tenisáci Benešov: volno

O1A1302 AFC Kralupy – Hrasl Slaný 8 : 2 (2 : 2)

Rozhodčí: Adámek Filip, Říha Jaroslav Diváků: 75 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 13.1.2023 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Listík Antonín Zdravotník: Hermanová Lenka AF: D 3/2 – H 5/0 Fair-play (trestné body): D 5 – H 11
Branky (asistence): 16. Harmáček Daniel (Ocásek Vítězslav), 19. Valda David (Koláček Libor), 22. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 26. Valda David (Vymětalík Vladimír), 28. Ocásek Vítězslav (Harmáček Daniel), 29. Hruška Lukáš (Koláček Libor), 34. Moravec Lukáš (Harmáček Daniel), 35. Vymětalík Vladimír (Valda David) – 3. Peška Jan (Kuba Ondřej), 17. Kuba Ondřej (Peška Jan)
ŽK: 0 – Hrdlička Jiří, Landvojtovič Jan ml., Peška Jan
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Vymětalík Vladimír, Hruška Lukáš, Valda David, Harmáček Daniel, Moravec Lukáš, Koláček Libor, Bednárik Jan, Ocásek Vítězslav
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Kuba Ondřej, Hájek Tomáš, Klusáček Petr, Landvojtovič Jan ml., Peška Jan Nejlepší hráči: Vymětalík V., Valda D., Koláček L. (všichni Kralupy)

O1A1303 MCE Slaný – Legie Příbram 15 : 6 (4 : 3)

Rozhodčí: Svoboda Richard, Ježek Ondřej Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 13.1.2023 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Pospíšil Miroslav st. Časoměřič: Staněk Ladislav Zdravotník: Snovická Jindra AF: D 4/3 – H 0/3 Fair-play (trestné body): D 9 – H 5
Branky (asistence): 10. Fedrhanc Adam (Pospíšil Miroslav ml.), 12. Nykl Michal (Fedrhanc Adam), 18. Nykl Michal (Volf Libor), 20. Pospíšil Miroslav ml., 21. Nykl Michal (Fedrhanc Adam), 22. Pospíšil Miroslav ml. (Fedrhanc Adam), 23. Volf Libor (Nykl Michal), 28. Fedrhanc Adam (Volf Libor), 29. Volf Libor (Nykl Michal), 30. Volf Libor (Nykl Michal), 31. Hnízdil Dominik, 34. Fedrhanc Adam (Nykl Michal), 35. Pospíšil Miroslav ml. (Volf Libor), 39. Volf Libor (Fedrhanc Adam), 40. Fedrhanc Adam (Volf Libor) – 3. Čech Jonáš (Zákoucký Vojtěch), 19. Šrajn Filip (Valta Michal), 20. Tošovský Jakub, 26. Tošovský Jakub (Zákoucký Vojtěch), 30. Šrajn Filip, 36. Zákoucký Vojtěch (Mourek František)
ŽK: Fedrhanc Adam – Tošovský Jakub
MCE Slaný: Hnízdil Dominik, Volf Libor, Snovický Jan, Fedrhanc Adam, Nykl Michal, Pospíšil Miroslav ml.
Legie Příbram: Vančát Milan, Valta Michal, Tošovský Jakub, Zákoucký Vojtěch, Mourek František, Čech Jonáš, Šrajn Filip Nejlepší hráči: Fedrhanc A., Volf L., Hnízdil D. (všichni MCE Slaný)

O1A1304 TJ Sokol Dobřichovice – N.P.C. Kutná Hora 9 : 8 (5 : 5)

Rozhodčí: Hervert Pavel, Kalík Michal Diváků: 20 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 13.1.2023 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Velebil Radek Časoměřič: Suchomel Marcel Zdravotník: Žídková Klára AF: D 3/5 – H 6/6 Fair-play (trestné body): D 10 – H 14
Branky (asistence): 1. Plzák Michal (Román Jiří), 5. Román Jiří, 7. Meloun Jan (Obermajer Ladislav), 18. Černý Daniel, 19. Černý Daniel, 28. Černý Daniel (Plzák Michal), 29. Černý Daniel (Šírl Lukáš), 30. Meloun Jan (Obermajer Ladislav), 34. Rada Jan (Obermajer Ladislav) – 6. Vokoun Radek, 8. Mukařovský David, 12. Laštovka David (Mukařovský David), 17. Mukařovský David (Král Michal), 18. Laštovka Lukáš, 21. Král Michal, 26. Král Michal (Mukařovský David), 39. Mukařovský David (Král Michal)
ŽK: Román Jiří – Vojtíšek Matěj
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Jan, Velebil Václav, Obermajer Ladislav, Černý Daniel, Šírl Lukáš, Román Jiří, Plzák Michal, Meloun Jan
N.P.C. Kutná Hora: Vokoun Radek, Král Michal, Mukařovský David, Vojtíšek Matěj, Jeřábek Radim, Laštovka Lukáš, Laštovka David, Tugsmandakh Munkhbayasak, Lagron Michal Nejlepší hráči: Román J., Černý D. (oba Dobřichovice), Mukařovský D. (Kutná Hora)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF