Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
Výsledky: Brandýsek podlehl o jediný zásah mělnické rezervě

1. FUTSAL LIGA

Neskutečný zápas nabídl nedělní střet Perštejnu s Mělníkem v 15. kole 1. Futsal ligy. Domácí prohrávali 1:5 a 5:7., nakonec ale zvítězili trefou 32 sekund před koncem 8:7. Čtyři góly zapsali domácí Michal Belej a mělnický Josef Gabčo.

Futsalisté Liberce celé nedělní utkání 15. kola prohrávali s Helasem Brno. Ve druhé půli dokonce 2:6. Nakonec ale domácí Severočeši srovnali na 6:6 a ještě sahali v poslední minutě po výhře.

TJ Spartak Perštejn – SK Olympik Mělník 8:7 (3:5)
Branky: 14. Belej (Klíma), 19. Belej (Klíma), 20. Belej (Chmelan), 22. Caio (Kiliján), 26. Caio (Chmelan), 33. Chmelan (Belej), 37. Belej, 40. Tavares – 5. Gabčo (Nečas), 12. Vokoun (Šustr), 14. Gabčo, 15. M. Sváta (Šiler), 17. Nečas (Gabčo), 27. Gabčo (Vokoun), 31. Gabčo (Vokoun).

FTZS Liberec – Helas Brno 6:6 (2:5)
Branky: 6. Kazda (Jelínek), 16. Bína M. (Žampa), 27. Daněk (Benek), 29. Žampa (Kazda), 36. Novotný (Benek), 38. Bína M. (Žoček) – 5. Matejov (Zdráhal), 6. Svoboda (Cupák), 10. Lukšija (Mužík), 17. Svoboda (Poul), 19. Matejov, 21. Mužík (Matejov).

Dohrávky 15. kola:
SK Interobal Plzeň – FK Chrudim (19. ledna | 18:00 | živě ČT sport)
Sparta Praha – 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (23. ledna | 20:30)

2. LIGA

Helas Brno B – Žabinští Vlci Brno 3:1 (1:0)
Branky: 6. Špička (Sznapka), 36. vlastní, 38. Lidmila – 22. Havlín (Chráscina).

DIVIZE „A“

Brandýsek zajížděl na palubovku rezervního celku mělnického Olympiku, s domácími sehrál vyrovnanou partii. Bohužel, opět bez bodového efektu, když hosté podlehli o jediný zásah.